Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Gumy a celá kola na Trosku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Arnie



Založen: 11.3.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2014 6:23 pm    Předmět: Gumy a celá kola na Trosku Citovat

Mám navíc nějaký gumy 6.40-15 na Trosku. Jsou tam dvě funglovky (ne protektory!) diagonálky se zimním vzorkem a pak nějaký klasický zmijovky s pěkným vzorkem. Něco z toho je i na diskách s džodžama na poklice. Disky jsou moc pěkný. Podezřívám je, že jsou snad i nový. Na svoje auta mám dost a tohle se mi nechce furt přehazovat po garáži, takže cena bude okolo 100 Kč za kus. Pouze osobní převzetí na trase Prostějov - Brno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2014 10:10 pm    Předmět: Citovat

Gumy na Stejsnu. Ani to neni tragicky drahy, proti gumam z usa. Skoda, ze jsem presne v tehle vsi v tom muzeu, kde je prodavaj byl tri dny

http://www.classictyres.com/item/536/575-600-16--600x16--waymaster-car-tyre--road--premium
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Arnie



Založen: 11.3.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 9:33 pm    Předmět: Citovat

No já nevím. Přes tři litry za gumu na štějcna mi tak nějak vnitřně přijde dost. Zejména v kontextu toho, že pár let zpátky jsem za dnešní cenu obutí jednoho auta koupil Stejšnů zhruba 12...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 10:04 am    Předmět: Citovat

Tak jistě, ale když máš štejcnu zrenovovanou za sto kolíků a víc, budeš riskovat, že ji převrátíš, když ti buchne stoletá guma? Rolling Eyes
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Arnie



Založen: 11.3.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2014 4:24 am    Předmět: Citovat

Žádnej Stejšn nemá cenu sto kolíků... 😏
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com