Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Veřejný soud
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jste pro, aby Guliš dostal ban?
Ano, jeho přítomnost je pro toto fórum škodlivá
68%
 68%  [ 11 ]
Ne, ať si pindá, na to my jsme zvyklí
31%
 31%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 16

Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 11:23 am    Předmět: Veřejný soud Citovat

Protože se zde množí stížnosti na jednoho člena, který (i podle mého úsudku) pravděpodobně nemá co k tématu říci, ale na druhou stranu mi někteří píší, že se aspoň něco děje, uděláme to demokratickým hlasováním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 11:49 am    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že tady píšu i slovní reakci - ale mě osobně se nehodí pro hlasování ani jedna možnost. Já myslím, že když se uklidní, bude všechno v pohodě. Mě samozřejmě taky vytáčejí jeho odpovědi NA COKOLIV, občas naprosto nesmyslné, navíc vždy doplněné kopií předcházejícího textu - což v globále zbytečně všem zahlcuje a prodražuje internet. Z tohoto hlediska jsou jeho příspěvky zcela stejné jako maily s viagrou, prodlužováním fujar, replikama hodinek atd. Že by mi to ale nějak kazilo chuť k jídlu a pití, to teda zase ne...

Já za sebe bych nikoho rovnou nevyhazoval - plno lidem se i moje příspěvky můžou zdát zbytečné a idiotské (a rozhodně netvrdím, že takovými nejsou). Navíc bych já osobně nerad, aby to vypadalo, že "cizinec není našinec". Je ale fakt, že já když jedu někam do ciziny, snažím se tam chovat slušně (nemluvím o trestných výpravách v rámci válečných reparací - to je něco zcela jiného), protože taky nesnáším, když k nám přijede vepřounská rodinka do hospody, naporoučí si gulage, šnicle, pívo a pak na sebe řve přes celej lokál. (toto není žádná nacionalistická rétorika - je to jen podobenství).

Podle mě je tohle fórum zadarmo, NĚKDO ho vytvořil s nějakým záměrem a zpřístupnil ostatním protože ho to baví, bez jakéhokoliv nároku na odměnu nebo zisk. Tudíž by bylo vhodné zachovávat alepoň ta minimální pravidla, jím stanovená.

Tudíž bych to osobně viděl nejprve na důrazné DVV a teprve až potom na případný stop stav...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Guliš



Založen: 11.2.2008
Příspěvky: 66
Bydliště: Západné Slovensko

PříspěvekZaslal: so únor 16, 2008 1:33 pm    Předmět: Citovat

Tak si zabanujte VEĽKÉHO PRIAZNIVCA Škody 1101 a 1201. Fakt nemám čo povedať.

P.S. Budem aj já teda hlasovať za ban. Wink ( Evil or Very Mad )
Mimochodom, asi ste si nevšimli, že behom posledných dvoch dní som veľmi výrazne obmedzil moje prispievanie. Exclamation Rolling Eyes
_________________
Najkrajšie auto na svete: AUDI Q7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

Mně se jeví, že opravdu ani DVV nemusí nastat.
Konstatuju zmírnění frekvence příspěvků, přičemž pokládám za legitimní se zeptat, co je to RCG...stejně jako je legitimní na to neodpovídat Cool
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Guliš



Založen: 11.2.2008
Příspěvky: 66
Bydliště: Západné Slovensko

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 2:30 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Mně se jeví, že opravdu ani DVV nemusí nastat.
Konstatuju zmírnění frekvence příspěvků, přičemž pokládám za legitimní se zeptat, co je to RCG...stejně jako je legitimní na to neodpovídat Cool

Já na rozdiel od vás nie som PC ani IT expert. Tak to nemôžem vedieť. Hambím a ospravedlňujem sa za to, že som si dovolil do takejto malej skupinky počítačových expertov. Embarassed Embarassed
_________________
Najkrajšie auto na svete: AUDI Q7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 3:07 pm    Předmět: Citovat

Přestože mě první ten Guliš naštval, rozhodně nejsem proto ho vyhazovat. Já jsem se opravdu moc bavil a tekly mi slzy. Přesto můžu jen odhadnout, jaký to je člověk. Bez urážky, je postižený. To jsme ovšem taky, jen to nepřiznáme.
Sám jsem se tady objevil před několika lety (fakt jo, toto letí) a nemusím zastírat, že moje začátky také nebyla nějak extra slavné.

Souhlasím, že reagovat na kdejaké pohnutý list na stromě je asi zbytečnost, přesto je to reakce na to sdělit: hele jsem tady ! Takže mladýho bych nechal dál hýbat listy,ale na kmen ať neleze. Sám časem pozná, kam může zajít. Ostatně fungujeme a deklarujeme se jako svobodná společnost a dovedeme si to snad sami uhlídat. Nějaký bůh ze stroje to nevyřeší. Nejvíce se naučíme poučováním jiných Smile
_________________
zase uklízím přes Aukro...
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=2701195
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 6:35 pm    Předmět: Citovat

Picochu, zkus se vzit do role nekoho, kdo sem leze jednou za tejden a nema cas tomu venovat treba vic, jak 1/4 hodiny a pritom se chce neco dozvedet. No nic, aby to tu neumrelo zalem, tak bych navrhoval se podivat na to, jaky ma Mathys zajimavy kolegy http://www.stream.cz/video/11/35858-driver-kuca
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Guliš



Založen: 11.2.2008
Příspěvky: 66
Bydliště: Západné Slovensko

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 6:44 pm    Předmět: Citovat

Nie dajte mi ban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Najkrajšie auto na svete: AUDI Q7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 8:25 pm    Předmět: Citovat

Já bych to čuchal asi tadle. Ze současných megatun příspěvků jsem se nedověděl nic k věci, krom toho, že jse se pobavil, žvatláním o všemaničem. Jestli je Guľce 10 let,tak bych to chápal, pokud je to někdo s občankou, tak nechat vyžvanit, dyž máme tu demokráciu, když stav zahlcení žvástama nepřestane tak STOP,END,FINE, Arrow KONIEC!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guliš



Založen: 11.2.2008
Příspěvky: 66
Bydliště: Západné Slovensko

PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2008 11:48 pm    Předmět: Citovat

Audin napsal:
Já bych to čuchal asi tadle. Ze současných megatun příspěvků jsem se nedověděl nic k věci, krom toho, že jse se pobavil, žvatláním o všemaničem. Jestli je Guľce 10 let,tak bych to chápal, pokud je to někdo s občankou, tak nechat vyžvanit, dyž máme tu demokráciu, když stav zahlcení žvástama nepřestane tak STOP,END,FINE, Arrow KONIEC!!!

10 rokov? Embarassed
_________________
Najkrajšie auto na svete: AUDI Q7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Guliši,
my všici věříme, že jsi velký fanda veteránov a nikto ti to nebere, ale tohle fórum není koncipované pro "diskuzi pro diskuzi" aneb kdo víc píše je větší machr, ať už píše cokoli. Fandů je na tomhle fóru určitě hodně, ale ne každý má co říci (viz větev o mazání neaktivních účtů). Dokud i ty nebudeš mít co říci (Máš nějaké auto ? Renovuješ ? Postřehy/zkušenosti z provozu ? etc...), doporučuju ti být pouze čtenářem. Jinak se nesmíš reakcím na tvůj projev divit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guliš



Založen: 11.2.2008
Příspěvky: 66
Bydliště: Západné Slovensko

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 11:33 am    Předmět: Citovat

dvk napsal:
Guliši,
my všici věříme, že jsi velký fanda veteránov a nikto ti to nebere, ale tohle fórum není koncipované pro "diskuzi pro diskuzi" aneb kdo víc píše je větší machr, ať už píše cokoli. Fandů je na tomhle fóru určitě hodně, ale ne každý má co říci (viz větev o mazání neaktivních účtů). Dokud i ty nebudeš mít co říci (Máš nějaké auto ? Renovuješ ? Postřehy/zkušenosti z provozu ? etc...), doporučuju ti být pouze čtenářem. Jinak se nesmíš reakcím na tvůj projev divit.

Už tu píšem tak tri príspevky za deň. Rolling Eyes
_________________
Najkrajšie auto na svete: AUDI Q7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 4:02 pm    Předmět: Citovat

Vyhodit.Nic jinýho nepomůže.On to nepochopí o co tu jde.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 8:19 pm    Předmět: Citovat

Tři příspěvky za den, budiž, ale k věci!!!!!Vůbec nemám náladu ani čas denně pročítat tuny blábolů o fábiích a jinej verglech a co kdo v rodině měl za úchylku Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 11:26 pm    Předmět: Citovat

medvěd se mi sehne k zemi, ale tvůj hřbet se bude ohýbat,...tu máš pěťák, pěťák na dobrý skutek nestačí!!!!!!!!! Rolling Eyes Coo too? Fuj K zblití
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com