Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Elektrické schéma š1203
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Elektrická soustava
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal



Založen: 19.6.2007
Příspěvky: 1
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 1:42 pm    Předmět: Elektrické schéma š1203 Citovat

Ahoj všem příznivcům postarším automobilům.
Koupil jsem Škodu 1203 valník jako stavební vůz a teď mě čeká procedůra technické kontroly a veškeré papírování k přepisu vozu. Nicméně jsem narazil na problém totálně nefunkční elektriky ve voze, auto sice jede, ale spínače spínají jiné věci než by měly, navíc většina jich nefunguje. Pokud někdo máte prosíím k dispozici nějaké podklady k elektroinstalaci tohoto vozu prosím pomozte.
Jinak kára je to nádherná, začínám mít obavy, že k mému vyspravenému 110R přibude další miláček Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 8:40 pm    Předmět: Citovat

Jakej je to rok a má to lukasi (přepínače u volantu) ze 105/120 nebo Shocked ještě jako 1000MB?
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel V.



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 143
Bydliště: Roudnice nad Labem

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

zdravíčko , mám doma dílenskou příručku Š 1203 ... takže to můžu naskenovat a poslat na mejla ... kdyžtak stačí se ozvat na ICQ nebo napsat sem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
QBone - N-E-V-Ě-S-T-A



Založen: 28.5.2007
Příspěvky: 48
Bydliště: Tvarožná Lhota

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 11:57 am    Předmět: Citovat

zdravím,tu dílenskou příručku bych vcelku ocenil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Pavel V.



Založen: 22.12.2006
Příspěvky: 143
Bydliště: Roudnice nad Labem

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 9:04 pm    Předmět: Citovat

zdravíčko, postupem času se množí zájemci o naskenované části dílenské příručky (především schema elektriky). Má-li někdo možnost, můžu mu to poslat a ať si to nahraje na web neb to bude dostupné 24hodin denně všem zájemcům (ne vždy mám možnost obratem poslat ... )
A ještě jedna věc : jedná se o příručku vydanou v roce 1974 a TAZ 1500 tam fakt neni ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
daelim



Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:18 pm    Předmět: Citovat

kto ma schemu na skodu 1203 r.v 92. Moze byt aj iny rocnik.Alebo kde sa da stiahnut ? poradte mi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Zdravím! Ak mi pošlete (napr. cez súkromnú správu tohto fóra) Vašu emailovú adresu, môžem Vám danú schému zaslať Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daelim



Založen: 1.7.2008
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2008 2:57 pm    Předmět: Citovat

poslite mi niekto ak ma schemu na 1203.Moja mailova adresa je :

gajdosikpatrik@gmail.com

r.v. 1992 ,ak by bol aj iny rocnik nevadi,hadam sa v tom nerobyli az take velke zmeny.Mam problem s elektrikou,a uz som nestastny.
Za kazdy prispevok dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 6:53 am    Předmět: Citovat

Tak už by to malo byť na maily Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 3:13 pm    Předmět: Citovat

Posim, jedes na troskovej sraz?
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 6:22 pm    Předmět: Citovat

Jasně, ak všetko pôjde ako má, tak určite tam budem. Dúfam, že aj Ty sa prídeš pochváliť svojou krásavicou, nech máme čo závidieť Smile Alebo ideš južnejším smerom?? Nechápem prečo usporiadatelia nedokážu tie termíny troška rozhádzať - či si to robia schválne, alebo čo... Crying or Very sad
V závere sa ospravedlňujem členom UV, za príspevok nekorešpondujúci s názvom vetvy SurprisedP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Jo mel bych tam prijet ale az v sobotu vodpoledne, pac musim stihnout 2 akce. Ale abych se drzel tematu: Zatim sem to teda neresil, ale v nejblizsi dobe bych chtel vyresit tedle problem. Delal sem upravu zapojeni napajeni benzinovyho cerpadla aby nebezelo kdyz s tim jedu na plyn, tak sem prehodil napajeci fous na prepinac paliv. Problem je ale v tom, ze to tam de este pres bezpecnostni rele, kery hlida, zda bezi motor nebo se sepne, kdyz bezi starter. Tak by me zajimalo zda ma cenu tam davat este nejaky tlacitko, kery mi pred startem na beznin jeste pred tim nachvili pusti palivovy cerpadlo nebo to nemam resit protoze to cerpadlo je natolik rychly, ze je to zbytecny. Tedka by me zajimaly nejaky zkusenosti, nez s tim zacnu laborovat sam.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:02 pm    Předmět: Citovat

Alvo neviem presne ako to s tým čerpadlom myslíš. Veď keď to čerpadlo pobeží behom spúšťania motora tak to predsa nevadí, nie? Aj keď to práve nebudeš potrebovať, lebo budeš štartovať na LPG. Ono totiž ak odpojíš prívod do relé od spínacej skrinky (svorka "15") a zapojíš ho na prepínaš LPG, tak tá funkcia behu čerpadla pri spúšťaní pôjde ďalej (od svorky "16") - ale to asi ako elektrikár vieš, preto si niesom istý, či som Tvoj dotaz dobre pochopil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Ja to asi spatne vysvetlil, mel sem dotaz, zda staci kdyz pobezi cerpadlo po dobu startovani na benzin, kdyz se s tim pred tim jelo nap lyn, takze je uplne prazdnej karbec nebo by bylo dobry tam dat naky tlacitko, kery mi naplni karbec este pred startovanim. Jinejma slovama nebudu priliz dlouho startovat nez se mi tim elektrickym cerpadlem neplni plovakova komora?
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út červenec 15, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Prúd je na svorke 16 tak dlho, ako podržíš kľúč v medzipolohe medzi polohami I a II - to Ti signalizuje i rozsvietená kontrolka brzdovej sústavy, ktorá ma prúd tiež zo svorky 16. Teda keď buďeš mať suchý karburátor, podržíš dlhšie kľúč v spomínanej medzipolohe, čerpadlo pobeží celú tu dobu (vtedy sa bezpečnostné relé obchádza) a až potom otočíš do polohy II, čím sa zapne spúšťač...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Elektrická soustava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com