Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stříbrný STW
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vesi.tuner



Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: dukovany

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 9:41 am    Předmět: další z ozářených Citovat

Dobrý den reaguji na tento příspěvek a chtěl bych zde jěště trochu rozvinout tento příspěvek.
Já osobně jako jeden ze spolu stvořitelu tohoto STEJKA,si myslím že to není vůbec hrůza a už nám to hodně lidí potvrdilo ono totiž fotoa skutečnost je trochu něco jiného. Mimo to nevím co je na tomto autě přeplácané když jsou tam všechny origo chromy kromě zadního a na víc jsou tam blinkry ,které ale zmizeli ve předu a zrcátka. Dost dobře nechápu!!!!!
Tento STEJK má poladěný i motor a to ne ledajak pokud to chce někdo na tomto fóru kritizovat měl by si o tom nejdříve něco zjistit a né hned plácat páté přez deváte.Navíc od nás ta první fotografie není ale pokud chcete zašlu i jiné Shocked
Doufám že teď se tady teprve strhne nějaká kloudná debata na tohle téma protože jak koukám tak o tomhle projektu nikdo nic moc neví pokud ano tak mě opravte a něco mi o tomto projektu zdělte.

děkuji a s pozdravem se loučí člen NUKLEART DUKOVANY
_________________
jeden z ozářených
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

Vesi - pokud ta narážka na "plácání pátého přes deváté" má být na mě a můj pochybovačný výrok o stokoňovém motoru 1200 ccm, tak se musím ohradit. Opravdu by mne zajímalo, jak jste došli k tomuto údaji. Jistě na brzdě a proto není problém naskenovat meřící průběh (DIN - ale je možné, že jste ho vyladili a ne ledajak natolik, že dává 100 PS i podle ČSN) a zveřejnit tady.

Tenhle motor prostě není pro závodničku - jednoduše z konstrukčního hlediska. Výkon u něj podstatněji zvedneš jedině zvětšením objemu - převrtáním. A to také bohužel nejde do nekonečna. Turbo na něj taky dát nemůžeš. Pomůže lepší plnění pomocí více karburátorů díky kratší cestě směsi a pak ostřejší časování. Ale to je vše. A dvakrát to výkon opravdu, ale opravdu nezvedne.

Ledaže jste si nechali přečipovat řídící jednotku - kdesi to prej dělají, ale podrobnosti nevím Rolling Eyes

Hele, nemusíš se hned čertit. Tohle je diskusní fórum a tak se tady diskutuje. Někdo sem dal fotku a ostatní se vyjádřili. Já to taky považuju za vraždu a není to můj šálek čaje - takže přece nebudu předstírat, že se mi to líbí, jen abych někoho neurazil. Prostě někomu se to líbí a jinýmu ne. Ale S KAŽDÝM majitelem stejšny si kdykoliv rád pokecám - ať už má voňavku, totálšrot - nebo duning...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
david1202



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 43
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

Někomu se stříbrnej mat na autě líbí, někomu ne, to je věc vkusu samozřejmě. Modrý kola k tomu taktéž. O přeplácanosti asi taky řeč být nemůže, zas tolik přidaným věcí tam není, ale nabastlit rádoby výdech na blatník, kde mimochodem nemá co vydechovat bo je tam podběh a k tomu chromový M3 zrcátka na dveře, to je arci hnus. Opravdu z čistého zájmu by mě zajímalo, jakým způsobem jste toho výkonu dosáhli, rád tomu uvěřím, ale myslím že ta hodnota je spíše z říše fantazie než skutečnosti. Musíte pochopit, že tady není www.tuning.cz a že se tady lidi snaží tyhle auta dát do stavu původního, takže s takovým projektem tady asi neuspějete.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vesi.tuner



Založen: 9.1.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: dukovany

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Samozdřejmě že ty koně jsou velice nadsazené to by tenhle motor nevydřžel ani náhodou ,to jsem nemyslel. divím se spíš teorii o přeplácanosti.A výdechy tam žádnénejsou je to imitace s těmi blinkry které jak jsem psal zmizeli ze předu a musely jsme je zatím nějak nahradit. Jinak protokol z brzdy nás bude taky zajímat,pak určitě uveřejníme. Tohle némá s www.tunig.cz nic společného???
ale já tady na fóru našel tento odkaz pod jménem tuning tak že jsem určitě patří Cool .
nemyslím to teď ve zlém, ale mluvili jsme o motoru 1500 TAZ ne 1200!
to samo sebou neznamená že to bude mít tolik koní to určitě ne.

Jinak by mě zajímal váš názor na řízení stejšnů je s tím docela velký problém a převodka řízení je docela oříšek?

Tuning je také o interiéru že? Tam je také pár ůprav.

Omlouvám se všem kdo si myslí že jsem je napadl,psal jsem o diskuzi ne o něčem konkrétním
_________________
jeden z ozářených
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUKLEART DUKOVANY



Založen: 7.1.2007
Příspěvky: 7
Bydliště: OKOLÍ JADERNÉ ELEKTRÁRNY

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 3:47 pm    Předmět: Citovat

Drazí rozhněvaní chlapci.
Prosíme vás,nehněvejte se na nás. Vůbec nemáme co obhajovat,nic ale nic dokazovat,nic vysvětlovat. Je nám líto,že si hojíte komplexy na nějaké umaštěné fotce z června. Kdybychom Vás,drazí veteránisté,chtěli ohromit,budeme to zkoušet dávno. Je to náš styl a nepotřebujeme vědět,zda má být STEJK takový nebo makový. Jsme slušní chlapci a nikam se necpeme. Prosím vás,rozhořčená parto ortodoxních kamarádu,klidně nás smažte,klidně zapomeňte. Jen si uvědomte,že zbytečně ztrácite příznivce. Je jasné,že jste zahleděni do svých skvělých aut a my vám je ze srdce přejeme. Vůbec je nekomentujeme,jsme rádi,že nefetujete a máte ušlechtilý koníček.
Drahý Předsedo a tví pochlebovači,starejte se o sebe,ať jste zdraví a ať je k vám bůh milostiv. Ta Kachlička padá a ti rozumní z vás, nás pochopí. Doporučujeme zrušit tuning na vašich stránkách a pokud budete mít chuť někoho propírat, dejte mu vědět zda má zájem. Určitě nás budete nenávidět a řadně se do nás opřete,je námto líto. Skutečně jsme o to nestály,děkujeme do Opavy. Mnoho zdaru chlapci,zapomeňte na nás.
_________________
RADIOAKTIVNÍ DESIGN-SPÁSA NEVĚDOUCÍCH
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 5:18 pm    Předmět: Citovat

Víš kam si mužeš strčit tyhle kecy? Nikdo tě odsud nevyhodil. Pouze někteří diskutující sdělili svuj názor a někteří zapochybovali o tom, že např. ve vysokozdvihovém 1apul litru najde někdo 115 HP. Jinak jak jsem řekl. Nelíbí se mi. Zrcátka i ty výdechy ze z3, bo z čeho jsou tam jsou jak pěst na oko. To mi přijde třeba tle daleko vkusnější



Ale na Kachli tě rádi uvidíme. Esi tam přijet nechceš, je to jen a jen tvuj boj. Cool
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Audin



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 6:11 pm    Předmět: Citovat

Já osobně si myslím, že slovo diskuzní je od základu diskutovat. Čili má každý právo, tady vyjádřit svůj názor (v mezích právních norem a slušnýho chování). Vůbec si nemyslím, že by to byl nějákej bastl, naopak mě těší, že je další kousek na silnici a je mi úplně buřt estli origo nebo duning. Rozhodně lepší než ta válející se kastle u Náměště ve škarpě, nebo stovky jinejch klumprtů, co se válí někde na zahradách a majitelé říkají mám tam veterána.Samozřejmě upřednostňuji dobová provedení, ale sám jsem na toto téma varioval před lety při renovaci Ford Tunus MkIII, kdy vzhledem k nedostatku dílů nezbylo nic než jít do duningu.Co z toho nakonec bylo je zde-http://www.motoveterani.cz/pic/inzerceweb/1168448842.jpg

Co se týká výkonu, je mi jedno jestli to má 44 nebo 105kobyl, důležitý je ,že někdo svoje představy dovedl do konce, zrealizoval je a dělá mu to radost, tak jak nám, když vyjedeme se svejma hajtrama.
Navíc v každé době, ať už dřívější nebo dnešní majitelé svoje sériová auta upravovali, aby se ať už jakýchkoli důvodů vymykali řadě stejných. Jen Vy starší vzpomeňte, jak se upravovaly Rka, stovky,a stodvacítky, jen aby to trochu víc řvalo, ať už vejfukem nebo rychlejma pruhama než dědova sériová verze. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 6:20 pm    Předmět: Citovat

Ta vlevo je moje první auto Laughing

_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Bubáku zrovna jsem sem chtěl dát fotky tý Berkový Hajtry a dokonce ty samý,ale byl jsi rychlejší. Laughing Jen si pořád říkám kde že jsem ty fotky viděl Shocked
Jinak já bych se k tomu vyjádřil asi tak pokud se to někomu líbí tak proč ne, je to zachráněný auto a nikdo nemůže říst ani prd, pokud se to někomu nelíbí tak se mu to nelíbí a je , já si o tom myslim že teda pokud bych se do něčeho takovýho pustil, tak vzhledem k jízdnim vlastnostem těchto aut to posadim na nějaký rozumnější kola něž origo 6/16´ páč co vim tak dozadu se vejdou až 205ky a do předu 195 a nemusí to být zrovna Mengelsy co jsou na výše zmiňovaném autě.
Takže přátelé od dukovan neutíkejte pokud se vám to auto líbí tak je fajn že jste s ním spokojeni a připojuju se do řady těch, kteří se s vámi rádi potkají a pokecají. Cool
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
dvk



Založen: 24.12.2006
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 7:31 pm    Předmět: Citovat

Jako autor prvního příspěvku musím na adresu NUCLEARTů říci toto:

100 lidí, 100 názorů. Ale zrovna tyto stránky sdružují lidi kolem veteránů a je tedy, myslím, zcela logické, že obdivovatelé starých aut (původních starých aut) nemají ten správný cit pro krásu hlučných bastlů skákajících v rytmu aparatury, vyplňující souvisle úložný prostor. Nebo byste na fóru o rockové muzice čekali, že někdo bude velebit diskofily (a naopak) ?

Není to výraz neúcty, není to výraz léčení komplexů na umaštěných fotkách z června (btw - když už jsme u těch komplexů - někde jsem četl zajímavou úvahu na téma tuning aut a léčení komplexů). Nemám nejmenší důvod vás nenávidět a opírat se do vás - prostě se mi to auto nelíbí, tento styl nevyznávám - ani na nových autech a tím méně na autech starých. Moje auto se taky určitě nelíbí kdekomu, ale je to můj názor - nic víc a nic míň. Nemám ale potřebu se kvůli tomu na někoho ježit, mám pouze potřebu to říci, přičemž nečekám, že z toho ostatní padnou na zadek úctou.

Věřím, že nikdo vás na tomto fóru nebude mazat, ale jestli se vám jeho obsah nelíbí, prostě sem nechoďte. Rozhodně lepší, než se zde ztrapňovat výroky typu "rozhořčená parta ortodoxnímch kamarádů", "Předsedovi pochlebovači" a podobně. Také já jsem rád, že nefetuji a mám ušlechtilého koníčka.

Z Opavy zdraví dvk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Nechápu "Vo co tady de" je tady odkaz na Tuning,je.Tak by se tady měli na stránkách o škodovkách ukazovat "škodovky".Nebo tady chcete natuněný "golfy"?Je dobře že ty auta někdo zachrání.A jak si je udělá to je jenom jeho věc.Já jsem samozřejmě taky pro to,aby bylo co nejvíc aut původních.Ale jsou i takový co je chtěj upravit i jinak.Kdyby mu dali křídla,tak to bude létající stejšn no a co.Fantomas taky lítal s citroenem.A klucí s Dukovan vy se nenasírejte a neurážejte,rádi Vás mezi námy uvidíme,i když máme každej jinej názor na dělání aut a o to tady nejde.Ona je totiž zima,nikam se nejezdí a je to tu každý rok, že se tu lidi štengrujou mezi sebou.Takže se přestaňte mračit a jestli tu zůstanete s námi je jenom Vaše věc.Ale urážet se je opravdu zbytečný.Až se všichni někde osobně potkáme u piva tak na to každej zapomene.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

Panny, já vim, když mi klekl scanner Laughing

Tuhle zimu. Tak já myslim, že teď se jako dost v pohodě jezdit dá
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Tak že nepřijedeš.Já tě moc rád uvidím, ale ne s tím "žigulem" nebo co to máš. Laughing Laughing Razz Razz Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:00 pm    Předmět: Citovat

Nevíte, kde se dají sehnat ještě ta koncová světla, co má ta modrá hajtra? Stejné byly na prvních trolejbusech 9 Tr a docela by se hodily.Díky
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 10:03 pm    Předmět: Citovat

Jezdit dá, to neznamená, že jezdim. Ale snad už jenom 2 měsíce, kua. Já ti dám žigula. Nikdá mi v Kaplici Škodovkou neuvidíš!!!
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com