Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1202 STW sedačky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 7:08 am    Předmět: 1202 STW sedačky Citovat

Nemáte někdo pls v pěkném stavu? Sundal jsem po předchozím majiteli potahy a na většině území opěradel na mě kouká molitan Sad Cenu nabídněte, čím méně, tím lépe, pokud bude zadarmo taky se zlobit nebudu, ale to už je jenom jako joke Smile
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 11:22 pm    Předmět: Citovat

Který díly potřebuješ, asi hlavně přední opěradlo, co? Nebo i sedák? Nebo komplet, všechny 4 díly? Něco bych možná měl, ale všechno to asi nebude... Ale záleží, jakej maj mít sedačky vzor, aby Ti pasovaly jednotlivý díly k sobě a k čalounění... Zkus něco vyfotit a buď to dej sem, nebo mi to pošli na mejl. Nebo zas tak moc to řešit nebudeš a stačilo by Ti hlavně aby se na tom dalo sedět? Very Happy
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Kounect



Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 244
Bydliště: Tábor

PříspěvekZaslal: st březen 19, 2008 7:09 am    Předmět: Citovat

Ale jo, docela bych to pořešil...kdyby to šlo. Prozatím se jedná určitě o přední opěradlo, to je totál molitan Sad
I když beru vše co je...ještě jsem to pořádně nezkontroloval, ale sedák se mi zdál docela obstojný, i když trošku prosezený už je.
Vyfotím to zítra a pošlu Ti to, ale předběžně je to takový ten bílý vzor provázkovej ( myslím že se tím čalounila i křesla...teoreticky ).
Zatím díky Ti za pomoc Wink
_________________
1202 STW 1962
Octavia 1963
Brouk 1977
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com