Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kachle 2007, aneb plánování srazů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 7:47 am    Předmět: Citovat

To je pravda... Já vím akorát, že klucí uherský říkali, že SBF by měl bejt v tom termínu (25-27.5.) - anžto o týden později je zase CCK Boleslav, kam mnozí z vás budete chcít ject a tak by to bylo zase pimpou ke zdi.

To léto je fakt asi nějak moc krátký...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 8:46 am    Předmět: Citovat

Boleslav je 15.6. jen tak mimochodem
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Vyjádřil jsem se blbě, omlouvám se. Je to 27.-29.5 (i když možno jistě přijet již ve středu 25. Wink ) a původně to právě mělo bejt tejden před Boleslaví, tak právě proto to posunuli, aby to nebylo hned po sobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt únor 08, 2007 11:25 pm    Předmět: Citovat

Typická Burákova informace - kdyžbyste někdo vyrazil do Boleslavi 15, vemte si Dingo ať to tam vydržíte do odjezdu. I když nevim, jak se v pracovní den narvete s Dingem na podnikový parking pro návštěvy .....

Jináč sorry Buráčku ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 7:24 am    Předmět: Citovat

Já teda nevim, jak jseš na tom s očima, ale citace z Karáskowebu: Letošní ročník CŠW bude v termínu 15. - 17.6. 2007 a CŠW se stavá oficiální součástí programu soutěže Rally Bohemia.

Krom toho se stačí podívat do kalendáře, než zas plácneš jakousi blbinu Laughing
Takže asi tak Razz I mistr tesař se někdy utne Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!


Naposledy upravil Burák dne pá únor 09, 2007 7:49 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 7:29 am    Předmět: Citovat

Tak tady se musím Bubáka zastat. Boleslav opravdu podle dostupných informací začíná 15.6.07, stejně jako celá řada jiných srazů začíná už v pátek...
Ale já tam stejně přijedu až v sobotu - jako vždy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 7:47 am    Předmět: Citovat

Myslim, že to je konec dobré akce s těm 3 milionama lidí, co tam budou a tak. Asi na to nejsem uplně zvědavej, muset neustále hlídat káru, aby mi ji někdo nepolil pivem a nepocákal hořčicí. Taktéž nestojim o to, abych byl na absolutně neosobní akci, v rámci honu za větší popularitou, plácání po zádech a shánění, z koho vyždímat prachy, jak v zoologický a náštěvníci do mne píchali deštníkem. Abych neustále odpovídal na tytéž blbé dotakzy, kolik to stálo, kolik to jede a kolik to žere a čuměl na většinu majitelů plechovek bez střechy za 300 000, kteří by mi na auto nejraději flusli! Kde jsou ty časy prvních Boleslaví, akcí pro socky, kdy jsme se sjeli a rádi viděli. Kdy Picoch zaspal, protože se mu zdálo furt tma, bo měl auto zaházený kupkou sena? V prdeli jsou, pánové. Už se nesjíždíme v takový pohodě, bo kvuli několika ambicioznim debilum se z pěknejch akcí staly šaškárny. Naštěstí jsou ale akce nové a hezké. Takže myslim, že termíny a mé plány jsou: SCBF, Kachle, Kaplice.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 9:54 am    Předmět: Citovat

Jezdím na Boleslav od nultého ročníku, takže ji nehodlám vynechat ani letos. A její hodnocení si nechám až po ukončení akce...
S účastí na Kachli si letos k mé velké lítosti nejsem zcela jist. O dva týdny dříve plánujeme start Cross country survival 2007 a vzhledem k předpokládané délce 3000 km nevím, kdy se vrátíme. No uvidíme, co (a taky jak dlouho) ty naše stroje a hlavně tělesné schránky vydrží Pakarna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

PimpoBu, ty ses nějak rozněžnil... Wink To je tak na první vážný varování. Laughing

Já nevím, já tam teď v Boleslavě dvakrát nebyl, ale myslím si, že to bude pořád celkem slušná akce (neznám teda výši startovného, ale snad to nebude za litr)...
To s těma divákama máš pravdu - já z toho taky nejsu dvakrát odvázanej, když mi třeba na Barumce jakejsi dvoumetrákovej bodrej tata nacpal svýho uslintanýho metrákovýho synka za volant oktávky i s čokoládovou zmrzlinou s tím, že si ho chce vyfotit. Ale zase to musíš brát tak, že plno jinejch lidí je rádo, když se můžou blejsknout svým zrenovovaným verglem, se kterým jinak za rok nikam nejedou.

K pořadatelům (nebo -ovi ? Embarassed ) taky můžeš mít výhrady, ale negeneralizoval bych to na celou akci.

Ale v jednom máš naprostou pravdu. Na Kachli ti nikdo auto nepoplive. Maximálně pobleje nebo pochčije Very Happy !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ondra



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: pá únor 09, 2007 12:26 pm    Předmět: Citovat

A když nepoplive ani nepobleje nebo nepochčije, tak maximálně hrozí ztetnutí. Nezapomenu, jak jsem se loni na Kachli ptal Alvy, kde má auto a von se rozhlídnul po kempu a řekl: "No já nevím, asi s ním někdo zrovna jezdí..." Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

Na Boleslav nejedu,jedu Kolín, který je naprosto v pohodě.
Termín tentýž, ale jen v sobotu a kdo chce, tak může na letišti v neděli vystavit dopoledne stroj a exhibovat.
A Buráku, můžou i Simcoidy a vše ostatní.
A ten třídenní maratˇon samozřejmě vím, ale to beru tak, že je blbost.
Tak sorry to Burry !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Takže když to shrnu, to (zatím) vypadá takhle?

25. - 27.5. 2007 SBF (Dr. fasoval nějakej zmetkovej kalendářík)
15. - 17.6. 2007 CŠW
13. - 15.7.2007 Kachle
24. - 26. 8.2007 KAPLICE
24. - 26. 8. 2007 CCW

_________________
www.spartaky.cz


Naposledy upravil Rancher dne čt únor 15, 2007 10:33 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: MB

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

CŠW součástí Bohemky..? To si dost dobře neumím představit, už takhle je to mamutí akce.. Ale představa jak na starém městě sjíždím v automobilu ze startovní rampy je více než lákavá Wink
Odkupa že je ta informace?
_________________
budoucnost patří aluminiu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Web CCK
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JirKa



Založen: 20.1.2007
Příspěvky: 45
Bydliště: MB

PříspěvekZaslal: ne únor 11, 2007 7:53 pm    Předmět: Citovat

dík, tušil jsem, ale nějak nemohl najít...fórum Idea
No jsem na to zvědav
_________________
budoucnost patří aluminiu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com