Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pozvánka na III. Tsjechische veteranen dag
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 9:40 pm    Předmět: Pozvánka na III. Tsjechische veteranen dag Citovat

V minulých dnech dostal náš klub pozvánku na třetí ročník srazu vozidel české výroby v Holandsku. Proto ji předkládám i ostatním návštěvníkům tohoto fóra. Vše potřebné naleznete na adrese :

http://www.swarttouw.demon.nl/tvd.htm

Anžto jsem tam před pěti lety byl (s Radem MBX) , mohu snad hodnotit. Já osobně tam nepojedu - vzhledem k cenám (uvidíte je na webu) a vzhledem k jisté mírné nabubřelosti této akce a v neposlední řadě i k poměrně značné vzdálenosti, to není akce podle mého gusta. Auta a mašiny jsou tam sice k vidění pěkná, pořadatelská organizace je na poměrně dobré úrovni, manželka hlavního pořadatele, paní Swarttouw jest češka, tudíž komunikace není problém. Ale za všechno se tam platí, i když má akce plno sponzorů. Většina účastníků je staršího data - jsou to vesměs usedlejší holanďani s Tudorama, aerovkama a Tatrama, plno germánů a minule i dost čechů. Ale rozhodně to není žádnej bírfest pro socky - ani náznakem. Vše se nese v oficiálním duchu a nějakej oheň s buřtama tam nečekejte.

Kdyby snad někdo přece jenom dostal chuť a chtěl tam vyrazit s přívěsem, možná bych se teoreticky přidal, abych snížil náklady na benzín - ale jak říkám, vlastním vozem rozhodně nepojedu.

Pokud z výše uvedeného někdo nabyl dojmu, že se jedná o nekvalitní akci, není to pravda. Organizačně a společensky je to na 100% - a pro někoho to může být velmi silný veteránský zážitek. Moje hodnocení je jen subjektivní.

Pokud by někdo chtěl jet, může se na mě obrátit s všetečnými dotazy - rád poradím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

LeDosteur:Vrahu, nemám tě vůbec rád, kor když je to v Arnhemu, městu trolejbusů v Holandsku,zemi mnoha možností Twisted Evil.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 10:24 pm    Předmět: Citovat

No Arnhem by se mi dost hodil, ale jediná škodovka do rv 82 s gulou je Myšička a s tou by mě asi vykmitli. Bo 30 km za městam je vesnice, ve který je garáž, ve který je moje plechařina na Simcu. No ale ty prachy nejsou moc lidový Sad
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

Je to pětkrát víc než minule (no taky je to pět let... Smile )

Je docela zajímavý,že pan hlavní píše, že očekávají účast 150ti vozidel. Minule jich bylo prej 90 (nevšiml jsem si asi všech), ale minimálne 30 jich bylo z čech či slovenska. Podle mě vzhledem k dálce a ceně jich letos moc nepojede. Tudíž jak si může bejt jistej tím číslem 150 - nechápu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 10:40 pm    Předmět: Citovat

Já když nad tím přemejšlím, tak loni nebyl úplně až zas tak špatnej rok. I přes nejrůznější osobní problémy jsem měl čest se zúčastnit mnoha akcí a nikde jsem vlastně neplatil ani korunu. Byl to náš socbírfest, Kachle, matysojc cárvergl atd. Byl jsem se mrnout na jeden večer na Jitřenku a protože pro pořadatele této akce neexistuju, tak po mě nikdo nechtěl ani gulden, pak jsem se zúčastnil ještě plno miniakcí - akorát mi mrzí, že díky firemní zdarmoakci jsem nejel na Slavkov, kterej je však taky zadax.

Vono teda se dá prožít plnohodnotnej veteránskej rok, aniž by člověk investoval do prďolů a bařtipánů. Třeba jsem bojkotoval Barumku - jen a jen kvůli startovnýmu. Nejsem socka, to snad nikdo řéct nemože, ale vadí mi takovej ten přístup typu "Co by chtěli, debilové, za ty prachy ? Na jinejch srazech se platí pětikilo a nic za to nejni". Jak ukázala Kachle - jde to i jinak. Prostě nekdo bezejmennej přitáhne apáč s projektorem, jinej bezejmennej udělá zdarma vejlet ertéóčkem na lipnici vše zadarmo bez nároku na honorář či příspěvek - prostě bez jakejchkoliv oficialit, bušení se do hrudi, bez státní hymny, bez patosu, bez přetvářky, prostě KZTZ...

Takže možná proto mám teď na akce typu III. TDV nebo XX. CCW trošilililinku jinej náhled - a znovu opakuji, že ne co do kvality, ale co do - jak říkame my ajťácí - poměru výkon/cena. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

ty dochtore, ale taková ČS hymnaby nebyla špatná Very Happy
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 8:18 am    Předmět: Citovat

9Tr napsal:
ty dochtore, ale taková ČS hymnaby nebyla špatná Very Happy


Zrovna mě napadlo to samý Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 8:38 am    Předmět: Citovat

???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:38 pm    Předmět: Citovat

" bez státní hymny"
panimáješ tavárišč?
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:47 pm    Předmět: Citovat

Já to panimáju, ale dost se divím - protože vy to nemůžete panimáť, protože nevíte vo čem mluvím.

Mluvím vo tom, že na jednom sraze pravých veteránistů kdysi nedávno někdo vymyslel, že při vyhlašování výsledků bude hrát česká hymna. Větší trapnost a rozpaky jak mezi účastníky, tak i mezi diváky jsem snad v životě nezažil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak to potom plně chápu, ale kdyby ČS, tak už to je něco inšího. Cool
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:21 pm    Předmět: Citovat

A kolik je to vlastně kilometrů ????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 5:48 am    Předmět: Citovat

hodně Laughing cca odhadem 1000, tolerance +-200km
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 7:52 am    Předmět: Citovat

Arnhem cca 850
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 8:15 am    Předmět: Citovat

Tak to je v pohodě, ne? To se s hajtrou dá zvládnout i za den Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com