Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

náhradné diely na š 1203
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
strýcoPD



Založen: 28.3.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: st duben 10, 2013 3:27 pm    Předmět: náhradné diely na š 1203 Citovat

Zdravím vospolok. Dostali sa nám do rúk náhradné diely na škodu 1203 a radi by sme to predali do rúk niekomu, kto to ešte použije. Sú to väčšinou nové plechy a nieaké tesnenia a guferá. V prípade záujmu by sme to mohli vyfotiť a uverejniť fotografie. Som z Prievidze a v Prievidzi sa aj diely nachádzajú.
Máme pravý zadný blatník, podlahy zadné dvere horné aj dolné, pravé predné dvere použité, ale opraviteľné na ten prvý typ s vypuklými kľučkami a hliníkovým rámom kompletné aj so sťahovaním okna. Potom len čisto ten hliníkový rám dverí na ľavú stranu.

ďalej máme asi 5 ks dynám, neviem, či je to aj na 1203ku, nieaké páčky a vypínače čsl výroby... Jednu použitú kľuku.

Som si istý, že na tom nezbohatneme, ale rád by som, keby sa to predalo a dostalo do rúk niekomu, kto to použije a nie do zberných surovín na váhu. V prípade záujmu, alebo otázok ma kontaktujte sem, alebo na mail: vap@post.sk Príjemný deň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomik1203



Založen: 22.3.2013
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po duben 15, 2013 1:34 pm    Předmět: Díly na 1203 Citovat

Kdyby někdo sháněl dveře, kardan, palubní desku s ovládáním topení pod - nepoškozenou, celou novou levou bočnici, tónovaná skla ze sanitky nějaká ta kola a spoustu dalších dílů, tak se ozvěte na b.ondie@tiscali.cz - známému jsem slíbil,že sem umístím inzerát.
_________________
škoda 1203 COM, 1969
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 10:45 am    Předmět: Citovat

Zdravím do Prievidze. Ja by som o nové plechové diely záujem mal, pokiaľ to je ešte aktuálne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 11:04 am    Předmět: Citovat

už s ním jednám o zadním pravým blatníku
teď někdy by měl být cca na 10dní nepřítomný
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 1:29 pm    Předmět: Citovat

Já jsem psal a nic. Nutně potřebuju horní díl zadních vrat
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 2:34 pm    Předmět: Citovat

Jsi nenažranej, jeden už jsem ti přivez.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 2:55 pm    Předmět: Citovat

To mě zatím přebejvaj přední dvéře Bomoro , červený.
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 10:47 pm    Předmět: Citovat

To sa Vám oplatí to ťahať zo Slovenska a platiť dopravu, keď to Roman všetko má? Blatníky i dvere stále ešte vyrába - aspoň v lete na zraze to tvrdil... Ceny boli vcelku fajn - konkrétne na tieto diely som sa ho pýtal.
Nebral som ich vtedy preto, že som v tom aute potreboval aj s osádkou ešte niekoľko nocí spať a to by jaksi na plechoch nešlo...
Navyše mi ponúkal, že si môžem zadné dvere vymontovať z niektorého "vraku", čo mu tam stojí. Niekoľko z nich malo tie dvere OK.
Nepotrebujem nikoho odhovárať, len mi to príde divné a mám dojem, že za tým niečo bude, hmm? To sa s ním fakt už nedá nijak vyjsť ani keď ide o kšeft? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
strýcoPD



Založen: 28.3.2013
Příspěvky: 30
Bydliště: Prievidza

PříspěvekZaslal: st duben 24, 2013 4:09 pm    Předmět: Citovat

Takže Situácia sa má takto: Momentálne som prítomný a doma. Paťo somnou jedná ohľadom zadného blatníka- pošlem detailnejšie fotky, potom jeden pán ing. zo Slovenska ( asi Posim ( má záujem o nové nd, najmä plecharinu, nafotím a posielam mu fotky. Uvidím, ako sa títo dvaja páni vyjadria. Každému, kto ma kontaktoval som odpovedal. Tak uvidíme ako to bude ďalej.
Pekný deň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: čt duben 25, 2013 8:09 pm    Předmět: Citovat

sice je má , ale všechno je jen o penězích resp dohodě
prostě zatím je vývoj takový že to vyjde výhodně

nemusel bych to řešit , mám doma toto :
http://pvdferdamravenec.rajce.idnes.cz/MOJE_N.D/#P3210002.JPG

a taky mám celej levej blatník a proto chci i ten pravej
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: pá květen 03, 2013 9:36 am    Předmět: Citovat

takže pánové , sháním nějakou dopravu toho blatníku (jen spodnídíl - pod okno ) , někde od Prievidze směrem do čech

citace "
Takže nafotil som ten blatník detailnejšie. Lenže poštu, čo bola blízko zavreli a do mesta to neodnesiem, je to strašne ďaleko a ten blatník je veľký. Takže asi len osobný odber, alebo ak máte niekoho známeho, kto by to mal cestou. Zvážte to, máte čas, ja budem zas 10 dní mimo. "
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 12:05 am    Předmět: Citovat

posime , myslíš že by bylo reálný , že až pojedeš pro tu plechařinu , že by jsi vzal i ten blatník a až pojedeš do čech že bys ho k někomu hodil ?
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út květen 14, 2013 11:27 pm    Předmět: Citovat

Patrik, odhliadnuc od toho, že ten diel tiež potrebujem, rád by som Ti vyšiel v ústrety a to nie len kvôli tomu, aby boli medzi nami dobré vzťahy, ale tiež preto, lebo by som bol nerád keby to vyzeralo tak, že som neochotný len preto, že ho chcem pre seba.
Ale ako som písal vyššie mi príde na hlavu postavené to, aby som ťahal jednu bočnicu z Ocelotu cez celú republiku do Košíc a druhú z Košíc nazad do ČR. Ďalším a hlavným dôvodom je to, že zvyčajne výlet do Čiech plánujem ako dlhší, kempovací so zakončením zrazom 1203jok. Tak bude tomu i tohto roku, nakoľko som (tuším na stránke VAG-i-novin) čítal, že nasledujúci zraz bude úplne na konci augusta/srpna, teda 30. 8. - 1.9. Aj z dôvodu tohto blbého termínu nie je ešte na 100% isté, že sa ho vôbec zúčastním, lebo to je už fakt na doraz. Neviem kto to takto vymýšľa, ale mohli by si uvedomiť, že nie všetci účastníci zrazu sú z miestnej hospody, ale že niekomu treba ešte pár 100 km domov Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2013 5:59 am    Předmět: Citovat

takže doprava se nepodařila , přesto patří poděkování těm co se nabídli na její realizaci ,
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út květen 21, 2013 6:38 pm    Předmět: Citovat

Nuž Patrik neviem ako si myslel tú poslednú reakciu. Ak bola orientovaná mne, tak napriek tomu, že som - podľa môjho názoru - uviedol dostatočné a objektívne dôvody, pre ktoré Ti vyjsť v ústrety nedokážem, uvediem ďalšie skutočnosti na svoju obhajobu, pretože som presvedčený, že sa na mňa hneváš neprávom.
1. predávajúceho, ktorý to chcel VŠETKO predať jednému prostredníctvom osobného odberu (čo je logické, aby mal čo najmenej starostí, keďže je málokedy doma) som sám pribrzďoval, aby si Ty mal šancu a dal Ti viac času zariadiť si dopravu - to si u neho môžeš pokojne overiť. Práve preto, aby si sa na neho ani na mňa nehneval,
2. Prievidza nie je v okolí Košíc. Tam a nazad som to mal 620 km presne. Čiže 310 v jednom smere. Šiel som tam svojim autom a len za týmto účelom. Keď si dám tú námahu a pozriem koľko je to od Vás, tak vidím, že cez Olomouc rovných 500 km. To nie je neprekonateľná vzdialenosť, ak niečo veľmi chceš,
3. Napriek vyššie uvedenému by som Ti vyšiel v ústrety, ak by som mal napr. obytnú Aviu, alebo by išlo o diel, ktorý nezaberá 2/3 auta, lebo som od prírody tak hlúpy, že sa snažím často pomôcť druhým i na svoj vlastný úkor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com