Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mykesh
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 4:37 pm    Předmět: Citovat

No vzhledem k tomu, že mne neznal, tak byl velice oficiální a jeho souvislý projev byl naprosto vázaný, a prost všech nepublikovatelných výrazů.
Leč opíral se o předpisy, mně nic neříkající, tudíž mnou lehce zapomenuté.

Fakt si myslím, že by mu měli jeho kamarádi ofiko napsat, ať sepíše něco, co by sis zalaminoval a pak tím eventuálně opleskal ty čuně orelské policajtské, kdyby měly hemzy. Si myslím.
V každém případě si pak můžeš nechat sepsat zápis a blabla.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 5:21 pm    Předmět: Needs you Citovat


_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 9:20 pm    Předmět: Citovat

Majkši,

K modrákům - můj zcela soukromý a subjektivní názor. Burák má naprostou pravdu - je to tak - může to bejt docela drahý a je to zcela jednoznačný. Co bys taky vlastně chtěl slyšet ? Že veteráni můžou mít modrej maják, jet s ním zapnutým po dálnici a u punpy že mají přednost ? Prostě je to jako se vším. Když nebudeš provokovat, bude z toho beztak jen domluva - jsou to taky jenom lidi. Když jedeš 200 km na sraz, zakrej si ho koženkovou šprckou (klidně modro/černou a za jízdy nikdo nic nepozná) a na sraze když pojedeš v koloně, tak si ji sundej.

Když tě zastaví a budeš se ohánět laickými paragrafy, buď si jistej, že to bude leda tak roznětka k arcibuzeraci ("Á, pán je nějaký suvenýr, že ?"). Pokud máš mlhovku, nesjetý gumy, lékárničku, nepoškrábaný sklo, čistou SPZku a v pořádku doklady, zkus bejt drsnej, trvej na svým, nic neplať a jdi do přestupkového řízení. Nejen že první co udělají, že si autíčko proklepnou z hlediska rodokmenu (třeba taková INA, to je lahůdka), ale hlavně tě právní odbor příslušného magistrátu těma tvejma paragrafama umlátí tak, že budeš takhle malinkatej. Zákon totiž hovoří jasně. Paragraf 41 zákona o provozu na pozemních komunikacích stanovuje, která vozidla smí být vybavena výstražným světlem modré barvy a kdy smí být užito. Zároveň v odstavci 10 jasně říká, že - cituji : v provozu na pozemních komunikacích je zakázáno neoprávněně užívat zvláštních výstražných světel a zvláštního zvukového výstražného znamení, které užívá vozidlo s právem přednostní jízdy, nebo je napodobovat.

Někdo jistě namítne - já to tam mám jen tak a NIKDY to nepoužívám. Bohužel tento argument je naprosto nepodstatný, protože odstavec číslo 1 výše zmíněného zákona hovoří o vozidlech, která JSOU VYBAVENA zmíněným zařízením... a to je z hlediska výkladu zákona stav, kdy je něco na vozidle trvale, případně v okamžiku páchání přestupku i přechodně umístěno (je to celkem logický a podle mě užitečný výklad zejména proti vepřounským mafiánům v nabukaných velkých BMW, kteří jeden čas rádi brázdili dálnice s přicvaknutými magnetickými modrými majáčky). Ve finále tě tvoje hrdinství tedy vyjde ještě dráž, protože přestupkové řízení znamená automaticky "za víc". A celé to bude mít ještě jeden celkem bezvýznamný efekt - zejména pokud půjde o auto se zmíněnými ZRZ - druhý den to bude na konci zpráv na Nově jako reportáž o veteránistech - pirátech silnic, stejně jako ona nešťastná kauza z doby před dvěma roky, kdy jeden kluk co má tank (ano, tank. No a co - podle mě je to stejná úchylka jako mít dvanáctsettrojku) v neděli po obědě svezl pět děcek z příbuzenstva po vesnici. Taky neškodná kokotina - a řešilo se to až na ministerstvu...

Otázka - proč zase jako tradičně dělám chytrého ? Odpověď - protože přesně na ten maják se někdo ptal na schůzi VCC, kde byl ing. Pokorný z ministerstva dopravy (jeden z posledních, kteří přejou takovejm těm) a ten na to odpověděl polopaticky zhruba přesně tak, jak já tady výše píše. Teda výšu píšu. Teda vlastně...vím píšu.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 10:11 pm    Předmět: Citovat

Ina má rofokmen čistej, jak lilium. Pouze z duvodu generální opravy kastle má nově vydaný štítky. Laughing Ovšem s potvrzením výrobce. Takže, co se týče rodokmenu, mohou mi benga vylízat prdel. Ale je pravda, že s troskou neni radno machrovat.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 25, 2011 10:38 pm    Předmět: Citovat

Takže už žádný "Piposi, proč nehoukáme"? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 12:46 am    Předmět: Citovat

Le Docteur: Jo tuhle vyhlasku samozrejme znam, jsem puvodne ridic z povolani coz je jedno z povolani ke kterym mam nejblize. Ale neznam poradne takovy ty serepeticky kolem zelenejch cisel apod. Tak jsem prave premejslel, jak to u tech veteranu je. Preci jenom kdyz chce mit clovek veterana v puvodnim stavu, tak k vozidlum ZS/IZS proste veci jako majak patri a bez nich by spravne nemeli dostat testaci, no ne? Otazkou je jestli policista bude trvat na to, abych mel majak zapsanej v profesaku, i kdyz vlastne dnes uz se majak do profesaku ani nepise.

Nepatrim mezi hovada, ktery by se ritili s majakem 200 po dalnici (ani to vlastne nejni technicky mozny), ale kdyby melo byt vse podle litery zakona, tak by se to auto melo na srazy a akce prepravovat na podvalu/plataku? Prijde mi to celkem ujety, stejne jako celej tenhle kocourkov.

To samy plati o tom, ze kdybych chtel mit na aute stejny puvodni znacky, tak bych ho musel napsat na nekoho z Plzenskeho kraje.... Ale to sem vsechno vlastne nepatri, nebudu si zatim vsema temahle vecma kurvit dobrou naladu z nove nabyteho vozu.

Usiju si teda futral na majak a kaslu na to. Akorat mne potom vytoci, kdyz se nejakej pomahacochranic blbe vyspi a bude si na mne lecit mindrak...
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 1:52 am    Předmět: Citovat

Pokud tam máš fusak, tak je to předmět, který je do 50kg zatížení střchy, bo kolik má troska a teoreticky nemužou AH. A většinou prudit nebudou
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 4



Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 6:03 pm    Předmět: Citovat

No nevim jestli nemůžou, pač je to součástí vozidla, ale na zahradě přidělaný cukem by fakt už nemohli...

Alespoň toliko matná vzpomínka na dotaz týkající se modromajáku na žlutobýlý VB (zadomotor), který byl směřován přímo na orgána...
Ovšem nevím jestli tam nebylo něco ve smyslu, že to nesmí svítit - neb pak je to opravdu jen náklad...

Na druhou stranu zeptá-li se člověk orgána na konkrétní paragraf, tak pokud to není nějakej suvenýr, tak převážně odpovědi laickou citací...

Ale jak říká BU: většinou sou to taky lidi... - Otce takhle stavěli s Dacií NOVOU (rok zhruba 1998, kdy to sem teprv připravovali na prodej) a to že auto nemělo platný skoro nic, je vůbec nezajímalo. Zastavení probíhalo zhruba: Dobrý den, nezlobte se, že vás stavíme, ale my bysme si to chtěli prohlídnout...
_________________
Š 1200 (zatím držící pohromadě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 7:18 pm    Předmět: Citovat

No voni jaksi mohou orgánové brblat už kvůli barvě páč pokud není psané na SDH či HZS nemáš s tím coby soukromá osoba co jezdit Crying or Very sad
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 9:04 pm    Předmět: Citovat

Mlho ! Cool
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 4



Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

Koudelka napsal:
No voni jaksi mohou orgánové brblat už kvůli barvě páč pokud není psané na SDH či HZS nemáš s tím coby soukromá osoba co jezdit Crying or Very sad


A to se opírá vo co? - Když sem se učil říditi (2002) a pročítal si tu bychlu co přikazuje a zakazuje, tam je zákaz barvy na Orgány, Celní orgány a Vojenský vorgány.... Co mě udivilo, že vo jiném značení tam ni žbla...

Že by někde nějakej dodatek, nebo zbytek jen přes modró bliknu, bo co? To by mě zaujímalo Exclamation

Imho svého času se po Praze řešil rozvoz autodílů "sanitkou pod majákem" - a krom příslušného ustanovení majáku na ně moc nemohli (a to se zhasnuté sanitě blbě dokazuje, a stavte sanity za výjezdu...)
_________________
Š 1200 (zatím držící pohromadě)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 9:52 pm    Předmět: Citovat

Cžé ? Abych se přiznal, moc ti nerozumím - jak "to se vopírá vo co" ? Mnou zmíněnej palagraf 41 hned v druhém bodě uvádí :

Zvláštním zvukovým výstražným zařízením doplněným zvláštním výstražným světlem modré barvy2) mohou být VYBAVENA vozidla
a) Ministerstva vnitra používaná policií a označená podle zvláštního právního předpisu,13)
b) Vězeňské služby,
c) vojenské policie označená podle zvláštního právního předpisu,12)
d) obecní policie,5) která určí obec,
e) hasičských záchranných sborů,
f) důlní záchranné služby,
g) poruchové služby plynárenských zařízení,
h) zdravotnické záchranné služby a dopravy nemocných, raněných a rodiček,
i) ozbrojených sil používaná u vojenských záchranných útvarů pro plnění humanitárních úkolů civilní ochrany.
j) celní správy označená podle zvláštního právního předpisu14).

Bohužel tam opravdu chybí řádek k) patřící Mykeshovi.

Uznávám, že pár bodů by se jistě dalo uhádat - například Jamon při své střevní animální anomálii by mohl operovat géčkem, burák s předsedou při svojí držkoplechovosti pak možná i háčkem ("nezdržuj Mulimrdka , máme vzádu rodičku s leprou, co si udělala kýlu při skládání uhlí"), ale celkově vzato je to jasně daný.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 9:58 pm    Předmět: Citovat

On to asi myslel na ty barvy, jako že napodobit PaChy nesmíš ale červená s pruhem nevadí.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 10:17 pm    Předmět: Citovat

Aha, sory, su do tupa... To je jasný - červenopruhný můžeš mít ANNAH. Jak říkáš - kamufláž nesmí bejt akorát policejní (a to myslím, že jenom aktuálně - tudíž třeba bílou feldu s nápisem POLICIE, co byly tři roky zpátky bys možná teoreticky mět i moh)
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 26, 2011 10:28 pm    Předmět: Citovat

To je stejnak nespravedlivy, to kdyz si benga vzpomenou, ze vod unora 2012 uz nehodlaj mit stribrny auta, ale cerveny s bilou strechou, tak si jako budu muset prestrikat hillmana?
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 6 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com