Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stříbrný STW
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 10:14 pm    Předmět: Stříbrný STW Citovat

Možná, že někteří už někde viděli, kdo neviděl :



No comment, i když v tomhle případě je alespoň udělaný celkem vkusně (až na tu šílenou kombinaci stříbrná-modrá).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 10:24 pm    Předmět: Citovat

No vkusně Laughing V zimě to muže s úspěchem používat místo pluhu!
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 7:49 am    Předmět: Citovat

Taky no comment.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
breakthru



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 29
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 11:02 am    Předmět: Citovat

přeplácaný.......ty přední nárazníky sou hrozný a ty modrý kola k tý stříbrný barvě vůbec nejdou...Já mám rád tuning, ale tohle je děsně přeplácaný.....jak může dát někdo emkový zrcátka an auto jako je stejšn?Proč tam třeba nedal nějaký beskydy, když už.....
_________________
Škoda Octavia Super 1962.....
Jawa 21.....
Stadion S11....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gizmo



Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Všechlapy (u Nymburka)

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 8:08 am    Předmět: tuňing Citovat

No cemment
_________________
Jsem ostuda, které rezne auto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myšák



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 11:13 am    Předmět: Citovat

Aspoň nehnije na nějaký zahradě (zatim).
_________________
...sem lemra líná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 10:31 pm    Předmět: Citovat

......stříbrný sršeň !!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUKLEART DUKOVANY



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: OKOLÍ JADERNÉ ELEKTRÁRNY

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 10:30 pm    Předmět: Citovat

Drazí přátele stejšnů,drazí milovníci těchto aut. Pár slov k projektu STEJK. Matná stříbrná a atomová modř jsou naše oblíbené barvy. Auto v této barevné kombinaci není naše první ani poslední. Odhrnování sněhu tímto autem nehrozí. Sníh není a pro tyto radovánky máme bizardně upravené stříbrno-modré ARO s osmiválcovým motorem. Slovo tuning je velice relativní. Krásně zrenovovaných oktávek a stejšnů je přehršle, ale pokusili jsme se jít cestou alternativní. Vždyť i kostkovaná deka přehozená přes sedadlo může narušovat originální vzhled automobilu a i webmaster "Předsedova " imperia měl v sobě tuningové čertíky, když k logu stejšna přidělal majáky a výfuky pod prahem. Budiž, nám to nevadí, je nám po něm prd. Drazí, lehce fanatičtí dopisovatelé tohoto webu, sledujeme Vás už dlouhu a vůbec jsme se nepokoušeli sem dostat a něco tady řešit. Co člověk, to názor. Toto auto bylo jedno z tisíce odepsaných stejšnů a bůh ví, že na žádné zahrádce nezhnije. Dnes jsem tuto diskuzi řešil s Vaším přítelem Bobihem. Doufáme, že klubové stránky Poběd a Waršav, budou reagovat klidněji a budou rádi, že pro ně chystáme další zajímavé stroje.
Drazí přátelé,
je jasné,že můžeme hrát mrvé brouky,ale mame rádi stejšny a vůbec východní tvorbu. Konec plácání,pokud v létě chystáte opět BIERFEST,jste zváni v Dukovanech na malou prohlídku našich strojů a v Náměšťi nad Oslavou do pizzerie PEPERONE. Možná si vzpomenete na poutač v podobě karoserie modrého STW u Náměště. Docela bychom s vámi zapařili a vůbec nehrozí,že by NUKLEART řešil nějaké srajdy tipu "BESKYDZRCÁTKO". Pokud má někdo zájem o celkovou prohlídku STEJKA,včetně motoru 1500 Taz,vyladených na 105 koní,kompletní kůže a další kosmetické a technické úpravy, aparatury ve velice hlučném výkonu,mnoho chromu a celkové snížení a rozšíření,nechť vyčká.Bohužel,bohudík vše existuje. Bylo nám ctí,jsme silně ovlivněni zdejší radioaktivitou. NUKLERT SE LOUČÍ V DOKONALÉ ÚCTĚ
_________________
RADIOAKTIVNÍ DESIGN-SPÁSA NEVĚDOUCÍCH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 3:27 am    Předmět: Citovat

Nuklearti,

Mě osobně to netankuje, co si kdo s autem udělá - zvlášť jesli je to jak říkáš - záchrana mrtvoly. Sám jsem uřezal jednoho kombíka na rádoby pikapa. Je ale jasný, že pravověrnej majitel tohodle vozu, nebude výsledkem vaší práce zrovna nadšenej, to se na ně nemůžete zlobit.

Já osobně, páč skoro rodák, rád někdy springfieldskou základnu navštívím a vykonám přátelskou inspekci na nejvyšší úrovni. Bohužel letos tam bierfest nebude, anžto se má jednat o putovní akci a tudíž se letos chystáme mírně na uhersků stranu.

Přijeďte v létě na Kachli, můžete s "pravověrnejma" udělat odborné sympozium na inkriminované téma...

P.S. Jinak 105 koní z motoru TAZ 1500 je pochopitelně totální békovina, neřkuli hovadina, jíž se nedá reálně dosáhnout. Prostě technicky to nejde - a i kdyby to šlo, tak ten motor by pak měl životnost asi 500 km - v ideálním případě Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 7:43 am    Předmět: Citovat

No, mi je to taky celkem uzenka, jen se mi tle auto nelíbí. Ne proto, že je to tuning, ale protože to nemá vůbec šmrnc. Chápu, že radioaktivita je svinstvo Laughing . Ale když už to mrvit, tak třeba tohle má alespoň nějakou fazonu



_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 7:57 am    Předmět: Citovat

Já napsal jenom "no comment" a u toho taky zůstávám. Jiank na Kachličce vás rádi uvidíme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 8:07 am    Předmět: Citovat

Buráku, ježinemane, to je hnus velebnosti. S tím snad někdo jezdí ??? M.O.R.M. !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 10:26 am    Předmět: Citovat

Nemluvim o vzhledu, mluvim o zpracování. Taky bych za to sekal hnáty
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 11:07 am    Předmět: Citovat

Náhodou mě se ty auta líbí.Nekoukám na to jako veteránista ale jako fanoušek tuningu.A ohledně tý stříbrný STW.Myslím si že je upravená ještě v normách a že jsem viděl uč daleko hůře udělaný 1202:Hlavně že nikde nehnije a slouží.Už se těším až se s Nukleartem poznám osobně a proberem to z tuningový stránky.Tuning s emi totiž taky moc líbí a láká mě.Takže si myslím, že taková hrůza co tu píšete to není a hlavně, že slouží a dělá radost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 1:03 pm    Předmět: Citovat

Já tomu nerozumím, ale jestli tady je téma Tuning, tak asi není na to, aby si po uveřejnění nějaké fotky tady všichni vyždímali pásy cudnosti.
Ta stříbrná hajtra je naprosto slušné, až decentní autíčko. Rolling Eyes
Modrá a stříbrná... proč ne? Tu modrou bych zopakoval na horní ploše střechy. Pak by to bylo vyváženější. Můj názor.
...teda to nemluvím o Alu kolech, že ? Cool
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com