Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kaplice 2015

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so květen 23, 2015 3:06 pm    Předmět: Kaplice 2015 Citovat

Tak kdo dovalí? Máme jubileum, tak byste už mohli, ne??? Více info na: http://kaplice.spartaky.cz/
A kdyžtak vyplňte tamtu danou přihlášku. Zatím jsou tam jen 3 lidi a vypadá do blbě.
Nějaká pěkná troska u nás už dlouho nebyla...
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 10:56 am    Předmět: Citovat

Pomalu se to blíží,jestli náhodou máte někdo v plánu přijet a nebudete mít vyřešený spaní,dejte vědět zamluvíme penzion.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st srpen 05, 2015 9:06 pm    Předmět: Citovat

No, kdyby tam nebyly smradlavy moskvice, uvazoval jsem o tom
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá srpen 07, 2015 10:45 am    Předmět: Citovat

Aha ty letos nemáš žádnou svatbu,tak potřebuješ najít jiný důvod?Třeba na Simky taky někdy dojde.Jestli chceš přijet,tak na to moskviče nemají přece žádný vliv.Jestli nechceš,tak nemusíš hledat důvod žádnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so srpen 08, 2015 12:41 am    Předmět: Citovat

MOCKBNY?
Kdy to ve scénáři přibylo? Semsinefšym.

Nic proti inovacím,nic proti Ragulinům, taky je to zajímavý vozidlo. Napřed Opel°), potom Renault a zřejmě to byl chvílu i sovětskej MZMA... jen stopy vlivu Simcy KGB dokonale zastřelo ...¨i když Burák určitě Wink
Já jen že se to jmenuje škodovky s motorem vepředu. Esi by to nemělo být jen o Kaplicích.
_____
°) když jsem studoval historii automobilů v SSSR, tak byl docela zajímavý poznatek, že i v rámci odborné ruské novinářské komunity se dovoz kompletní linky na Oply Kadet - válečná reparace - pokládá za pomoc při uvedení konstrukčně sovětského automobilu na trh... si nepřejte tu Putinovsko-Leninskou konstruktivní reakci, když jsem se do nich na jejich fóru do této téze v jejich mateřštině obul...

Ale jestli se podaří ten (už trošku dlouhej) proces s Toničkou, tak Kaplice, které kolidují s Troskami asi dám. Kluci z Kaplic...e(?) Laughing si to ode mne zasloužej.
Vnitřek Toničky bych vylepil akustickou izolací, vzal si hluchátka od motorvé kosy STIHL a KDYŽ ZAPARKUJI CCA 1 KM OD KOUPALIŠTĚ, TO BY V TOM BYL ČERT, abych se nevyspal aspoň hodinku...penzion jsem předloni dal, bylo to fajn, ale odtržené od života Razz
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 12:42 am    Předmět: Citovat

Ja skutecne do te Kaplice planoval jet. Mam na to i volno, jen proste nechapu, co maj moskvice spolecnyho se skodovkama s motorem vepredu a to uplne stejne jako Simcy, ziguly nebo trea Saaby. A ver tomu, kdyby nekdo vymyslel takovej paskvil jako simco-skodovko sraz, byl bych uplne stejne proti. Esi jste chteli vetsi ucast, nevim, proc teda nepripustite trea embecka, furt mi to prijde tematicky mnohem blizsi. Ale co, je to vase pravo si s tim srazem delat, co chcete stejne jako moje se vyjadrit, ze se mi to nelibi Razz
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 6:37 am    Předmět: Citovat

Tak abych to trošku upřesnil:
Bobi si pořídil Moskviče, a proto nás napadlo, když už máme škodovku a Moskviče, tak že by jsme mohli sraz spojit a pozvat obě značky.
Nikde, kromě pozvánek pro moskviče a facebooku není o společném setkání napsáno ani slovo.
Pro letošek, když máme jubilejní 10. sraz, jsme moskvičaře pozvali jako hosty.
Až když budou všechny 3 strany (my, škodovkáři i moskvičáři) spokojení, tak třeba do budoucna sraz spojíme, ale teď zatím nevíme. Prostě přijedou moskviče na návštěvu a uvidíme.
Pokud je pro někoho přítomnost jiných značek než škodovek důvod, proto aby k nám nepřijel, tak s tím bohužel nic neuděláme.
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 9:12 am    Předmět: Citovat

Takže mužem být rádi, že si Bobi nepořídil kráčející rypadlo Menzi Muck Razz
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 12:15 pm    Předmět: Citovat

Bobiha uvažuje jako já...
Příští Spartakyáda může mít jako hosty Minorytní společnost Razz
Mám pro to omluvu.
Spartak nebo Minor III byly v roce 1953 dvě varianty budoucího lidového vozu, resp. jeho předchůdce... Vyhrál Spartak.

_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 12:21 pm    Předmět: Citovat

Kluci, jsou to vaše srazy, dělejte si, co chcete, ale mohlo by se stát, že se budete divit.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 12:51 pm    Předmět: Citovat

...a možná že se tam objeví i Simcy. Taky by jedna mohla v rodině být a za rok by mohla i jezdit Rolling Eyes

Jinak to beru tak, jak to napsali. Proč si nepozvat na sraz Trabantů brouky?... Jsem na takovým byl...s VW busem. Razz
Prostě jsem okukovali a bavili se s nima.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po srpen 10, 2015 6:45 pm    Předmět: Citovat

Jak píše Tomi je to z mojí hlavy a tak jsem Moskvičáře pozval jako hosty na Škodovácký sraz.Jsem zvědavej,jestli ta jejich komunita funguje, tak jako ta naše Škodovácká.Zatím mám takovej názor že to není asi pravda.Moskvič klub je silně uzavřená společnost a tak si myslím že od nich nikdo moje pozvání asi nepřijme.Třeba se mýlim a někdo dorazí.Necháme se překvapit.Určitě to nedělám kvůli tomu,aby přijelo víc lidí.Já si myslím ,že se nás každým rokem sešlo dost a rád zase"KAŽDÝHO"přivítám.Moskviče jsou jen a jen moje zvědavost.A jestli to někoho jenom kvůli tomu odradí přijet,tak mě to bude dost mrzet,ale nic stím neudělám.Je to každýho věc kam chce jet a proč.Myslím že už to nemá cenu řešit a koukejte dovalit!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com