Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

zjištění aktuální ceny vozu Škoda 1201

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
müller



Založen: 30.12.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 11, 2014 8:57 pm    Předmět: zjištění aktuální ceny vozu Škoda 1201 Citovat

Zdravím všechny a měl bych takový dotaz. Netušíte někdo kolik je tady v ČR a nebo bývalém ČSR dochovaných vozidel Škoda 1200 a 1201 s pravostraným řízením? Mám možno jednu Škodu 1201 klasického sedana ale pravostraného koupit, je na dokladech, rok 1957 a stále tak nevím jakou přibližnou cenu cenu dát. Vozidlo tedy 10 stojí v garáži, kam bylo odstaveno z normálního provozu a doklady dány do depozitu. Sedan má zdravé plechy, ale jelikož zlobilo řazení, tak majitel dal převodovku z Tudora s řadící pákou na podlahu a původní převodovka se nedochovala. V důsledku této předělávky šel pryč také kryt z převodovky a topení. Ještě byl vyměněn motor za stejný typ, ale s jiným číslem a původní již není. Jinak vše originál a dobře dochováno i s koncovým světlem jak se vyrábělo. Poraďte prosím jaká by mohla být adekvátní cena, přeci jen nechci poškodit prodávajícího ani sebe.

Díky Müller
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 9:29 pm    Předmět: Citovat

To je těžký dávat tady nějakou cenu.Prodávající musí mít představu o tom,kolik za to chce dostat.Na tobě je,kolik jseš ochotnej za to dát.Ale aby tě nepřekvapil zkutečný stav kastle.Málo kterej sedan je zdravej.Pravostranou 1201 STW má například Panny.Hlavně to auto pořádně prolez a zkontroluj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 9:34 pm    Předmět: Citovat

Ještě mě zaujalo,že auto je i se zadním světlem.Sedan má mít v zadu na každý straně světla tři.Máš nějaký fotky?Dej je sem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 7:26 am    Předmět: Citovat

Ahoj. i já jsem jednoho sedana s dlouhým fofrklackem likvidoval. Takže se to takhle upravovalo častěji. Záleží na tom, zda to má synchronizovanou dvojku, pokud ano, tak byl vyměněn jen horní dekl převodovky. Ale zrovna ten je od levostranných řízení jinej, i táhla jsou jiný! Tudíž netuším, zda jsou ještě k sehnání.
Já bych to tak nechal, sehnat normální kryt a do něj nahoru udělat ďouru a na forklacek třeba manžetu ze vzduchovejch brzd z náklaďáku.
Topení by se dalo přidělat tak, že bude vzhůru nohama nad nohama spolujezdce, takže se nebudou muset předělávat trubky u motoru. Ale to jsou jen moje představy Rolling Eyes
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
panny



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 118
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po únor 17, 2014 12:50 pm    Předmět: Citovat

pokud by jsi potřeboval nějaké informace o autech 1200/1201 s anglickým řízením, tak se ozvi nejlépe mailem. Sám jedno takové mám a čím déle ho mám, tím tam zjišťuji víc atypických věcí proti klasickému řízení. Nějaký přehled o tachto autech mám taky, takže uričtě bude dobré pokud bychom případně mohli vzájemně konzultovat co a jak.
_________________
se mnou přijede zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
müller



Založen: 30.12.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 11:34 am    Předmět: Citovat

Ahoj chlapi.

Díky za všechny příspěvky. Very Happy
Tedy upřesńuji, že zadní světlo je to klasické sedanové kdy jsou 3 samostatná světýlka nad sebou.
Převodovka je prý z Tudora a tedy je to ještě z toho staršího 1101 s fofrklackem na podlaze.
Chtěl bych to dát do původního stavu, tedy dát převodovku jaká tam má být a vrátit řazení pod volant, doplnit topení a opravit kryt převodovky, který tam je proříznut na šaltrpáku.
Jinak za jakékoli informace k Sedanům a k pravostraným řízením vůbec budu velice rád a všem již předem za komunikaci děkuji.

Jestli se mi podaří sem nějak dát fota, tak přidám. Případně prosím poraďte jak se vložit fota.

Zdenek[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 12:17 pm    Předmět: Citovat

Vložení foto - SZ
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 2:40 pm    Předmět: Citovat

müller napsal:


Jestli se mi podaří sem nějak dát fota, tak přidám. Případně prosím poraďte jak se vložit fota.


http://forum.predseda.com/viewtopic.php?t=14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
müller



Založen: 30.12.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 8:57 pm    Předmět: Citovat

Děkuju předsedovi i dalším za pomoc při snaze přidání fotek a tedy snad se to již nyní nějak povede, aby jste se na tu chuděrku mohli podívat. Very Happy

Tedy na tomto odkazu by měly být fota http://zidoch.rajce.idnes.cz/Veterani/#



Tedy je to Škoda 1201, rok výroby 1957, pravostraný řízení, značky jsou nyní v depozitu, ale jinak je značka NA 32-02.

Tak snad se bude líbit i v tomto nálezovém stavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 10:27 pm    Předmět: Citovat

Takhle vypadá docela velmi slušně.Záleží na ceně.Práce na ní bude taky dost.Ale tak jak stojí nebude dělat ostudu,když s ní budeš jezdit.Já jezdím už par let s horší.Viz PF 2014.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 2:48 pm    Předmět: Citovat

Tak s timhle bych nic nedělal, poléčil, vyleštil a dělal parádu
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
müller



Založen: 30.12.2013
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2014 4:32 pm    Předmět: Citovat

Ta 1201 STW vypadá moc pěkně. Je to přeci jen pořád auto, tedy věc k užívání a tedy se na tom občas nějaká ta kosmetická vada najde. Taky to má své roky a vždy se to používalo jako dopravní prostředek, kdy k nějakému tomu šrámu došlo.
Jinak chlapi já bych tohoto pravostraňáka také zatím, (jak píšete) jen trochu poladil a používal do té doby dokud nebude potřeba ta oprava s velkým "O" tedy generální a nebo renovace. No již se na to těším až to bude po technické a bude se moci člověk s autem pěkně projet a pokochat se projížďkou přírodou. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com