Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

stejšn mě zas zlobí..

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pakousek



Založen: 11.9.2011
Příspěvky: 14
Bydliště: Jan Chaloupecký, U kulturního domu 593, Sedlčany - 26401

PříspěvekZaslal: út červenec 17, 2012 9:50 pm    Předmět: stejšn mě zas zlobí.. Citovat

Dobrý den přátelé..

dnes jsem se rozhodl vyměnit přední nárazníky za ty, co prošly úpravou chromu, problém je se šteftem - šroubem, který prochází venkovní stranou v blatníku a také ''úplnou konzolí pro nárazník" uvádím termín udaný v seznamu náhrad. dílů... Pokud vím, šroub by měl být v konzoli nastrčený na volno a jen přitažen šroubem, jenže za ty leta se to utemovalo rez + bláto a teď to nejde z konzole rozebrat, autogen nemám a ta konzole po ráně kladiven celkem pruží, takže účinost vyrazit to žádná... Asi blbá otázka, ale můžete poradit, jak to dostat ven?? No a na levé straně, jak jsem s tím mrdal sem a tam, tak mi ta konzole upadla od toho pdního rámu, chci se zeptat, ta konzole je tam nějak naheftovaná, nebo na té trubce jen nasazená... A ještě jedna poslení otázka... ten hlavní rám k té konzoli má výstup "celý kulatý" a ta konzolá má vstup také celý kulatý, nebo jen půlkulatý... Jde o to, že já ho mám půlkulatý a nevím, jestli mi tam ten zbytek trubky po ulomení na tom rámu zůstal, nebo se to ulomilo v těch heftech... prostě čumim jak umim a nechápu.. Sad DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ!!!
_________________
A přece se točí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 18, 2012 6:49 am    Předmět: Citovat

K jedné z těch otázek:

Pokud si to dobře pamatuju, tak ten šteft je skutečně kulatina, která má na obou stranách závity a uprostřed navařenou takovou jakoby přírubu. Našroubuje se jednou stranou do nárazníku, prostrčí trubkou držáku nárazníku až na doraz té příruby a ze strany blatníku se přitáhne matkou. A protože jak říkáš - léty je to přirezlé tak, že je z toho homogenní hmota, nejlepší řešení je to flexou upajcnout a vyrobit nové. Není to nic těžkého, je to prostě kus tyče, na obou stranách se udělají závity (případně závitová tyč) a doprostřed se navaří velká podložka.

Zbytek si nepamatuju, resp. si to asi už neumím představit, když to před sebou nevidím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 7:29 pm    Předmět: Citovat

Je to přesně tak,nejlepší řešení je dát tam novou závitovku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2012 8:23 pm    Předmět: Citovat

A pokud ti to nejde vyrazit z tý trubky, tak doporučuju jí nějak zapřít aby nepružila a prostě do toho třískat tak dlouho, dokud z toho ten šteft nevyletí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2012 7:51 am    Předmět: Citovat

Velky sikovky a vykroutit.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Karoserie Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com