Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

SEDR 32 na TAZ1500

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Králík



Založen: 4.2.2015
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2015 12:44 pm    Předmět: SEDR 32 na TAZ1500 Citovat

Ahoj, jsem tu nový. S kamarádem jsem se pustili do úpravy soutěžní hasičský stříkačky, kde máme motor TAZ 1500, poslední typ na Natural. Motor jsem nechali zgenerálkovat, převrtáno na cca 1600ccm, bude jiná vačka, snížená hlava a výfukový svod 4-1. Doteď s motorem nebylo nic děláno. Máme na tom karbec SEDR 32, ale nevím podle čeho poznám, že má právě tenhle pasovat na tento motor? Problém je ten, že doteď dokud se motor pořádně neohřál, tak se zvýšeného volnoběhu po přidání do maxima motor zhasíná a hodně zadrhává. Což je při soutěžích docela průšvih. Otryskování v plovákovce je 115/130 a vzdušníky 140/180, volnoběžná tryska je ?50, nejde přečíst. Poradí někdo, čím by to chcípání mohlo být , nebo se mám radši obrátit na nějakýho profíka, co stříkačky dělá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com