Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ochranný rám dopředu
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 1:26 am    Předmět: Ochranný rám dopředu Citovat

Před časem se mi kámoš zmiňoval, že věděl o nedávno vyřazený 1203 s rámem vepředu,
což mě navnadilo na myšlenku využití toho rámu ... jenže ta 1203 ani ten rám už nejsou tam, co bývaly, takže už z toho pro mě asi nic nebude...
ale ta myšlenka, co přišla, se mě drží...

Nevíte náhodou někdo o nějakým nevyužitým předním rámu vyrobeným pro 1203?
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 5:23 am    Předmět: -přední rám na trosku- Citovat

ahoj;když mluvíš o -předním rámu na 1203-,tak estli si tím myslel beranidlo,tak proč by sis ho neudělal tak stylově jako tu zahrádku.....pardón, spíš teda zahradu Very Happy ? ....aby to prostě navzájem "pasovalo",né? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

Jj, myslim beranidlo. U trambusovy kastle k nemu i vidim duvod.

no kazdopadne pocitam s tim, ze pokud bude ram, tak urcite dostane stejnej nater jako zahrada - tam jsem dlouho vahal, a ted jsem s tou vyslednou volbou odstinu fakt spokojenej, je to idealni
(pri rozumnejch penezich, kdyz nepocitam chromovani a podobny moznosti z jinych financnich oblasti).

Zatim potrebuju od cloveka, co umi varit a nesedre me z kuze, podstatnejsi veci k provedeni, a pak se uvidi...
Ale jeste chci zrealizovat nejaky upravy, ktery nosim v hlave, a v urcitych smerech jsou spesnejsi (napr. aby se do konzole,kterou chci vyrobit, nastehoval les relatek, kterej uz mam zapojenej, apod.), a pak snad zbyde cas na vymysleni ramu.
Ale kdyby se nekde nejakej hotovej povaloval, tak by stacilo ho (nejdriv narovnat, beztak), natrit, nainstalovat, a bylo by...
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 9:34 pm    Předmět: Citovat

tak to já mám štístko,mám známýho,kterej mě nezedře a vyrobí cokoli.Když mrkneš na tom mím TAZu,tak sem měl plán posunout ty dveře té skříně víc dozadu až ke kolu a kdybych fakt chtěl a měl by čas,tak to by zvládl levou zadní....nebo aspon pravou přední určitě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

Shocked

Matko radotínská, to je úpadek... Diskuse na specializovaném odborném fóru Š1101-1203 (dříve o jedna méně) za poslední tři dny řeší pouze úpravu trambusového vozu na shrnovadlo chcíplejch zeber... Twisted Evil
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2012 11:22 pm    Předmět: Citovat

nj, to vis, z Vysociny to mas na kazdy hranice daleko,
navic mas za barakem dalnici,
tak nemuzes znat pocity ceskeho ridice v nejblizsim zahranici,
kdy proti nemu prumernej Polak na normalni dvouproudovce predjizdi s tim, ze se do svyho pruhu vrati 50 cm pred hrozicim stretem, nekdy i 85 Smile

(teda netvrdim, ze by zrovna tuhle situaci tri topenarsky trubky resily, ale tak ciste pro pocit a nektery mezipripady...)
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: po říjen 15, 2012 1:39 am    Předmět: Citovat

Laughing tj,sem uprostřed ČR a i tak tu potkáváš"poláky",kterým jsem občas i já Embarassed ....alééé opravdu jen docela zřídka....no a tu hranici od břeclavi přes č.těšína až na cca králíky sem z liazkou tak trošku znal,.....i když se i stalo,že sem v tom polsku neplánovaně byl Rolling Eyes ,....ale našel sem se Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chlastík



Založen: 21.6.2012
Příspěvky: 71
Bydliště: Žacléř

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 2:51 pm    Předmět: Citovat

řešili jsme to na škoda-clubu... prý není šance aby to prošlo STK,a je to magnet na policii... taky jsem nad tím uvažoval...
_________________
Škoda 1203, kolébka má , i hrob můj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 3:12 pm    Předmět: Citovat

a to je na koho chlastíku Shocked ? estli na mě z mou krasavicí Laughing ,tak mám takový tušení....že si myslím,že na TK.........má každý šanci projet Twisted Evil .....troubí....brzdí....nebo spíš bude.... Confused ....a svítí a svým způsobem i jede.....někdy Laughing .....jo,a bliká Laughing ...jo,a vejde se do ní bicykl i na štorc Wink ......a to se vyplatí Laughing !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 4:41 pm    Předmět: Citovat

Já měl na trosce vepředu rám na slony a na TK si toho nikdo ani nevšimnul.Ani nevím kde zkončil a u koho Burák ho v létě odvezl do Prahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chlastík



Založen: 21.6.2012
Příspěvky: 71
Bydliště: Žacléř

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 7:31 pm    Předmět: Citovat

netuším,na škoda clubu jsme řešili,že rámy,které na autě nejsou od výroby budou muset být dole,protože se zase se*e EU,a STK to neprojde,že je to prý nebezpečný vůči chodcům Laughing prostě na hlavu postavené
_________________
Škoda 1203, kolébka má , i hrob můj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 7:44 pm    Předmět: Citovat

no,asi takle, EU ne EU,oni se s tím fízli srali dycky.....ale zase ti povolí beranidlo z otypem asi stejně jako třeba TZ,ale když bez otyp.tak to teor.sundám,nebo aspon u tý mí,bych snad ukecal,že to je origo v té obyt.přestavbě Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chlastík



Založen: 21.6.2012
Příspěvky: 71
Bydliště: Žacléř

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 7:47 pm    Předmět: Citovat

nebo tak Wink jenže kde sehnat homologovaný rám na trosku? hledal jsem hodiny na netu.a nevím... a doma si ho posvářet nemůžu Laughing
_________________
Škoda 1203, kolébka má , i hrob můj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 7:50 pm    Předmět: Citovat

Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
monty



Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 62
Bydliště: jihlava

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2012 8:07 pm    Předmět: Citovat

ale nic co je homologovaný tohoto ražení,není přímo k tomu či tamtomu ke značce přímo patřící....ale horší je,že to již otyp.mat. je těžko povolitelný k vozu,kteráž značka už holt neexistuje Sad .....apropo,nevím,kde sem to zašantročil...pořááádná lejstra paragrafů,páč sem si chtěl postavit vlastní auto na což snad má každej právo....ale největší problém bylo: co šroubek to E papír....no samý éčka,jak v tescu a to sem prostě vzdal Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com