Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

troska za pár
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 10:37 am    Předmět: Citovat

Degéne Twisted Evil
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 10:46 am    Předmět: Citovat

Razz Nedělej se...
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 1:42 pm    Předmět: Citovat

Chcete mi srát? Razz
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 2:17 pm    Předmět: Citovat

Chcese mi smát. Razz
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 2:46 pm    Předmět: Citovat

Ranchere, z Tebe jednou bude spisovatel.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Chlastík



Založen: 21.6.2012
Příspěvky: 71
Bydliště: Žacléř

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 4:06 pm    Předmět: Citovat

Laughing dobře,tak pokračujeme dál Laughing

proč je TAZ nejhorší varianta? Shocked
většinu si na tom člověk udělá sám,díly jsou všude k sehnání,pořizovací cena je v poměru s ostatními "dokonalá" ... a na dva-tři roky to bohatě stačí... potřebuju jen vrak s kterým se dá trochu cestovat +- 50km...
nechci sednout do vw nebo forda a na pohled vypadat stejně jako ostatní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 4:23 pm    Předmět: Citovat

No comment...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st červenec 11, 2012 7:39 pm    Předmět: Citovat

Ty jsi s tím autem asi ještě nejel viď?Já vím co vozí kapela všchno za krámy(můj mladej hraje na bicí) a kolik to všechno vbáží a hlavně jak se ta kapela po cestě tam a hlavně ZPÁTKY CHOVÁ.To není myslitelný jezdit s absolutně nespolehlivím autem jako je troska.Vím o čem píšu už jsem několikrát jel domů na laně jak s 1203kou,tak z TAZkou 1500.Ta se nakonec zlomila jak byla sežraná a to jsem jí tolik nenakládal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 8:17 am    Předmět: Citovat

Přesně, je vidět, že Bohuš zažil...

Zaprvý "ergonomie". Pro kapelní věci naprosto blbá. Ač se to nezdá, tak hodně málo místa (srovnáno třeba s Tranzitem). A hlavně blbě přístupný. Jakože VAN snad možná ještě jo, ale představa, že jedeš na koncert busem, pět muzikantů a k tomu tři krochetky-fanynky a komplet výbava, je úsměvná. Neodvezeš ani nástroje, natož zvuk. Kombík ? Taky nic moc. Přístup do ložnýho prostoru zezadu je díky dělenejm dveřím strašně nešikovnej a třeba u raka, co jsme v něm měli zesilovače, echo, cédéčko, crossover a cojá vím kerej brajgl ještě a co byl těžkej jak krava, to znamenalo součinnost tří lidí. Dva přinesli dozadu a pak se to snažili přes sklopený čelo podat třetímu, co číhal vevnitř a nasouval. "Poď na mě zboku" taky moc nepomůže, pre ti tam vaděj střední sicny a třa větší odposlech přes ně nedáš. Díky absenci přepážky u kombála to taky musíš skládat chytře, aby ti nelítaly činely na hlavu a podobně. Připitou mařku v tem taky pořádně nevylupeš, protože se ti tam nevejde materac, kerou bys zbytečně zaplácával místo.

No a další věc je ona spolehlivost. Podle toho co píšeš, hledáš low-cost variantu. Taková troska možná pojede - když se jí bude chcít. A vono se jí většinou chcít nebude. Bylo to prostě jak déjavu nejhrubšího zrna. Obvykle tak ve tři skončíš hrát, půl hoďky než si vypiješ první klidný pivo a než se vyhandrkuješ s pořadatelem, co tě chce kurva zkrouhnout, protože prej mněéééééé nepřišli lidi a že mu kuy sokolský zvedly nájem. Pak hodinu sklízíš, smotáváš káble, rveš to všechno do trosky a někdy kolem pátý hodiny, ospalej jak kotě, s rudejma očima, zfetovanej z nikotinu a glycerinu, s chróchlejma hlasivkama, si přeješ jenom jedno. Zapadnout konečně doma, či někde do kanafasu a nevylízt před obědem. Jenže ani piču, bratře žižko. Po deseti kilákách se NĚCO posere. To bylo pokaždý něco. Blbá AC pumpa - máček, žeano, známe. Banalita. Ale ne v mínus pěti stupních, potmě, na kraji silnice a s tím, že náhradní samozřejmě nemáš. Okolo bydlící domorodci se celej život na nic netěší víc, než že jim o půl šestý ráno začneš rumplovat na vrata a shánět buď AC pumpu z oktávky, nebo traktor...

Dneska už možná ani moc ne, jak se stává troska pomalu raritou - ale před tejma patnácti či desíti letama, byla večer nebo ráno busová troska s podezřelejma lidma v křivákách vevnitř absolutní magnet na policajty.

Prostě asi dva dny jsem děkoval pampuchovi, když sme si nakonec koupili Robura. Což pochopitelně byla ještě asi dvacetkrát větší pičovina - to už ale jinde jsme, je to jiná vesnice.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Tornado



Založen: 30.1.2012
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha - Braník

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 2:21 pm    Předmět: Citovat

Chlastík napsal:
Laughing dobře,tak pokračujeme dál Laughing

proč je TAZ nejhorší varianta? Shocked
většinu si na tom člověk udělá sám,díly jsou všude k sehnání,pořizovací cena je v poměru s ostatními "dokonalá" ... a na dva-tři roky to bohatě stačí... potřebuju jen vrak s kterým se dá trochu cestovat +- 50km...
nechci sednout do vw nebo forda a na pohled vypadat stejně jako ostatní...


Taky varuji!

ad: Většinu si člověk na tomhle autě skutečně udělá sám; ale hlavně proto, že musí. Problém je, že málokterá práce na tomhle vozidle je snadná a jednoduchá. I ta nejbanálnější věc se v průběhu práce pokaždé rozkošatí až k vzteku. Tohle auto je pro velmi trpělivého člověka; ale i pro toho, pro kterého jsou hlavolamy typu ježek v kleci prostoduchou brnkačkou (příkladem budiž třeba prostá demontáž/montáž starteru)... Na tohle auto kromě jiného musíš mít místo, kde ti při práci nebude pršet za krk - a taky fakt slušně vybavenou dílnu.
Navíc práce na trosce vyžaduje i dobrý imunitní systém - prakticky při každé práci se tu škrábneš/řízneš/podrásáš o nějaký ten šikovně umístěný ostrohranný plech, výstupek či cokoliv dalšího.

ad: díly jsou všude k sehnání; ano, ale obvykle přesně ty, které zrovna nepotřebuješ. Stačí si jen projet tyhle stránky - a je to jasné.

ad: pořizovací cena je v poměru s ostatními "dokonalá"; ovšem pokud se má z trosky stát spolehlivá Troska, narveš do toho vraku takovou spostu dalšího materiálu, že ve výsledku ta "dokonalost" už zas tak úžasně nevypadá.

ad: a na dva-tři roky to bohatě stačí; no tak dva, tři roky nejmíň to ti bude trvat, než z toho fakt laciného auta uděláš Auto, na které se můžeš spolehnout.

ad: potřebuju jen vrak s kterým se dá trochu cestovat; dokud to bude vrak, pak máš jistotu, že se při každé jízdě zachová hned podle několika Murphyho zákonů. Jediné, co ti zaručí spolehlivě je to, že se rozhodně nebudeš nudit.

ad: nechci sednout do vw nebo forda a na pohled vypadat stejně jako ostatní...; tak tohle ti tento typ auta zaručeně zajistí!

Z laciné trosky se dá vykouzlit přibližovadlo, které tě pohodlně a spolehlivě doveze i s celou rodinou k polskému Baltu i zpět, dá se s tím báječně procestovat celé Česko i Slovensko... ale dá to kurrrrňa fušku, než ho do takového stavu dokopeš!

Pokud tohle nejsi ochoten podstoupit, poohlédni se po jiném typu vozidla.
(Kdybych tenkrát věděl, do čeho se pouštím, když si pořizuji troskobus, asi bych... no asi bych do toho šel znova, ale to jen proto, že jsem vážně cvok Pakarna )
_________________
Tornádo = Š1203M, 1500/5kvalt mikrobus.
Když jsem si pro něj došel, musel prodávající pokácet dva malé stromky, aby s tou bědnou troskou šlo vyjet. A ono to vyjelo...
Už druhé desetiletí Tornádo věrně slouží,
a asi tomu tak bude i v letech příštích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chlastík



Založen: 21.6.2012
Příspěvky: 71
Bydliště: Žacléř

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 2:22 pm    Předmět: Citovat

Laughing zajímavá slohová práce... jo,s troskou jsem se už pár kilometrů najezdil... táta 800km v kuse,nestěžoval si... my v kapele jsme 4... víc nás jezdit nebude... jak jsem na to koukal,místo nám stačí, punk je jednoduchej na všechno... a naše kapele chce nějaký vrak,ve kterým můžeme blbnout,jezdit na schůze,a občas vyjet někam hrát (což se nebude stávat tak často)... hlavně troska je jednoduchá,co vím,tak všechny tátovi trosky byli spolehlivý,stačí že si jí člověk vážil a dělal každý týden údržbu Wink
znám kluky slovenský co na ní nalítali 600 000km... což už je skoro zázrak,mě stačí když najezdí 50T...
krom toho chci se svou kapelou upoutat,což zrezlá troska zaujme Smile
vím,že AC pumpy jsou problémové,a tak stačí jen tohle vyřešit Wink
Tranzit je nafťák, hranatej šereda... co transporter? to jsem už jiná cenová kategorie... díly jsou drahé a né tak dostupné... hlavně tyhle nový auta mi nic neříkají,až top zkejsne jako kámošovi,tak můžu volat odtahovku... osobně neznám trosku která by nedojela Wink
_________________
Škoda 1203, kolébka má , i hrob můj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chlastík



Založen: 21.6.2012
Příspěvky: 71
Bydliště: Žacléř

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 2:25 pm    Předmět: Citovat

Tornado .to jsem přesně chtěl slyšet Laughing cvok jsem,furt ležím pod něčím,vztekám se... hlavně u avie,traktoru či liazu... Very Happy takže asi nic nového... Smile ale tak stačí postupně vyměnit všechno a budu jezdit Palec nahoru
_________________
Škoda 1203, kolébka má , i hrob můj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 2:50 pm    Předmět: Citovat

No, tak abychom to asi nějak uzařeli. Nejlépe slovy starého dobrého Piláta Pontského - "Děj se jak chceš. Do náruče smrti vehnat ses nechal, ty nevinná loutko. Děj se jak chceš. Tak zemři - ty blázne ! Však já nad tvou smrtí teď myji si ruce..."
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 5:43 pm    Předmět: Citovat

Je to jen a jen tvůj boj tak BOJUJ Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt červenec 12, 2012 7:43 pm    Předmět: Citovat

Jo, nechceš stejně nic slyšet, kup si, co chceš, ale pak nebreč.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com