Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kamionshow Mnichovo Hradiště
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 9:01 pm    Předmět: Kamionshow Mnichovo Hradiště Citovat

Tak jsem před chvilkou s 1203 přifrčel z Hoškovic u Mnichova Hradiště z Kamionshow,
a od jeho pořadatele Davida Feigla mám zdejšímu společenstvu vyřídit, že kdybychom třeba chtěli od příštího roku dělat sraz 1203 v rámci Kamionshow, tak že by se to dalo, že místa je dost (letiště).
Tak jsem mu na to sice pověděl, že na sraz 1203 vliv nemám, jsem účastník, ne pořadatel, ale že to vyřídím... což jsem právě splnil. Takže informace předána, jak jsem koupil, tak prodávám.



A rovnou k tomu přidám svůj osobní účastnickej názor:
Přesunovat srpnovej sraz v Bystrým by nebylo ideální, má zavedenej termín, místo (vč. místních pořadatelů), a hlavně svůj program...
ale určitě by se dalo nepohrdnout pozváním a prostě dle chuti jednotlivých osob zajet nejen do Bystrýho, ale navíc i na Kamionshow. Termínově ho od Bystrýho dělí 1/4 roku, tak se třeba nějakej ten čas a benzín můžou najít na obě akce.
Kamionshow i jeho pořadatel (vlastně všichni pořadatelé, lidi co to zajišťovali na place) jsou v pohodě, akce je to příjemná, takže bych to celý bral asi hlavně jako hromadnou pozvánku a zdůraznění, že se s 1203 dá jet na Kamionshow.
Aktuálně je to tak, že nákladní a užitkový vozy do r.v. 1985 maj účast zdarma.

Případný info shánějte na kamionshow.cz, popřípadě u Mykeshe, kterej toho o Kamionshow ví násobně víc než já, pač je tam pečenej-vařenej.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

Super nápad, už teď bylo na SBF jen 9 aut...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 10:10 pm    Předmět: Citovat

nj, sorry Smile Všim jsem si tý termínový kolize až teď při/po vložení tématu

ono je to SBF dlouhodobě prezentováno jako akce, jejíž náplní je se vylejt, tak ji v důsledku toho vůbec nevedu v patrnosti
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:22 am    Předmět: Citovat

Buráku mluvíš mi z duše a Martine nevím kde jsi k tomu přišel,ale na SBF se celý den jezdí a večer polovina lidí pilo Birella, má to program a jasný cíl.Možná si to pleteš s Kachličkou, tam naopak se neorganizuje nic a o tom to je.Každý sraz je o něčem jiném.Nevím jaký program byl mezi kamionama a kolik jsi toho najezdil a kolik jsi toho viděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:44 am    Předmět: Citovat

bobi-h napsal:
Buráku mluvíš mi z duše a Martine nevím kde jsi k tomu přišel,ale na SBF se celý den jezdí a večer polovina lidí pilo Birella, má to program a jasný cíl.Možná si to pleteš s Kachličkou, tam naopak se neorganizuje nic a o tom to je.Každý sraz je o něčem jiném.Nevím jaký program byl mezi kamionama a kolik jsi toho najezdil a kolik jsi toho viděl.


No jestli ono to nebude tím, že se to ofiko jmenuje Bierfest pro socky, žáno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:50 am    Předmět: Citovat

No tak pak je potreba to tady uvadet tak, aby to vedel i ten, kdo tam jeste nikdy nebyl. Co si mam predstavit pod nazvem akce SocBeerFest, kdyz jsem na ty akci jeste nebyl? A podle ceho se rozhoduju, jestli tam pojedu? Podle toho, co tu vidim predem.
Asi by teda bylo dobry tady jasne napsat, ze to je takova a takova seriozni akce s takovym a takovym programem.
Kdyz Neruda nazval baladu Romance a romanci Balada, tak to byla jeho volba i s jeho rizikem... a totez plati o SBF... kdyz vidim nazev SocBeerFest, tak ocekavam to, co si pod tim nazvem predstavim, a dal to neresim...
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:15 am    Předmět: Citovat

Jéžinemane, to je zas řečí Smile-

Je teda pravda, že pokavad třeba vidím název "KAMIONSHOW", tak si okamžitě představím sraz dvanácetrojek. Shocked

Musím se ale SBF zastat - ke každému ročníku je vždycky nějaká pozvánka, nebo přímo propozice - pokaždý uveřeněná i na předsedostránkách a zatím ani na jednom ročníku to nebylo primárně o vylití. Někteří z nás se vylejeme na každé akci - už jsme holt takové slabé povahy, ale toto opravdu není cílem socbíru. Tam to má být hlavně o tom, že jde o nízkonákladovou akci bez startovného s programem, který není povinný a že účastník může přijet naprosto čímkoliv v jakémkoliv stavu bez toho, aby se nad ním někdo oficiálně ofrňoval.

Název kdysi vznikl s nějakého důvodu, který většina zná, jako takový miniprotest a bylo by asi blbé ho měnit.

To jen tak na vysvětlenou pro nově příchozí...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tomi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 402
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 10:02 am    Předmět: Citovat

Martině, ted tě moc nechápu.
Nevím co víc chceš? Napsáno měsíc před SBF ve vedlejším vlákně.

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 4:23 pm Předmět: Citovat Upravit/Odstranit tento příspěvek
Vážení tajní agentové SBF,
posílám vám pár upřesňujích informací o očekávané akci Zachraňte JETE.
Pokud by to bylo možné, dostavte se na smluvené místo (základnu) již v pátek podvečer, nejpozději však v sobotu kolem 9:00.
V 10:30 je totiž domluvlená informační konference na informačním centru ETE.
Po ukončení této konference se vydáte na splnění zadaného tajného úkolu. Počítám, že to vám zabere nemálo času.
Po splnění mise se vrátíte zpět na základnu, kde tajnou misi vyhodnotíme.
PO vyhodnocení bude připraveno nějaké občerstvení a můžeme probrat zážitky z mise u nějakého toho lahodného moku.
V neděli je možné po domluvě navštívit nějakou z místních památek a atrakcí.

Pokud by měl někdo z vás zájem o zamluvení chatky, tak prosím volejte co nejdříve na tel,: 606 88 11 77 nebo 387 965 285 nebo piště na meil:info@krivonoska.cz.

Pokud by někoho zajímalo několik informací o základně, najdete je zde: http://www.krivonoska.cz/index.php

A pokud by někdo nevěděl, co se chystá za akci a o čem to vlastně je, můžete se podívat na stránky loňského SBF: http://sbf2011.spartaky.cz/. Na letošních stránkách se usilovně pracuje.
Prosíme o zájemce o vyplnění přihlášky na: http://hicos.cz/kalenda/vyrvisraz.php?akce=107
Těšíme se na vás.

To chceš napsat kudy, kam a jak daleko se odkdy a dokdy pojede???
_________________
Fotky z akcí a našich aut najdete zde: http://tomih.rajce.idnes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 4:16 pm    Předmět: Citovat

Ono jde, resp. slo, porad o to, ze jsem neznal uplne uvodni kontext.
Ted jsem zpetne vytusil, ze naplni SBF je, ze se nekam jede, neco zajimavyho se vidi, resp. i primo uvnitr navstivi. A ze to asi bude nejaka zajimava technicka atrakce, jak jsem ted vytusil z informaci k poslednim dvema rocnikum.
A kdyz tohle vis, tak je pak pro tebe ta anotace, kterou citujes, srozumitelna. Vis, ze se nekam jede, a neco se tam uvidi, protoze to tak na ty akci vzdycky bylo. To ja jsem ale vedet nemoh.
Ja jsem videl jen "SocBeerFest" a "zachrante j.e.Temelin"... no tak co si pod tim clovek bez uplne uvodnich informaci predstavi? Ten program je psanej tak abstraktne, ze z nej nevytusim, ze jde o poznavaci vejlet, kdyz to nevim predem.

Kdyz se rekne, ze se pojede podle sipkovyho itinerare a cestou budou dve exkurze, tak vim, co potrebuju, a konkretni naplni se muzu nechat prekvapit.
Tzn. nejde mi o blizsi obsah (kam se pojede), ale o formu (ze se vubec nekam jede a neco se vidi).

Jestli teda SBF spociva v tom, ze se nekam smysluplne jede, a neco zajimavyho se cestou navstivi, nerkuli kdyz to neco je rovnou neco z technicky historie, tak se pristi rok budu hodne snazit, abych se prijel zucastnit. A na miste rovnou drivejsim poradatelum vynadam, ze se to nereklo driv Smile
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 4:29 pm    Předmět: Citovat

tak už ho netrapte Cool

Děláme si srandu. SBF samozřejmě je primárně hlavně o tom, vypít se jak hovado. Vergle a virtuální program sou jen zástěrka, aby nám to doma prošlo.


_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 7:19 pm    Předmět: Citovat

Martine neber to nijak zle,ale já jsem reagovat musel a rozpoutat tuhle diskuzi.A rád tě zvu na naší další akci která se koná poslední víkend v srpnu
znovu na jihu čech a jedná se o již sedmé Kaplické setkání škodovek s motorem vepředu.Jde o sraz od pátku do neděle,sobota i neděle má program a startovný je 0Kč.Takže koukej dorazit.Mrkni na kaplice.spartaky.cz jaké to bylo u nás v předchozích letech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 8:24 pm    Předmět: Citovat

V poho, však jsem rád, že jsem byl uveden do obrazu.

Kaplice koliduje s jinou akcí, o který uvažuju, ale poznamenal jsem si ji, a pak se uvidí. Ono to taky není úplně blízko, ale pokud okolnosti dovolí, tak bych účast nevylučoval.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 9:36 pm    Předmět: Citovat

No, akorát nemáš Škodovku s motorem vpředu, nebo jo? Wink
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2012 10:20 pm    Předmět: Citovat

Tak jde o to, před čím má ten motor bejt - před nohama řidiče sice není, ale před středem vozu je Smile
A když píšou, že do r. 85, tak se, hádám, s 1203 počítá - nepředpokládám, že by tam jezdily davy lidí s těma prototypama, co se nedostaly do výroby. A Octavia Combi se světlama ze š100 a minusem na kostře se snad tak dlouho nedělala... tak mi z toho "do r. 1985" vylejzá 1203.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 7:13 am    Předmět: Citovat

Troska má snad motor v prdeli?Nemá tak se počítá.Ina už taky u nás byla. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Srazy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com