Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kounect

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 8:59 am    Předmět: Kounect Citovat

Nazdárek všem, tak jsem včera pořídil STW...chodil jsem se sice často pročítat už dávno předtím, ještě za dob husitů Smile kdy jsem jezdil se zadomotorem ´71. Pořád jsem přemýšlel jestli pořídit nebo ne a rozšířit řady nadšenců a nakonec se mi to, přiznávám po několika letech, povedlo.

Až bude trochu času, tak doplním více, zatím se můžete pokochat :






_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977


Naposledy upravil Kounect dne st březen 19, 2008 7:27 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 9:51 am    Předmět: Citovat

GRATULACE GRATULACE! Palec nahoru Palec nahoru

Kolik Tě stál?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 11:48 am    Předmět: Citovat

Bratru 8000,- ale má zdravou podlahu, růžky v podbězích a prahy docela ujdou ( vpravo good, vlevo načnutej ). Nicméně podlahy a oba prahy jsem dostal v ceně vozítka + nějaký blbůstky a další náhradní dveře.
STK ještě půl roku. Jezdí, brzdí, svítí...tak to začnu dávat tak nějak dohromady Smile
Btw to jsem se chtěl zeptat, myslíte si kolegáčci že je to moc peněz?
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Tak normál na dnešní ceny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Myšák



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

Taky gratuluju, a řekl bych, že vzhledem k dnešní době, je ta cena slušná za kompletní auto s papírama a technickou Smile
_________________
...sem lemra líná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:32 pm    Předmět: Citovat

Hííí děkuji za přivítání Smile
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

No...bude to stát ještě moc a moc peněz... Wink

Ale základ je doma a to je hlavní.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

Tak s tím se tak nějak počítá...pěkně postupně a popořádku Smile
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 11:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, gratuluju ke vstupu do nekonečného kolotoče shánění dílů, černých rukou, odřených kloubůLaughing, ale taky nenapodobitelných zážitků z vyjížděk, radosti z dobře odvedené práce, z uznání kolemjdoucích a z toho že po tolika letech pořád všechno funguje tak jak má... Wink Za 8000, pokud je stejšn opravdu takovej, jak vypadá a jak píšeš, tak je cena na dnešní dobu dost dobrá. A ty podlahy, prahy apod. jsou dobrý proto, že jsou zachovalý, nebo že je už někdo měnil? Viděl jsem totiž i pár stejšnů, který sice byly vyvařený a neměly ani dirku, ale tvarově to stejšnu už moc podobný nebylo... Confused Zrovna u stejšnů je to docela častý (třeba Gilmor by mohl taky vyprávět... Very Happy ) Ale nechci Tě hned strašit, i vyvařovaný to může být pěkný Wink Všiml jsem si Tvého podpisu... to je fakt rok 62?? Nemáš větší fotku zezadu? A je to obyč, nebo Lux?
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 7:17 am    Předmět: Citovat

Děkuji za rozsáhle přivítání Smile
Je to papírově skutečně 62 a dokonce autíčko sloužilo v Táboře na veterinární stanici na Čápově dvoře, do roku 79, než ho odkoupil někdo soukromně, tak prodělal výměny : 5x motor, 2x rám, 1x skelet. Čímž pádem bych řekl, že i ten skelet bude nějaký novější...
Jinak pravděpodobně je to normál bo lux má lištičky ne? Co jsem tady tak stačil pochytit. Je ještě něco dalšího významného podle čeho se to dá poznat?
Prahy a podlahy vypadají zachovale, jediné místo co jsem kde nešel že bylo vařeno jsou obě strany - podběh vepředu kolo -> budka. Tam je nabastlená záplata. Jinak to fakt vypadá zachovale, ale ještě tomu pověnuju o víkendu kouk na rampě v kravíně Smile
Nicméně právě proto, že jsem k tomu dostal originál prahy a podlahy ( naohybané i s prolisama ), tak kdyby bylo potřeba něco povařit, tak myslím že by to špatně dopadnout nemuselo...tedy doufám Laughing

Edit : Doplnil jsem tam aktuální foto co jsem našel na kompíku...to zezadu.
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilmor



Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

Asi to fakt už jde nahoru. Viděl jsem těch stejšnů teda asi jenom 5, ale v týhle ceně vždycky buď totální bastl nebo celkem shnilotina. Nějakej překupník mě onehdá říkal, že prej třeba Němcům se líbí víc jak Oktávka. Tak nevím... Třeba jsem měl prostě smůlu.
Tak hodně zdaru!
_________________
Hlavně zážitky! Nemusí být pozitivní, hlavně když jsou intenzivní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 20, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Něco na tom německým vkusu bude, protože tadyk je vidět jejich cenění si Škodáren a Hajtra se tam touto tiskovou chybou vyznačuje Rolling Eyes
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

Taky gratuluju a myslím že je to docela dobrej základ za slušnou cenu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com