Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koupě 1203
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zelvotron



Založen: 16.8.2007
Příspěvky: 14
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 07, 2009 8:27 pm    Předmět: Citovat

david1202 napsal:
na http://www.autolhotka.cz nabízej dvě zelený trosky, jedna bez, druhá s kšiltem. Prej po repasi kastle, za devítku.


Predseda napsal:
Ježkovy voči, ty zabarvený okna.... dveře nalakovaný včetně klik a zámků, kola včetně šroubů a poklic... Rolling Eyes Bude to klasická "práce zkurvená, barvou zatřená, jeví se dobrou býti"


Noční můra se vrací, pamatujete? Laughing
Ten bazar sice asi už nefunguje, ale na jeho největší chloubu, krásně renovovanou 1203 sem náhodou znovu narazil, pravda, barva z oken krapet slezla, nebo jí snad oškrábali výhleduchtivý pasažéři Shocked


http://www.k-report.net/presmerovani/?prispevek=1531880
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 6:30 pm    Předmět: Citovat

KUA! To je život!
Tak jsem dnes objevil v jednom podniku tohlenc a červ ve mně hlodá.
Takhle jsem ji spatřil poprvé. Čeká na to až podnikoví hasiči dostanou novou vyprošťovací soupravu, aby ji ekologicky zlikvidovali rozstříháním a pod Evil or Very Mad .
Je to kdysik přestříkáno...tak nějak jako kdybych se učil a některý spoje plechů se už projevují praskáním, ale ten dojem z fotky je vcelku i dojem z reálu.
Přitom je to na papírech v depozitu a má to vzadu jak křeslo, tak nosítka.
Moc jsem se v danou chvíli nemohl rozněžňovat a "neslužebně" fotit, ale na konci mise se ukázala chápavost průvodce a zkontaktoval mne s pánem, jenž má SLOVO.


No a tohle je pohlídek!



a palubka se zbytky AZDčka, ale na střeše už je to nějak zablindovaný. Byl to dar nemocnice jednomu spolku a ten to hodlá věnovat po známostech hašounům. Mad


Mně na tom osobně irituje, že to je prý "docela pojízdná" kšiltovka na papírech.
V každém případě, pokud bych se nezbláznil osobně bych pokračoval na její záchraně, aby se to dostalo do života a ne do stoupy.

Měl bych dostat i foto dokladů, co k tomu maj... co to může bejt za rok?
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

Pokud není zbastlená a shnilá na sračky, určitě by se vyplatilo jí zachránit... kšiltovejch sanitek je minimum (já nevím vlastně o žádné).
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 5:41 pm    Předmět: Citovat

Tje super, moc pěkná. Zachránit!
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 9:02 am    Předmět: Citovat

NJN...držím si palce. Confused
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 10:10 am    Předmět: Citovat

Tak mi došla odpověď na moji supliku.
No nejsou až tak blbí Sad
Něco na tom trhnout chtěj.
citace:
Sanita je dlouhodobě odstavena v areálu společnosti AI, tudíž k ní mám
omezený přístup, nicméně jsem se dověděl, že jste ji viděl. Z
techničáku tedy lze vyčíst: Rok výroby: 1977 stav najetých kilometrů mi bohužel není znám, ale:
- roku 1984 byla vyměněna karoserie (str. 11)
- roku 1997 byla provedena GO motoru (str. 8 ).
Sám působím v klubu od roku 1997 a mohu vás ujistit, že od této doby sanita nenajela více než někoik málo stovek km. Všechny jízdy se uskutečnili na ploše letiště. Sanita totiž sloužila jako záložní vozidlo. Také vás mohu ujistit, že před uložením v areálu AI byla sanita garážována! Původní je tedy na vozidle jen šasi. Technická na vozidle propadla v 7/2004.
Nás by zajímalo jakou máte představu o ceně. Nejste totiž sám kdo projevuje zájem o koupi. Sanita v současné době nemá využití, ale pořád máme důvody se jí nezbavovat, nicméně to nejspíš dopadne tak, že půjde pryč. Proto ji nejspíše nabídneme nejvyšší nabídce.


Mám kompletní sken TP a pohnutíé historie vozu. Opravdu jen jedna zásadní přestavba roku 1984 a v roce 1997 výměna motoru v.č. 8 821 770

No a teď baby raďte, kde se nachází cena, kterou jim nabídnout Mad

BTW: Když to přestrojili v r. 1984, jak je to s případnou testací na HV? ...kfůli ekodani?
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

Nějaký přestrojení hraje v testaci roli podle toho, kdo Ti to bude testovat. Pokud se podobá stavu 1977 a bude pěkná, tak by to projít mělo. Ale na ekodaň snad potřebuješ krajskou testaci, klubová imho nestačí. Ta je dobrá tak pro pojišťovnu. Cena - já nevim, deset strop?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

Ekodaň prominutím přes testaci nám nechtěli udělat, že na to nemají ten prováděcí předpis. ale podle toho co se píše v těch šílených změnách zákonů by měla stačit testace klubová, je to tam nějak zvlášť "vozidla s průkazem" a "vozidla testovaná na hastorickou původnost" nebo jak.

Mi to vyřešili přes ZTP, stálo to bonboniéru.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Nenabízej a přenech potřebným Laughing stejně to postavíš vedle Toničky, popř vedle BKáčka Wink
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 11:04 am    Předmět: Citovat

to je relativní , taky záleží kolik za ni chceš/můžeš zaplatit

nějakou cenu má už to že je na sanitkovejch papírech , takovej ch aut se už moc nesežene
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 11:39 am    Předmět: Citovat

Šumáci...deset? OK, to je rada neb názor, ale "kolik můžeš zaplatit", když jde o to, aby se vykoupila z otroctví pro kohokoliv. To je ta otázka.

Tonička byla za 10 bez papírů, ale s kompletním AZD. Jde mi o to, abych nepodstřelil jejich hamižnost.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 11:48 am    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Nenabízej a přenech potřebným Laughing stejně to postavíš vedle Toničky, popř vedle BKáčka Wink

Kdybych tohle koupil, tak BKčko prodám i s vlekem a mám počinek.
Jako v jedná rodině jsou dvě sanitky moc. Taky existuje scénář, že zbude očesaná dosavadní Tonička a bude prodána a nám by zbyla vystrojená kšiltovka Rolling Eyes ... eště tak sehnat kulatý nárazníky! Razz

Vše závisí i na tom , jaký mi velitel hašounů pošle další fotky. Sem mu psal.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

Ranchere, udělejte Toničku, ona si to zaslouží taky.
Cena za kšiltovku je dle mého názoru 10 odpovídající, ale záleží na ohledání stavu. Ale to neznamená že nemusí jít výš Sad
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...


Naposledy upravil j.karel dne út srpen 31, 2010 12:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Nebo taky niz, ze jo... Wink
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Tonička není moje a mám na ni vliv asi jako Brusel na místní politiku v Dlouhé Loučce.
Dotace jsou vítány, ale hlavně nám do toho nekecej Laughing
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Strana 4 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com