Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Výměna angličáků
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 7:52 am    Předmět: Citovat

off-topic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 8:10 am    Předmět: Citovat

Ale masku má 105 a 120 stejnou Wink Když pominu ten nápis míso spz...
off-topic
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 2:43 pm    Předmět: Citovat

Když off-topic , tak off-topic inspirován předsedovým podepisem Cool :

Ve snu mého ega
chci morgánu fatu
viděl z VW Tuarega.
Hlavně ne z FIATu!

_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2012 10:05 pm    Předmět: Citovat

emko-dle obou fotek to bude spíš tím ,že se s tím abrax moc nesrali,(ale fotky taky nejsou nic moc,abych si byl jistej),nebo nevěděli,že š105 měli stejné lampy jako taz,avia,liaz;...ale narozdíl od š120+ které měli lampy samože zcela jiné,....ale možný je,že sem toto vlákno nepochopil,páč by mi bylo divný,že byste to zrovna vy nevěděli,tak se předem omlouvám Embarassed......a kdyby přeci jen,tak sem hodte lepších pár fotek,hlavně v menším ůhlu a hlavně čistě ze předu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2012 12:33 pm    Předmět: Citovat

Tak Abrex se s tim sere celkem dost a pak mu to musí ještě potvrdit Škoda- Auto, resp.

A jsme přesně tam, kde jsem čekal, že to směřuje. Laughing Teď budu dělat chytrýho. Škoda 120L M měla malý světla v modelových ročnících 83-84, vyjma modelu GLS v roce 84. Škoda 130 měla velká světla taktéž vždy. 105 měla malá svěla 83-86. Od roku 87 již velká Cool morm
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so říjen 27, 2012 11:58 pm    Předmět: Citovat

cože?? ony ty obdélníky v užovkách jsou stejný jako u tazu a avie?? Surprised
a ony první emka měly starý světla?? Surprised
(je teda fakt, že jsem občas vídal škodárny, který zepředu byly užovka a vzadu měly velký světla... ale vždycky jsem je považoval za mezityp, resp. za užovku s už novýma zadníma světlama... nikdy mě nenapadlo, že se to považuje za emko.. asi jsem to auto intuitivně posuzoval podle předku, ne podle zadku)

ale jinak bych se abrexu až tak nezastával... jejich 1203 má přesně 4 výklopná okénka, v reálu jich je 5... buď neměli dělat žádný, jakože je to malý autíčko a od toho detailu abstrahujou, anebo už všechny.
Ale zas je lepší než Cararama, která totálně fantazíruje a vyvíjí vlastní verze aut, to se zas musí uznat.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 12:36 am    Předmět: Citovat

ano Martine,je to tak Wink ,akorát ty osobáky nemají stavidlo zátěže Wink a co se týkalo těch mezitypů, těch několik bylo (největší humus byli eMko z ůžospodkem Mad ).......A pro Buráka : i když se z tebou nechci hádat,tak všechny eMka krom 105 měli veké lampy. A co se 105kách týká,krk sice za to nedám,ale dle mě měli všechny standartní 105ky i M, lampy malé,což byla dle mě právě jejich znakem že je to 105ka,ale ke konci výroby se velké objevit mohli(možná byl příliš plný sklad bez další budoucnosti,když už začali fáčka) a mohlo se i stát,že je stáhli nedodělaný z MB do vrchlabí či kvasinách,aby tam ty velký xichty dopracovali,ostatně stejně jako s tímto stylem převlíkali 135/136 eMka na "GLi " atd. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 9:36 am    Předmět: Citovat

Škoda 1101 - 136 Fórum Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 10:22 am    Předmět: Citovat

njn , pokrok nezasta Laughing víš
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 10:32 am    Předmět: Citovat

monty napsal:
ano Martine,je to tak Wink ,akorát ty osobáky nemají stavidlo zátěže Wink a co se týkalo těch mezitypů, těch několik bylo (největší humus byli eMko z ůžospodkem Mad ).......A pro Buráka : i když se z tebou nechci hádat,tak všechny eMka krom 105 měli veké lampy. A co se 105kách týká,krk sice za to nedám,ale dle mě měli všechny standartní 105ky i M, lampy malé,což byla dle mě právě jejich znakem že je to 105ka,ale ke konci výroby se velké objevit mohli(možná byl příliš plný sklad bez další budoucnosti,když už začali fáčka) a mohlo se i stát,že je stáhli nedodělaný z MB do vrchlabí či kvasinách,aby tam ty velký xichty dopracovali,ostatně stejně jako s tímto stylem převlíkali 135/136 eMka na "GLi " atd. Wink


Tak pochpitelně nemáš pravdu, něco si o tom přečti Wink
Tohle auto jsme tuhle přivezli. Je to 120L r.v. 84. Malá světla, bez opěrek, přední čelo bez děr a bez bočních blinkrů. Neuč vorla lítat Wink
http://skoda-virt.cz/cz/auta/emka/9617-zed-vi-s120vb/

eMko na užovým spodku se nedělalo Smile Mezityp 82-83 měl oválný světla s užovým předkem a vzadu s emkovými světly.

Mimochodem Cararrama má s Abrexem leccos společnýho Rolling Eyes
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 1:46 pm    Předmět: Citovat

monty jestli potřebuješ doučit vzhled / změny tak dej vědět
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 4:50 pm    Předmět: Citovat

no však já se buráku nehádám,páč možný je všechno Wink a taky není v papírech vždy co být má.V čase,kdy já sem rušil převážně škodcky(cca 3 kusy denně) včetně i eMko s ůžopodvozkem,který sem na silnici viděl nejednou Wink ,leda že by si to doma přešívali do takového humusu Confused ,ale kdo by to doma dobrovolně dělal ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 4:56 pm    Předmět: Citovat

/monty jestli potřebuješ doučit vzhled / změny tak dej vědět /......Díky Patriku, to by si byl hodnej,jen si nejsem jistej,estli z toho aspon kousek pochopím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 5:46 pm    Předmět: Citovat

Patrik Novák napsal:
monty jestli potřebuješ doučit vzhled / změny tak dej vědět
a ted sem se asi něco ve vzhledu naučil Laughing hurááá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2012 5:57 pm    Předmět: Citovat

Osobně se fakt nestačím divit, jak se v tejchle dvouch sekcích každý téma dokáže zvrhnout tak, že naprosto zapadne původní nabídka/poptávka - ale v tle se ho musím zastat - má pravdu, na jihlavsku přemrdávek užovek v emkové kastli pár jezdilo - běžně si je pamatuju. Podle mě prostě na začátku devadesátejch let už se náhradní kastle dělaly jen emkový, 120 byly pořád ještě v kurzu (brácha kupoval jetý eMko tuším v roce 93 za třicet litrů) a tak kdo chtěl GO kastle, nahnětal do toho původní pajšl z tý svý schnilý, no.

Vypadá to jinak ale fakt strašně divně.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com