Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zhodnoceni sezony

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:53 pm    Předmět: Zhodnoceni sezony Citovat

Ja vim, ze je to trochu predcasny, ale srazu je natolik, ze je potreba planovat malinko vic dopredu. Jak mnozi vite, dneska sem byl v lunu soucasny vyroby skody 1203 a musim uznat, ze se mi Roman Jirous venoval s peclivosti vice, jak dostacujici. Krom toho, ze me protahnul celou fabrikou (a verte mi neni to nic zas tak uplne malyho) a vyvrcholenim cely exkurze byla fungl nova karoserie v laku a s castecnim calounenim, kera je samorzejme moje, tak jsem se dozvedel, ze krome konani znamyho srazu 1203 koncem srpna je jeste jedna ponekud mene znama, ale zato velice zajimava akce a tou je tzv. zhodnoceni sezony, ktere se obvykle kona pocatkem rijna. krom podrobneho popisu jsem mel moznost shlednou i video z lonske akce. Mistem konani je pochopitelne areal Ocelotu v Zacleri. Pro potreby setkani v pripade neprizne pocasi je vyklizena jedna z vyrobnich hal. Prase a pivo je samozrejmosti a nocleh KZTZ je pro mene otrle povahy doplnen blizkou pritomnosti penzionu, kde chtej za nocleh 250kc. Dle shlednuteho videa byla vyvrcholenim lonske sezony jizda zrucnosti vozidly skoda 1203 pod vlivem alkoholu. Dosti narocna trasa mezi baliky slamy se konala hnedka v nekolika stupnich obtiznosti a sice po 1,2,3..6 pivech, po vice jak 6 pivech se konal zavod 1203 vs jezdec na koni (kun to vyhral). Zaverecna etapa zavodu byla jiz bez vozidel a zvirat. V zavodu je pouzivalo vozidel urcenych k prestavbe nebo jako zdroju nahradnich dilu, takze jejich poskozenim nevznikne zadna ujma. Termin konani letosniho rocniku jest zatim otevren a dostal jsem povereni, zda bych nevyprodukoval nejakej termin a proto se na Vas pritomny obracim se zadosti o pomoc.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 30, 2008 8:33 am    Předmět: Citovat

Pipos? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pipos
obecní násoska


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 01, 2008 6:55 am    Předmět: Citovat

No to je výzva co Předsedo? Ale musí to mít maják a houkat aby jsme to vyhrály i proti tomu koňovi Shocked
_________________
Já mám žízeň že mi to auto už nejede ani do kopce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 6:47 am    Předmět: Citovat

Přesně to jsem měl na mysli Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá květen 02, 2008 7:23 am    Předmět: Citovat

Já bych taky jel, když se může řídit nasypanej. Ale abych pak zase půl roku neposlouchal jedovatý kecy, jako když sem tenkrát na Kachli Arnieho-Bořko-Jamonovou troskou nákejm tejm holanďanům vodkolíkoval stan a o další kotevní lano PREJ urval zadní nárazník (těžko se dá urvat něco, co k ničemu nedrží)...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 7:41 am    Předmět: Citovat

A termin?

video z lonska je http://alva.goo.cz/vts_01_1.vob , ma to 360MB.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
VT



Založen: 19.1.2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Valassko

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 11:12 am    Předmět: video dobre:)) Citovat

Smile
_________________
...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com