Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Sdružený přístroj na palubní desce Trosky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JČ29



Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: út říjen 29, 2019 6:55 pm    Předmět: Sdružený přístroj na palubní desce Trosky Citovat

Nemá někdo přebytečný tzv. sdružený přístroj pro Trosku z r. 1979 (kšilt, jednookruhové brzdy). Už před nějakým rokem se zaseklo počítadlo km a nově se ručička zasekla. Po jízdě z 0 km/h sedí natvrdo na 20 km/h. Jde o přístroj, který byl použit i v 1000MB. Je bez kontrolek brzd. okruhů. Klidně může mít amputovaný vývod k čidlu teploty vody, protože u mého přístroje předchozí vlastníci vývod odřízli a pro měření teploty použili samostaný budík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu




Založen: 6.3.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 18, 2019 10:33 am    Předmět: Citovat

Vážení, ani jeden se z vás neozval. Zachránil mne Pragos (Na Strži 35, Praha 4) díky jednomu zde ve ,,foru přecedy" neregistrovanému oktaviánovi, který mne informoval o tom, že hledaný přístroj mají v nabídce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2019 2:13 pm    Předmět: Citovat

Tak, pokud je novej, rovnou ho rozeber a vyčisti, protože když ho namontuješ, tak Ti nepujde. JE to jejich nemoc. Jsou nový zelepený nějakým sajrajtem
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JČ29



Založen: 3.12.2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Praha 7

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2019 12:02 am    Předmět: Citovat

Podívej se na

https://pragos.cz/veterani/clanek?id=301&business=1

pod číslem 11 je vykuchaný sdružený přístroj bez měřiče paliva a teploměru Na místě mi ukázali, že tachometr je funkční. Doma jsem si ověřil, že rychlost opravdu ukazuje a také jsem vrtačkou na počítadle najel 1 km.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com