Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nárazníky, lišty, poklice...
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 10:56 am    Předmět: nárazníky, lišty, poklice... Citovat

Tímto vás všechny zdravím.Jsem tu sice novej,ale tohle forum sleduju už dýl Wink ....
Mám takovej dotaz.Kde se daj sehnat nárazníky, lišty, nápisy, poklice na Octavii?Přes internet už sháním dlouho, ale většinou jsem měl štěstí na ty, který nechci, protože já bych potřeboval už pochromovaný.....prostě nezrezlý, nepoškrábaný, nepomačkaný...Jestli o něčem víte, tak mě můžete informovat

Jo a ještě bych se chtěl zeptat na cenu za tyhle díly.Jaká je asi tak normální cena....
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pizzaman



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 88
Bydliště: Děčín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 1:10 pm    Předmět: Citovat

Milý nováčku, jsi na tom asi stejně tak, jako ostatní před nějakým časem, takže ti poradím za sebe jako všichni: zkoušej burzy, projížděj inzerci a somruj, somruj, somruj. Takovej Arnie se vypracoval až na legendu Smile

Ba ne, je to nesnadné získat požadované díly v 1A kvalitě. Pokud chceš pustit větší obnos, seženeš vždycky na burzách. Pokud jsi na jiné pozici, pak už jen somrovat,.... vlastně tohle jsem říkal. Pokud ti každý něco nabídne za rozumné peníze, jistě se toho dobereš taky. Prostě nechtěj všechno hned.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 2:26 pm    Předmět: Citovat

no, já ty díly sháním už dva roky.Teď mám docela našlápnuto na nějaký díly přes internet, ale občas valím zrak na ty ceny.Chápu, že to není nejlevnější, ale přece není možný chtít kolikrát nekřesťasnký prachy.
Na burzách sem byl, ale to sem jentak prozkoumával.Jsem student a nemám moc peněz na rozhazování a nejsem ani nijak nadšenej z chromování dílů.Už čtyři nebo pět let mám ráfky na staďáka na pochromování, nebudu říkat kde, ale už jsem se na ně vykašlal, ať si je klidně sežerou.Proto taky bych nejraději hotový.
Jen by mě zajímaly ceny za přední nárazník (jeden díl), zadní nárazník komplet, poklice, lišty na blatník, masku, osvětlení na zadní SPZ a držák víka kufru.Vše na model ´62...myslím si, že ej tady dost lidí, kteří o těch cenách, co za to můžu chtít, budou vědět více než já.Já jen můžu zkoumat a porovnávat popř. nechat se napálit.
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomSek



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Uherský Brod

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 2:56 pm    Předmět: Citovat

přední nárazník 300 - 1.500,-
zadní nárazník 500 - 3.000,-
poklice 50 - 500,-
lišta blatníková 250,-
lištra prahová 600,-
maska 200 - 2.000,-
osvětlení 50 - 500,-
držák víka kufru 50 - 500,-

.... na octavku lze sehnat všechno a klidně hned - jde "jen" o prachy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 3:36 pm    Předmět: Citovat

Tomseku a na Spartaka taky?Jako lištičky na Standarta s pěkným sklíčkem a nápisem by se mi hodily.Nabízím za to nějakýho Mercedesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TomSek



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 19
Bydliště: Uherský Brod

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 4:13 pm    Předmět: Citovat

jo tak na spartaka a ještě k tomu standarta už to taková legrace není ... Wink Rolling Eyes Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 10:26 am    Předmět: Citovat

no tak dneska mi poštou na auto přišlo kompletní řízení s řazením.Teda vypadá kompletní.Já mám řazení předělaný na podlahu a pude to hezky zpátky u volantu.Jinak jsem sehnal přes net nápisy Octavia super na blatníky.Teď jen čekám až příjdou.A ještě mi má přijít pár dalších dílů.

Jo a ještě mám dotaz.Kolik tak stojej nový, zánovní prostě nepopraskaný gumy do oken?Teď se na mě vyrojilo tolik nabídek.Bůh žehnej internetu.Tady v Třebu se na to nedaj tyhle věci sehnat...
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 12:05 pm    Předmět: Citovat

V Třebu říkáš ne... Ale kdyby ses bejval zeptal o třicet kiláků dál, tak třeba ty nápisy jsi platit nemusel... No, bůh žehnej internetu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 12:59 pm    Předmět: Citovat

LeDocteur napsal:
V Třebu říkáš ne... Ale kdyby ses bejval zeptal o třicet kiláků dál, tak třeba ty nápisy jsi platit nemusel... No, bůh žehnej internetu Smile


Do Luk jezdím lyžovat.Teda jezdíval jsem...No, ale od tý doby, co mám internet, tak jsem sehnal víc věcí na auto, než když jsem obcházel všechny možný echa, ucha a ptal se jestli to maj či nikoliv...
A propos.Vy máte nějaký díly na Octavii?..
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 1:06 pm    Předmět: Citovat

Ne, on určitě ne, to je přeci jasný, ne Razz
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 1:29 pm    Předmět: Citovat

Já jsem z Třebu taky, takže se mi ozvi na majl a něco s tím provedem. Na Oktávase mám hromadu kostí, třeba bys sis něco vybral.

To Doctor: mohls aspoň napsat nebo zavolat, že toho Hua nechcuk, pač se to mezi slušnejma sluší. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 1:41 pm    Předmět: Citovat

máte SZ......
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ogopogo



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 39
Bydliště: BZR

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 6:40 pm    Předmět: chromy atd Citovat

Clovece, ma zkusenost - tedy presneji receno zkusenost BZR - je nasledujici:
ad prima - Narazniky apod v hezkem chromu se vyskytuji jen za nehorazny ceny, jinak ani nahodou.
ad secunda - vsichni, kteri chromujou, jsou jen banda zlodejskejch zmetku, hulvatu s bolsevickou moralkou a odpovidajicim jednanim, kteri za kapitalisticky ceny delaji bolsevickou praci, pokud delaji vubec nejakou. V tomhle ohledu jsem nemel ani jedinou dobrou zkusenost za cely ty roky.
_________________
Starý časy jsou starý, ale nejsou ztracený!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Starej



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Třemošnice (přes týden Brno)

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

Ohledně chromování: asi jsem měl štěstí hned na poprvé, ale v Chotěboři jednají slušně, pracují kvalitně a vcelku "rychle". Otázka financí je jiná kapitola, to se holt musí skousnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:24 am    Předmět: Citovat

Dyž už se to zvrhlo na chromování tak asi nejkvalitněji Galvanovna Kopřivnice. www.galvankoprivnice.cz Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com