Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 9:58 am    Předmět: Citovat

jestli jsi to ještě nikdy nepřišíval, tak se na to vyser.

Je to něco jako temování brzdovejch trubek. Je jistě užitečný a dobrý se to naučit, ale ne na vlastním autě.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vojta



Založen: 15.5.2017
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 12:35 pm    Předmět: Citovat

..

Naposledy upravil vojta dne út srpen 08, 2017 5:46 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 5:52 pm    Předmět: Citovat

Jejda - rozhodně bych si nedovolil pochybovat o tvejch manuálních schopnostech ! Jenom očekávám za dva tejdny příspěvek "divné zvuky od zadní nápravy"...

Nejen že na nejtování obložení je potřeba speciální tužlík, ale hlavně je na to potřeba správnej grif, kterej se nedá nahradit sebevětší šikovností. Když to utáhneš málo, urve se to a když to utáhneš moc, tak se to napruží a pak to při provozu rupne.

Každej z nás má v garáži plonkovní krabicu lepenejch paken. Ale dobře - uznávám že to jsou ode mě zbytečné židokecy, na který nejsi zvědavej. Pro znovuhledače slepých cest tedy na tvojí otázku odpovím taky v podstatě otázkou. Vezmi si fyzikálně-mechanické vlastnosti obou tebou zmíněnejch materiálů a k tomu si zkus představit, jaká síla ve střihu na obložení působí při pokusu o zastavení tunového auta (odhadem bych si myslel, že to bude o něco málo víc, než síla přívalu májového deštíku působící na nýtovaný okapový žlab) - pak si jistě správně vybereš ten vhodnější z nich... Embarassed
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vojta



Založen: 15.5.2017
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: pá červenec 14, 2017 8:34 pm    Předmět: Citovat

..

Naposledy upravil vojta dne út srpen 08, 2017 5:46 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
T505



Založen: 7.1.2011
Příspěvky: 151
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2017 2:40 pm    Předmět: Citovat

Jestli nejsi ortodoxní veteránista, tak bych to nechal někde odborně nalepit. A odpadne ti problém s nejtkama hned dvakrát, 1, se sháněním 2, až ti jednou budou drhnout o buben.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojta



Založen: 15.5.2017
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: so červenec 15, 2017 4:33 pm    Předmět: Citovat

..

Naposledy upravil vojta dne út srpen 08, 2017 5:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne červenec 16, 2017 10:45 am    Předmět: Citovat

píšeš "Nechces poradit,tak prot to tady pitvas?"

Naprosto jasně jsem ti o čtyři příspěvky předtím (na základě vlastních zkušeností a bez jakýkoliv snahy o nějaký poučování) PORADIL, že pokud jsi nikdy brzdový obložení nenejtoval, tak ať se na to VYSEREŠ a v dalším příspěvku jsem ti napsal, že každej dneska používá lepený obložení.

Pokud ti to přišlo jako blbá rada (ale asi ne, když za úplně stejnou jsi pak Tomovi 505 poděkoval), tak se asi vyptáváš na blbým fóru. Příště prosím dopředu napiš, jakou odpověď chceš slyšet, než začneš vyskakovat jako rančertík z krabičky, když ta odpověď není přímo podle tvého gusta Rolling Eyes. Jinak ti tady na příští otázky nikdo dávat upřímně míněný odpovědi asi nebude chtít. Tohle fórum (mohu-li mluvit za předsedu) je spolek starejch píčusů, kteří tyhle auta mají nebo měli a než sežrali všechnu moudrost, prošli si všema těmahle věcma a slepejma cestama od základu. Každej z nich zkoušel opravit chrom sprejem z Kauflandu, každej z nich si někdy položil kleště na baterku, každej z nich zkoušel utěsnit centimetrovou díru v chladiči zázračnou vodičkou... Protože si to dobře pamatujou a protože tyhle auta berou jako starý vergle, který byly povětšinou neskutečný mrdky už na výrobní lince, ale mají je moc rádi, tak se ani nad nikým neofrňujou a rádi mezi sebou uvítají každého, kdo má tyhle vergle taky rád. Ale přece jenom tohle fórum není žádná státní instituce, na kterou jakožto daňovej poplatník vzneseš dotaz a právem očekáváš, že ti nejdéle do 24 hodin musí někdo erudovaně a přesně odpovědět, nejlépe ještě s youtubovým videem "Jak na to" a naskenovaným manuálem. Nezlob se prosím, ale rozčilovat se nad tím, že ti něčí (moje) odpověď tady přijde málo stručná a jasná a psát že to co jsem si dovolil je "NEUVĚŘITELNÉ" není úplně nejlepší pro start a další pobyt v téhle komunitě černohumoristů a sžíravých satiriků - jak možná ještě v budoucnu poznáš, pokud tě tyhle moje blbé hemzy neodradí.

Sory za upřímnost - není to absolutně nic proti tobě - jak jsem psal je naopak dobře, že se tady sem tam vůbec objeví nějaká nová krev. Ber to ode mě jenom jako takové přátelské vymezení pojmů...

Kdybys místo hledání slepejch cest přijel na Kachli, moh sem ti klidně komplet sadu nalepenejch paken dovézt. Mám toho tady plnou krabicu od rajčat a nepočítám, že bych to někdy dokázal spotřebovat.

P.S. - jinak "básnička" se tě opravdu netýká. To je podpis. Nevím jak bych ti to vysvětlil, není to úplně jednoduchý na pochopení. Podpis je obvykle soubor písmen či slov, kterej více či méně infantilním způsobem charakterizuje či identifikuje pisatele. Něco jako obrázek u jména uživatele. No prostě je to pod každým mým příspěvkem už asi šest let a su strašně línej to měnit... Wink
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vojta



Založen: 15.5.2017
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 6:03 am    Předmět: Citovat

..

Naposledy upravil vojta dne út srpen 08, 2017 5:47 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 8:44 am    Předmět: Citovat

To už je teď jedno, proběhlo to tento víkend, viz. Srazy
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vojta



Založen: 15.5.2017
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 10:13 am    Předmět: Citovat

..

Naposledy upravil vojta dne út srpen 08, 2017 5:48 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 11:00 am    Předmět: Citovat

Tady srazy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 11:30 am    Předmět: Citovat

Pánové jestli je pan Vojta Opel alespoň podle mejlu, tak s ním jsem přestal komunikovat už dávno. oslonil mě že koupil stejšnu a tak jsem se snažil mu dát nějaké rady a i jsem mu poslal nějaké díly , v domnění že jako nová krev ve stejšnech, skoro za hubičku a mejloval mi zpátky kecy o tom jak je poštovný drahý a pod kecy . Nabídnul jsem mu nový kompletní světla odpověděl že je má pragos o 200 levnější, ale pragos si ještě účtuje balný a poštovný. Nechápu proč si to obložení nekoupí taky tam. S tímhle člověkem nemá cenu komunikovat. A Pedy sám jsi poznal co je to zač. Jestli se jedná o jiného Vojtu, tak se omlouvám, ale věřím tomu že je to on.l A doufám , že na žádnou slezinu mezi nás nepřijede, nemuselo by to dopadnout dobře Twisted Evil Twisted Evil Nasranej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vojta



Založen: 15.5.2017
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 3:01 pm    Předmět: Citovat

..

Naposledy upravil vojta dne út srpen 08, 2017 5:49 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 6:08 pm    Předmět: Citovat

Rolling Eyes

Vy máte kliku, že to tady nikdo nemoderuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po červenec 17, 2017 6:21 pm    Předmět: Citovat

Tvoje bába tě zmorduje...

A vy se chlapi nehádéte, to ste družstevníci ?
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com