Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Magicar

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Off-topic chlívek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá březen 29, 2013 3:44 am    Předmět: Magicar Citovat

Nevedel som kam zaradiť tento príspevok, tak som to dal radšej sem.
Akoby nestačilo, že karoséria mojej 1203ky Žacléřskej proveniencie má prudko sebazničujúce sklony v oblasti korózie, minule mi vandali priamo pod balkónom v nočných hodinách poskákali po streche, rozkopli zadné svetlo, načúrali do nádrže, spustili koleso a nejakým tvrdým predmetom sa snažili vypáčiť dvere a zámky. V súvislosti s tým, že mi toto auto predtým už i vykradli, tak som sa vytočil nstoľko, že som rozbil prasiatko a investoval som do dvojcestného autoalarmu Magicar. Nakoľko ma tieto zariadenia doposiaľ vo všeobecnosti nikdy nezaujímali, sú pre mňa novinkou.
Chcel som preto poprosiť tých z Vás, ktorí majú nejaké skúsenosti s prevádzkou či montážou týchto zázračných zariadení, aby sa o ne so mnou podelili. Ja sa im za odmenu veľmi pekne poďakujem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: út duben 02, 2013 8:39 pm    Předmět: Citovat

Teda ty máš smůlu Šimone, ale myslím že žádný alarm š1203 nepomůže, dokud to auto bude stát na ulici, tak bude terčem útoků a můžeš se modlit ať ti to auto někdo neodveze do šrotu. S tímhle mám bohatý zkušenosti, od rozbitých oken, propíchaných pneumatik až po počmárání auta. 1203 je zkrátka lákadlo pro hovada, raději si zkus někde najít parkování pod zámkem. Bohužel ani kamera nestačí, akorát se můžeš podívat na záznam jak ti likvidují auto a to je tak vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2013 11:26 pm    Předmět: Citovat

S tým lákadlom na hovada máš pravdu. Tento alarm by mi mal však pomôcť v tom, že mi ovládač na kľúčoch bude hlásiť, že sa vonku s autom niečo deje.
Parkovanie pod zámkom tu na sídlisku nehrozí Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Off-topic chlívek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com