Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro začátek
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 7:23 pm    Předmět: Pro začátek Citovat

Fórum je ve zkušebním provozu. Postupně se budou zprovozňovat další funkce, běžné na ostatních phpBB serverech, jako další smajlíci, ikonky, hodnocení uživatelů apod. Mějte strpení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 9:37 am    Předmět: Citovat

Máš to tu hezký Laughing
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 9:56 am    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Máš to tu hezký Laughing


Budu se snažit, děkuji za kompliment Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 2:48 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Máš to tu hezký Laughing

...takový...MODRÝ Very Happy
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 8:04 am    Předmět: Citovat

Modrý to být musí. Jde o kontinuitu a hlavně tradici Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 10:39 am    Předmět: Citovat

Zdravím a taky chválím.Vypadá to hodně dobře, jen škoda těch starejch příspěvků.
A taky se mi líbí ten nápad s představováním.To by se mi fakt hodilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 10:44 am    Předmět: Citovat

tomi-h napsal:
Zdravím a taky chválím.Vypadá to hodně dobře, jen škoda těch starejch příspěvků.
A taky se mi líbí ten nápad s představováním.To by se mi fakt hodilo.


Příspěvky zkusíme po Novém roce překonvertovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 11:28 am    Předmět: Citovat

Tak to by bylo fajn.Bylo tam dost zajímavý čtení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 12:24 pm    Předmět: Nové příspěvky Citovat

Diktátore, zvaž, zda tu ikonu pro nové příspěvky neudělat výrazněji barevnou. Ta žlutá skoro není vidět.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 12:37 pm    Předmět: Re: Nové příspěvky Citovat

Rancher napsal:
Diktátore, zvaž, zda tu ikonu pro nové příspěvky neudělat výrazněji barevnou. Ta žlutá skoro není vidět.


Pravdu díš!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
vladfiction



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 2:11 pm    Předmět: Citovat

Představování... nemyslím že je potřeba, pokud má člověk možnost pořádně vyplnit svůj profil, tak si do komentáře může napsat co chce... žeáno. A pokud budu chtít vědět info o nějakém pitrolínovi, tak kliknu na jeho profil, a nemusím brousit někam do jiných úrovní a hledat příspěvek uživatele. Ale je to jenom můj názor...

Druhá věc: struktura fora je jasná. Jenom pro uživatele trochu nepřehledná protože indikovaný nový příspěvek mohl být dán ve větvi (tématu), která mě nezajímá. Jestli bys neuvažoval o nějakém náhledu na poslední příspěvky, aby bylo vidět do jaké větve přibyly. Zatím má každé forum 1 téma, ale později... á la náš výpis posledních příspěvků z fóra... To se musí dát někde sehnat.
_________________
VladFiction


Naposledy upravil vladfiction dne po březen 12, 2007 12:49 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 2:22 pm    Předmět: Citovat

Ne Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sysel



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 6:51 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, že teď, když se sem registrujou lidičkové ze starýho fóra, tak představování není až tak nutný, to se tak nějak ví, co je kdo zač Shocked . Později pro opravdu nové příchozí, by to možná nebylo od věci.
Jinak ta stará struktura, kdy člověk viděl konkreténí vlákna ve kterých je novej příspěvek mi dost vyhovovala, na tohle jsem si zatím ani jinde ouplně eště nezvyknul, ale to se nedá nic platný, když je to kvůli bordelu na netu potřeba, tak je to potřeba.
Hlavně dík Přecedo, žes to nezabalil a můžem se u Tebe dál scházet! To fakt dík za tu práci a starosti a vůbec všechno. To je třeba taky jaksi říct Very Happy
_________________
Já jsem chcuk mít Krokodýla ..................... a už ho mám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 21, 2006 8:07 am    Předmět: Citovat

Hm, jenom je podezřelý, že už dva dny nefunguje databáze starýho fóra. Nevim, jak je to možný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 9:57 am    Předmět: Citovat

tož to byt velka škoda 1202 taky jsem se tam dost zavrtával ale jak koukam už to tady žije
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com