Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výměna angličáků
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 5:26 pm    Předmět: Citovat

pro Doctora:já nevím jak kdo,ale já si nestěžuju,já sem věčně na tom forum ztracenej,ale v tom co tu je,se ted aspon tolik neztrácím,páč angličák jako angličák Laughing .....pro Martina:ty si ale brutál hostitel Laughing Laughing Laughing ....pro Modeláře:na detaily asi docela serete,hlavně aby to bylo černý s co nejlepším lakem,což se vám zadařilo Laughing ,zajímavý to rozhodně je,to se zas musí nechat Wink .......citace nepoužívám pořád,aspoň tu ušetřím místo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

To MArtin Adámek. Já to nedělal, já ji tle dostal. No a v reále máme taky sanitu a funebra.

To Monty. JAk na detaily? Viděls někdy KDN trosku?
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2012 9:33 pm    Předmět: Citovat

pro Buráka:to víš,že sem KDN viděl Very Happy ,však sem je měl kdysi všechny Wink ...a nebuď urážlivej Laughing ,jen mi jen připadá škoda té nemotorné výroby pruhů na sklech,(a ted si nejsem jistej,ale nějak na fotkách nevidím kliky),ale jinak sem taky neříkal,že by se něco nepovedlo Wink ....prostě co kus to origo Smile ......apropó,prosím info,jak to děláš,abych to tu mohl zprávy přidat tak,jak si to tu teď dal ty?....prostě nad sebou zvlášť v jedné zprávě !? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 5:26 am    Předmět: Citovat

Monty, když ukončíš řádek stiskem klávesy "enter" nebo "┘", tak to udělá nový řádek. Když 2x, tak tam vznikne mezera, atd..
Na psacích strojích to ještě při stisku ekvivalentní klávesy/páčky cinklo. Cool

... jako mluvit o úpravách a opravách KDN trosky, kdy zůstane podvozek a ta krtečkovská maska, jako o modelářství je to, co je špatně. To je prostě "jenom jako". Razz
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 6:41 am    Předmět: Citovat

Ranchery : tvou myšlenku kolem KDN sem nějak nepobral,na mě se musí bohužel lopatou Sad,ale z tím krtečkem si mě pobavil Laughing ,páč nad tím čumákem sem přemejšlel "to sem někde viděl a něco mi to říká,ale nevím co" Embarassed ...A najednou ANO máš pravdu,je to KRTEČEK ! Laughing

A děkuju moc za "cinknutí" Wink ...moje cca 10kilová ZETA leží už léta na skříni Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 7:20 am    Předmět: Citovat

Jednoduché k pochopení.
Základní skořápka a nárazníky jsou OK, ale troska na 13kách kolech je prostě blbě vypadající.
Chce to vyměnit kola za větší, aby to bylo věrohodné.
Bohužel ta přesná jsou např. na starý hračce Spartaka na klíček...ale znič ji Sad
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2012 8:49 am    Předmět: Citovat

Ach jo, ste fakt děsní s tím off-topic

Ale je to marný, je to marný, je to marný. Budu muset asi adminovat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com