Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zákaz provozu starých aut (v Itálii)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 9:03 am    Předmět: Zákaz provozu starých aut (v Itálii) Citovat

Tak pokud se todle povede v Itálii skutečně uvést v život, obávám se že to rozhodně nebude poslední země EU, která s tím vyrukuje

http://auto.idnes.cz/italie-zakaz-starych-aut-2019-dfd-/auto_ojetiny.aspx?c=A141216_164953_auto_ojetiny_fdv#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pipos
obecní násoska


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 10:53 am    Předmět: Citovat

Teď jsem to akorát četl. Jestli to půjde takhle dal tak se máme na co těšit. Četl jsi i ten seznam ? Ritmo a 131 jen Abarth a cabrio. Asi pojedeme do italie na nákupy co ?
_________________
Já mám žízeň že mi to auto už nejede ani do kopce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 11:22 am    Předmět: Citovat

Podle mě se to týká hlavně plasťáků starších 20 let a více.Na veterány se to vztahovat určitě nebude.Pánové budete muset do budoucna omladit vozový park na denní používání. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 1:29 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že tady bez jakýhokoliv povyku prošla akodaň (což je to samý, jen mírnější), obávám se že tohle by tu prošlo taky.

Tyvole, ale ten seznam je zcestnej. By mě zajímalo kdo a podle jakýho klíče rozhodoval co na něm bude a co ne. Třeba Simky jsou tam zakázaný úplně kromě 1000 a bagheery.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pipos
obecní násoska


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 2:35 pm    Předmět: Citovat

No a u škodovek je vyjímka jen na 105,120,130 to je taky pěkně scestný
_________________
Já mám žízeň že mi to auto už nejede ani do kopce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 5:05 pm    Předmět: Citovat

Naši zákonodárci budou v podobném tématu (v tomto případě doslova) papežštější než papež.

Kombinace EKOpoplatku, zrušení polopřevodu, nízkoemisních zón a něčeho podobného nás nemine a nechcuk uvažovat jaké další to bude mít nadstavby.

Na nějakém filmování s veterány v historickém centru Prahy jsme jen tak mluvili s několika kolegy o tom, jak by jsme tam ty auta dostávali, když by platila nějaká nízkoemisní zóna - veteráni by třeba měli výjimku, ale co ty odtahovky? Sestava "devadesátkových" odtahovek Ducato, první Sprinter, dnes už prehistorická MB307D, Daily a T3 s podvalem? Asi budem muset pořídit odtahový 1203 jako veterány s výjimkou k vjezdu...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2014 8:15 pm    Předmět: Citovat

Koukam, ze Pindour Pindour Pindour Pindour Pindour Pindour Pindour Pindour Pindour nejsou jen u nas Confused Mulimrdka
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 9:23 pm    Předmět: Citovat

Tak zle nebude. Co už otestovaný je, to už otestovaný zůstane. A Burák jistě potvrdí, že kdo se někdy zůčastnil schůze gerontologického oddělení FKHV ČR, které má na svých schůzích obvykle problém domluvit se během dvou hodin maximálně tak na tom, v kolik bude přestávka, ten jistě ví, že jenom sestavení nějakého takového taxativního seznamu v našich podmínkách pěti set navzájem různě rozhádaných a soupeřících klubů, nadklubů, federací, kartelů a trustů, by rozhodně trvalo déle, než je průměrná pravděpodobná doba dožití většiny z nás.

Řekl bych, že ani ti taloši to nebudou mít tak horký. Podle mě jde zase o jednu bombastickou zprávu novinářskejch mr.ek v mrtvé předvánoční sezóně.

P.S. Už taky mimochodem celkem dlouho nikdo nevylezl z nějakým prototypem erka, trabanta, nebo šestsettrojky, co se do roka a do dne bude zaručeně vyrábět...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 9:34 pm    Předmět: Citovat

A mimochodem, ona už jen ta věta o tom rozhodném datu 1.1.1993 je dost úsměvná. Příkladně můj Krajzler (nemyslím nějakou předělanou simcu, ale opravdovou dýtroitskou mrchu) je z roku 84 a díky kalifornskejm pičusům nějaký debilní EURO 1 splňoval zcela s přehledem už v době, kdy si ještě většina hákošů myslela že katalyzátor je nějakej vehement na uspokojování osamocených žen a ve východní části německa teprve opatrně začali přemejšlet, jestli by se náhodou nedalo někdy v budoucnu postavit auto, kerý by nemělo volejovou vanu nahrazenou benzínovou nádrží...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2014 11:44 pm    Předmět: Citovat

no, ja si to totiz myslim taky, a podle me to proste nejakej kokot blbe prelozil a bude to tak maximalne ve fazi toho, ze tle nejakej kokot navrhuje. A to ma k realizaci hodne daleko. Jako, kdyby to bylo ve Svedsku, ci Svycarsku, tam juz by o tom asi clovek premejslel. Ale v Italii?
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com