Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Žhavej drát

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá únor 01, 2013 10:13 pm    Předmět: Žhavej drát Citovat

Dostal se ke mě tucet krabic svařovacího drátu 0.8 - cívky po 16 kilech. Kupodivu to ani není čórka - známej provozoval obchod s nářadím a tak trochu jakože si řek, že by moh zkrachovat. Anžto lidumil (kecám,měl sem u něj pohledávku a tak je lepší ju částečně umořit aspoň naturáliema dokavad to jde - za chvílu totiž nebude z čeho brát a možnost finančního vyrovnání je momentálně pravděpodobná asi tak, že BZR přijede na Kachli a ještě tomu ve správnej vejkend), vzal sem od něj náký věci.

Tleten drát prodával na krámě špulku po osmi kilech, nechám za polovičku, bo potřebuju rychlej zmizík. Je novej, krátkodobě skladovanej - samozřejmě ani stopa koroze, atd.




_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 1:02 pm    Předmět: Citovat

po rodinném jednání , jsme došli k závěru , že musíme počkat jakou mít vejplatu , páč zbyde-li nějakej chechták vezmeme 2 cívky jináč jen jednu

nejspíš poštou ,
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

Poštou ??? Jedna špulka má 16 kilo. To znamená balík by stál 150 vočí, přičemž dvě do něj nedáš (resp. dáš, ale pošta veme jen do 20 kg) a musíš to poslat jako další balík. Sedím u dálnice, skoro přímo u sjezdu. Neexistuje v týhle zapičený republiTSe člověk, kterej by neznal někoho, kdo občas jede po D1 Praha-Brno, či opačně a kolo drátu se vejde snad aj pod sicnu polskýho fiátka.

Jináč já chápu že je krize a že špunkvaně odvíjením lesklýho drátu do chřtánku řádně nenakrmíš - ale pokavad je případným problémem finanční rovnováha, tak u mě to naštěstí zatím doufám tak zlý není a náká odložená platba (pokavad teda není jednotka odložení 1F - neboli jeden Furt) je to nejmenší.

Mě de hlavně o to, že to nemám kam momentálně dát. Můžu to dát do někerý garáže, nebo na chatu. Ale ani jedno z toho není úplně ideální místo, bo je tam vysoká relativní vlhkost. A jakmile svářecí drát chytne byť jen trošku lišku, tak je po něm hovno, protože se pak seká v bovdénu atd.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 1:37 pm    Předmět: Citovat

Řešení by bylo Klocák -> Já, Já -> Pizzaman, Pizzaman -> Laďa Novák, Laďa Novák -> Patrika Novák. Možná by to šlo i jednodušeji Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 2:14 pm    Předmět: Citovat

S drátem je to v pohodě, ale někdy zas moc sofistikovaný přesuny nemusej bejt nutně výhodný a znamenat ve finále úsporu.

Jednou sem měl lecjaký narozeniny či co a vobjednal sem si vod krajánka deset kilo koňskýho točáku - ten když se nechá zedvě hodinky zlehočka vohřát v udírně, tak je to mega banžáro. Ale byl sem tehdá služebně mimo a nechcelo se mi pak večír pro to extra jet do Měřína, tak volám švárovi, co jezdil kolem do práce každej den, ať mi to vyzvedne. No a von to vyzvedl, dovezl domů, dal tchánovi, ten to hodil k nám když jel na noční - já byl pryč, tak to nechal u bráchy. Když sem druhej den přijel, bylo už toho jenom asi vosum kilo. Na každý tý logistický zastávce totiž pochopitelně třicet čísel salámu "seschlo".

Naštěstí to byl celkem krátkej řetěz - kdyby se posílal ten buřt třeba Burákem nastíněnou trasou, tak se k mi ve finále dostala jen taková ta mastná sponka z hliníkovýho drátu.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 3:10 pm    Předmět: Citovat

pošta je m.. berou do 30kg , poštovný jsem počítal cca 160x2 páč by to mušely bejt dva balíky
a aj s tím zkurveným poštovným je to výhodná cenovka

jináč trasa navrhovaná burákem je akceptovatelná , za předpokladu že drát neobsahuje mastnou hlíníkovou sponku či uzávěr lahvového typu
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 4:00 pm    Předmět: Citovat

MrPo. 2x160 máš 320 a to je skoro další špulka, kerou bys tak vlastně věnoval poště. A zákonitě za tejden by někdo jel od tle k vám - ačkoliv to stejnak pochybuju, protože co by kdo v takovým pičinci dělal. Já stejnak nechápu jak někdo může bydlet v takovým znegřeným kraji, vodkaď je to všema směrama do civilizace daleko. Klidně ste to mohli tejm sudeťákům celý nechat, aspoň se tam nemusela síct tráva.

Jako na pár tejdnů můžu klidně strčit jednu či dvě špule třa pod postel - tak krizový to zas nejni. A počítám že vod vás třa do brna či do vídně se pořádně než přes jihlavu ject nedá a dřív či pozdějš tím pádem nákej tvůj známej musí ject kolem. Však vo krysu de.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 4:56 pm    Předmět: Citovat

no a na druhou stranu dyž vemu tvoji cenu plus drahá pošta = cca půl cifry za špulku tady ,

taky nechápu jak někdo může bydlet tak daleko vod nás , když k nám pak nemůže ani přiject ( a ani my k němu)
no nechat jsme jim to mohli to je fakt ale druhek fakt je že by jsme tam uprostřed byli přemnožený , a dalčí fakt je že by jste neměli kam jezdit na chalupy válet si koule vrčet nám ve dnech volna sekačkama a dalšíma pikačovinama pod voknem (teda hlavně pražáci) .........

ale ten klid tady "jo , to jo " .............
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čezeta



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha - Chodov

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 2:51 pm    Předmět: Citovat

Paleček končí ju?
Jsem koukal na výprodej drátu na Bazoši.

Juknu kolik mi zbejvá, kdybych byl za polovinou špulky, tak bych se ozval. A jednu špulku zamluvil, esli nebude tedy pozdě. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2013 6:00 pm    Předmět: Citovat

Ne, končí Štěpán.

aktuálně je tle pět špulek, z toho jedna zamluvená.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2013 11:57 pm    Předmět: Citovat

Takže k odběru či závaznému zamluvení sou tle už jen dva kousci...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 2:01 pm    Předmět: Citovat

rozprodáno, téma uzavřeno...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com