Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1202 pick up

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JardaFM



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 9:49 am    Předmět: 1202 pick up Citovat

Zdravím,stal jsem se majtelem 1202 pick upa,auto je v dost špatném stavu ale má origo papiry a to taky drželo cenu.Chci se zeptat jestli někdo nevíte kolik nás majtelů pick upa asi je....co jsem hledal na netu tak jsem našel asi tak 8 lidí max 10 ......a ted taková prosba pro všechny.....potřebuji jakou koli plechařinu takže jestli někdo máte .....hlavně zadní dvířka...dále se chci zeptat jestli zadní blatník na spolujezdcové straně tvoři klasicky zadni blatnik s stw a k tomu je jen venkovní plech bočních dveři čili to pak tvoří jeden kus na pick upa.děkuji za odpovědi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 9:53 am    Předmět: Citovat

Ano, je to tak, jak píšeš, ten plech zadních bočních dveří je tam navařenej, blatník je stejnej, jako na STW. Zadní dvířka těžko seženeš, a vubec jakoukoli pickupovou plechařinu, ale středně zručnej klempíř to udělá. Ty dvířka se vyrobit taky daj za použití zadních dveří. No, kdo tu má pickupa. LeDeoctre, Pavlik, Bobi-h.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JardaFM



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 10:08 am    Předmět: Citovat

jj díky za informace...myslel jsem si to už podle fotek co jsem sehnal na netu ale jen pro jistotu jsem se zeptal....no sehnal jsem nové,dveře,blatniky,přední bryle a pak technické věci..starší mám dveře a právě troje zadní dveře ztoho jedny s prolisem na osvětlení spz,ty bych chtěl zachovat a ty nejhorši ze zbývajicích použít na výrobu zadních dvířek ....stou plechařinou je mi to jasne ale naštěstí to jes 95% zhodne s stw takže si myslím že to nějak pujde.....našel bych někde fotky od těchto lidi co maji pick upa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 9:39 pm    Předmět: Citovat

JE tu něco v zajímavostech. Taky bys mohl sem dát svý fotky
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 10:52 pm    Předmět: Citovat

Ono pokud se podíváš na www.prdec.cz tak tam najdeš taky picupa z naší sbírky
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JardaFM



Založen: 2.12.2008
Příspěvky: 44
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 8:19 pm    Předmět: Citovat

Chlapi své fotky jsem dám moc rád jen jak na to přijdu,jinak nečekejte zázrak,koupil jsem ho rozebraném stavu a vlastně podlahy,prahy,blatniky jsou na vyměnu,ale už jsem sehnal skoro všechno krom podlah.Už jsem uvažoval že podlahy do korby bych snad si nechal udělat nejsou nijak složité ale na podlahu do kabiny nevím tvar a rozměry.Takže v krátkosti tak nějak vypadá můj pick up.Ikdyž ve špatnem stavu tak jsem do něho šel jelikož vím,že jich moc není,tak doufám,že vysledek bude velmi dobrý.

Jo tam jsem už koukal.potřebuji detailní fotky korby,vaničky na rezervu a zadních dvířek ze vnitř,at vím jak se zavírají jestli jsou přeložene tak jak u dnešních dodávek nebo jen k sobě a nějak zajištěny a taky jestli třeba nemají mezi sebou nějaký kedr nebo něco takového.Děkuji jestli někdo pomůžete budu moc rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt leden 22, 2009 9:29 pm    Předmět: Citovat

Pošli mail je v mojem profilu asik a domluvíme se co by jsi potřeboval nějaké fotky by se as i našly Cool
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá leden 23, 2009 8:07 pm    Předmět: Citovat

Něco ještě nafotím,mám dvířka vyndaný,takže to vezmu ze všech stran.Nějakou fotku už jsem ti poslal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com