Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

STW koupit ano či ne?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Boleslavák



Založen: 24.7.2014
Příspěvky: 1
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 12:10 pm    Předmět: STW koupit ano či ne? Citovat

Dobrý den,
přišel jsem na tyto stránky,že jsem chtěl původně Spartaka,ale pak se mi začala více líbit Škoda 1202 STW.Vím,že jsem moc nepatří,ale přesto bych potřeboval jestli by to bylo možné tady o někoho poradit.
Na můj inz. se mi ozval pán,že má k prodeji STW z 65r.v. původně prý dodávka,nyní po renovaci.Renovováno bylo vše krom motoru,ten byl dělán v minulosti několikrát výměným spůsobem nyní je prý v pořádku.Na voze nejsou oiriginální pneu,ale diagonální pneu.Na fotografiích vypadá vůz velice hezky,vím pokuď se vůz nevídí těžko něco soudit.
O Spartacích a Octáviích něco vím,ale 1202 moc ne,zajímalo by mně hlavně jakou barvu by měl mít interiér jestli sedí tzv k 65 barva vozu se mi zdá,že se taková stříkala,řazení je na volantu.Majitel žáda 140000tis.Za případné postřehy všem mockrát děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 1:24 pm    Předmět: Citovat

Jelikož tu nejsou fotky,tak těžko soudit,ale ta cena je přemrštěná jednoznačně(pokud v ní není zahrnutá i garáž).Myslím když hodně přestřelím tak do 80000 je tak reál za nepředělanou hóóódně pěknou štejcnu. Wink
Toť můj názor.
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červenec 25, 2014 7:20 pm    Předmět: Citovat

Ty fotky už jsou u nás a Boleslavák je asi neumí nalinkovat...










_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2014 8:28 pm    Předmět: Citovat

Auto pěkné ale tu cenu fakt nemá, reálně bych to viděl na půlku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2014 7:41 pm    Předmět: Citovat

Prodejní cena je určitě menší,ale když koupí vrak a bude ho dělat do tohodle stavu,tak tam spadne o hodně za víc.Vím o čem mluvím.Za tyhle peníze udělá plechařinu,lak,chromy a možná mu zbyde něco na čalounění.Kde jsou náklady na generálku podvozku?Mluvím o tom co by si určitě nechal dělat u někoho.A pochybuju že je lakýrník,čalouník.že si udělá chromy,možná je klempíř nebo jedno z toho.Já myslím že podle fotek je to auto udělaný pěkně a že majitel tam za ty peníze určitě spadnul.A nepočítám hodiny strávený rozebýráním,broušením,čistěním,možná pískováním a nakonec dáním všeho do hromady.To je můj názor a zkušenost z dělání těhle aut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2014 8:30 pm    Předmět: Citovat

To nepopírám, ale cena renovace NEROVNÁ se tržní cena, u některých aut to tak prostě není. Taky vím o čem mluvím. Do Ritma, který jsem koupil za deset, jsem zahučel asi čtyřicet a pořád má hodnotu deset. Aneb 1202 není Felicie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2014 6:15 pm    Předmět: Citovat

Má pravdu, předseda.... Very Happy
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com