Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SBF 2008
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:56 am    Předmět: SBF 2008 Citovat

Tak letošní první sraz máme za sebou. Jeli jsme 3 auty. Já s 1201 STW, Tomi s 1202 STW a kamarád Ruda, co koupil od Hanušáka feldu. Cesta tam docela dobrá až na to, že jsme Tomimu asi 5 krát chladili AC pumpu. V tom horku se to pěkně hřálo. Cesta domů bez problémů. Akce byla super, parta jako už tradičně taky. Díky Burákovi a ostatním, co se na tom podíleli za perfektní víkend. Nějaký fotky budou následovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 11:28 am    Předmět: Citovat

Pár fotek, focenejch levou rukou, je tu: http://pimpabu.rajce.idnes.cz/SBF2008/
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 2:01 pm    Předmět: Citovat

Ještě jednou díky za skvělý víkend.
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

Musím se přidat i tady s megapoděkováním pořadatelskému týmu. Byl zcela beze zbytku naplněn smysl socbírfestů - 100% pohoda za každou cenu. Nikdo se nad nikým neofrňoval, kdo chtěl mohl se účastnit soutěže, kdo nechtěl nemusel, nikde žádná křeč, žádné pevné termíny, žádné honění triček, žádné oficiální projevy, žádné plivání po autech JINÝCH značek, nebo těch co nejsou úplně zcela ve stopro kondici, žádná nevraživost mezi soutěžícími, perfektní kemp a jeho majitelé, pivo a jídlo zcela bez problémů, počasí které pampuch seslal Burákovi zřejmě jako satisfakci za jeho pochroumanej hnátek, lidi který jsem chtěl vidět, neskutečné okamžiky věčné nirvány v narváne dvanáctset trojce, krocan, jehož mámu snad musel opíchat slon, protože jinak ty jeho rozměry nejsou možné, aut a posádek úplně tak akorát, naprosto žádná "organizovaná zábava" (moc se mi líbilo, jak třeba "středočeští tudoráři" si tam žili jakýmsi vlastním životem a oběma stranám to naprosto vyhovovalo) - prostě absolutní megapohoda - socbír jak má bejt.

Víte, ono mi přijde, že se tady projevuje přirozený přírodní efekt - tzv. borcosamoselekce. Přijede ten kdo se chce bavit a chce strávit příjemnej víkend. Ne hned při příjezdu vysunout několikastokorunové "startovné" a pak se jen strachovat, aby stačil být přesně v 16:00 v cíli a aby náhodou na svém autě neměl někde na podvozku jeden šroubek z roku 1975, když má být přece zcela jasně z roku 1974, najet sice bezmála 100 km v "orientačním" závodě, ale přitom z daného kraje díky všudypřítomnému spěchu a shonu v podstatě nevidět ani legendární "oďo". Ten kdo hledá něco jiného, tak zkrátka příště nepřijede. Jsou lidi - jako třeba Sestra 6, Bobiho kámoš Ruda s paničkou, nebo třeba Chvoja - které beztak plno lidí ani neznalo, ale kteří když přijedou, tak svojí povahou okamžitě mezi ostatní zapadnou, jakoby s náma jezdili odjakživa.

Už se to párkrát říkalo, ale tento víkend se to opět potvrdilo - srazy jsou o autech. To jistě jo. Ale daleko víc jsou o lidech...

Ještě jednou dík všem. SBF 2008 je mrtev, ať žije SBF 2009 !!!
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Myšák



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 9:01 pm    Předmět: Citovat

Neni co víc dodávat. Já se účastnil jen z pátku na sobotu (jinak to nešlo) a absolutní spokojenost. Díky Buráku !
_________________
...sem lemra líná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 9:43 pm    Předmět: Citovat

Mrzí mě akorát že moravský nasolence jsem jako jediný propás, ač jsem jejich bukvobus při odjezdu míjel. Bohužel se nedalo jinak, příroda (no dobře, Jelena) zavelela a museli jsme se vzdálit.

Ale vaše chyba, měli jste se vrátit včas!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 12:05 pm    Předmět: Citovat

Já jsem taky čekal, že budeš sedět v nějakém tom sklepení na hradě Krakovci a čepovat ze sudu třeba Bernardovu "Čistou hlavu". Už máš vyhlídnutého nějakého veterána na tlačný pohon? Já jsem jako malý jezdil v 8-mi péráku. Zkusím najít foto a oskenovat.
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
žluťák



Založen: 3.6.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Hořovice

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 12:39 pm    Předmět: Citovat

Supr víkend, díky moc,
i když muj kchár, mezi ty vaše moc nezapad Embarassed , tak pohodu to rozhodně nepokazilo, vždyť já ani nevěděl kam vlastně jedu a o to víc a jsem byl překvapenej, ale to už bych jen opakoval co tu bylo napsáno o jiných srazech....... takže ještě jednou dííííííííííík

p.s. líbí se mi ta zmínka o středočeských tudorářích, se kterejma jsem si ten svůj víkend prožil, ač jsem je v pátek viděl prvně v životě /stejně jako všechny ostatní /...... škoda že si úplně všechno nepamatuju
Wink Palec nahoru
_________________
Žlutey


Naposledy upravil žluťák dne út červen 03, 2008 2:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
žluťák



Založen: 3.6.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Hořovice

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 1:00 pm    Předmět: Citovat

jo a úplně bych zapomněl Rolling Eyes ,
DÍKY VŠEM CO SE PODÍLELI NA NÁLEZU A VRÁCENÍ MOJÍ PENĚŽENKY
_________________
Žlutey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
žluťák



Založen: 3.6.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Hořovice

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 9:10 pm    Předmět: foto Citovat

čusbus,
tak tady je taky pár fotek.....http://venda1.rajce.idnes.cz/sraz_SBF_2008/
_________________
Žlutey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 11:48 pm    Předmět: Citovat

Tak hlavně, že se k tobě ta šrajtofle dostala.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Lucasbiker



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Nedaleko Říčan

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 3:55 pm    Předmět: Citovat

Kde a v jakém kempu se tato akce konala? Jsem tu novej, tak nevim o co jde Smile
_________________
1202 STW ´63 řečená Stáňa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 7:07 pm    Předmět: Citovat

Lucasbiker napsal:
Kde a v jakém kempu se tato akce konala? Jsem tu novej, tak nevim o co jde Smile


Koukni na tohle http://www.spartaky.cz/obr/SBF08/SBF08.htm pokud se nepletu, je ale SBF pokaždé jinde
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucasbiker



Založen: 15.5.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Nedaleko Říčan

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

Diky, prave jsem koukal na fotkach ze je to tam nejake fajnove, tak rozmyslim ze bychom tam s mladou vyrazili na par dnu pod stan... bohužel bez STW, páč je zatim nepojízdná.
_________________
1202 STW ´63 řečená Stáňa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 8:33 pm    Předmět: Citovat

tak vydrz do Kachle.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com