Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

U Petrů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Myšák



Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 39
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 9:09 pm    Předmět: Citovat

Má pravdu, přeceda !
_________________
...sem lemra líná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 9:54 pm    Předmět: Citovat

Má pravdu, přeceda !
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 11:40 am    Předmět: Citovat

Cestička z hospody známě se vine,
pravdu má Předseda a žádné iné.
Celé to pindání s výsledkem nulovým,
Těžko je k vyznání, zde se nic nedovím
Sad

Jinak ovšem Alva navíc k telefonátu obdržel od jednoho zhospodského odchazeče dokonce mail s uvedenou dezinformací a taxem ho musel ubezpečit, že 19. v 18 je opravdu to pravé. Mezi náma, vyčíst tento docela důležitý údaj z těch 3 stran pindů je skoro nemožné Evil or Very Mad

19.1. v 18,00 hod U Petrů Tadyk
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

Mirek Dušín opět zasahuje Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 9:40 pm    Předmět: Citovat

Predem bych chtel upozornit, ze pro neuspesnou registraci nestaci mit priponu v mailu com, ale treba i seznam.cz, goo.cz, az teprve po zapujceni mailove adresy od jisteho nejmenovaneho radia ( http://rbh.czechian.net ) ,kery ma mail na cetrumu mi dorazil registracni mail a ja se mohl prihlasit. Cili pokusy s cisly ALvA mensim nez 198 jsou nefunkcni. Rezervaci u Petru potvrzuju. Pedy ty si taky hovno pamatujes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 11:08 pm    Předmět: Citovat

NETETEJ ! A chystej mikrofon. Je můj !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 11:16 pm    Předmět: Citovat

dyk to rikam, tedka sem se koukal na aukci a mam takovej dojem, ze to vyhral ten, co renovuje Spartaka tak, ze vokolo nej chodi s notebookem. A Neumanna nedam.

Dobrý den !

Dovolujeme si Vám oznámit, že Vaše aukce Krystalovej mikrofon skončila.

Konečná cena dosáhla 180 Kč, které budou věnovány ve prospěch dětí, postižených Downovým syndromem. Dovolujeme si Vás poprosit o předání Vámi darovaného předmětu uživateli vladfiction,s nímž se můžete zkontaktovat například pomocí e-mailu vladfiction%seznam.cz
Pokud by vznikly jakékoliv problémy při komunikaci či při přebírání předmětu, informujte nás prosím a my se pokusíme maximálně pomoci ke zdárnému vyřešení vzniklé situace...

Mnohokrát Vám děkujeme za Vaši účast v druhém ročníku dobročinné aukce a v nejbližší době Vás budeme informovat o jejím konečném výsledku.

S pozdravem :
Veterán Klub Vysočina

(Email upraven kvuli spambotům. Moderátor Bu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 8:11 am    Předmět: Citovat

AlvA-198 napsal:
Predem bych chtel upozornit, ze pro neuspesnou registraci nestaci mit priponu v mailu com, ale treba i seznam.cz, goo.cz, az teprve po zapujceni mailove adresy od jisteho nejmenovaneho radia ( http://rbh.czechian.net ) ,kery ma mail na cetrumu mi dorazil registracni mail a ja se mohl prihlasit. Cili pokusy s cisly ALvA mensim nez 198 jsou nefunkcni.


Stačilo poslat mi třeba mail. Registrace přes seznam.cz samozřejmě normálně funguje, jakož i další .cz koncovky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 11:00 am    Předmět: Citovat

Chichichi Smile

Já povidám, že ten mikrofon je můj. Stačí si přečíst bod 9 pravidel aukce.

Mám z něj radost, vopravdu že mám - je to jedna z mála věcí, který jsem fakt chtěl !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 5:09 pm    Předmět: Citovat

Takze von to ten negr nezaplatil, no takovej je zivot. Vidis to mel si mi to ztetnout, kdyz si to u me videl a uz sis ho moch uzivat. No Predsedo, tedka sem prisel domu a mejly dorazily, takze budu pouzivat alvu bez cisla, esi je to f tvy kompetenci, tak ty vostatni smaz. Jinak Prase uz je na piskovani v Pocernicich a uz tam maj jedno vopiskovany, tak by me docela zajimalo, esi nejni nekoho z vas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 5:39 pm    Předmět: Citovat

Omlouvám se, že jsem sem zatáhli trošku jiné téma - kdyžtak to předsedo pak všecko ohledně toho mikrofonu prosím smázni...

Postupoval jsem PŘESNĚ podle bodu 9. Organizátor (jehož zastupuji já) totiž po upozornění vítěze následně po uzávěrce kontaktoval druhého v pořadí, zda-li má o předmět zájem. Druhý v pořadí (zvláštní souhrou náhod jsem to byl já) na tuto organizátorovu otázku odpověděl kladně a okamžitě uhradil na účet aukce nabízenou částku (dokonce ve výši původní nejvyšší nabídky). Tím pádem získal tuto cennou a krásnou a roztomilou a nezaměnitelnou věc a může se s ní kochat. Rolling Eyes

Abych se vrátil k původnímu tématu - protože pojedu-li do Prahe, tak autem typu Combi, tudíž budu mít ve voze celkem místo tam i zpět. kdo potřebuje nějak pomoci při logistickém přesunu věcí z aukce (nebo i jiných) nabízím své služby. Koncem měsíce pojedu i do Brna a nejspíš i na uherskou stranu, tudíž možno zajistit přesun mezi lokalitami Praha-Jihlava-Brno-Uh.Brod, stačí napsat mail, nebo to rovnou donést k Petrům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:40 pm    Předmět: Citovat

Jen dotaz - jestli si Rancher ještě přečte, nemohl by s sebou vzít dílenskou příručku na 1201 ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:14 am    Předmět: Citovat

Ja ji kdyztak mam esi ti nevadi, ze je v rustine.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Jakou Dílenskou příručku na 1201?
Já mám něco takovýho mít?
Organizátor je prostě lepší a můj syn asi čekal na měnovou reformu, aby těžil z kurzových rozdílů Confused
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:41 pm    Předmět: Citovat

Tak se možná pletu - prostě bych rád viděl dílenskou příručku na 1200 nebo 1201, bo tu co mám je na všechno ostatní, jen na ty moje stroje sakra ne. Takže prosím Alvu - i v ruštině. A nemáte to někdo česky ????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com