Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ČKP Forever...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2014 6:57 pm    Předmět: Citovat

Takže další zkušenost s ČKP.

Přišla ta jejich výzva. Poslal jsem vyjádření že to nebylo provozováno atd., to mi zamítly s tím, že na fotkách je nečitelná SPZ (šero v hale, bez blesku). Tak jsem to zacáloval.

Přišla další, tam to vyjádření prošlo ok a případ uzavřen, nestálo to ani korunu.

Třetí (a zatím ne poslední) jsem nechal vykysat, protože foto auta k prohlášení nebylo (uhnízděno daleko), když foto bylo tak už případ měla inkasní agentura, která mě s tím prohlášením neustále odkazovala na ČKP, že je to nezajímá. Ale ČKP mě zase odkazovala na inkasní agenturu, že už jim to předali a jejich to není. Dostalo se to k soudu, kde jsem prokázal neprovozování, nárok byl zamítnut. Ale s tím, že jsem si to měl vyřešit ještě u ČKP a proto zaplatím jejich právníka co se tím musel zabejvat, takže místo třinácti vysunu desítku.

To jen pro poučení, že to vykysá vždycky jen do průseru a že se jim ty vyjádření musej nacpat všem, i když je nechtěj, aby pak nemohli kasírovat za nečinnost v předchozím průběhu případu.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2014 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ježiš to je IDIOT...

Já snad chcípnu na skrčeninu. Nečitelná SPZka. To máš nějak blbě kreklou betaverzi photoshopu, nebo co ???

Jinak vykysání je vždycky totální Mulimrdka ina. Nejlepší hned od začátku zahltit materiálem. Fotky dobrý, ale NENÍ potřeba - daleko lepší dvě, nebo alespoň jedno osobně podepsaný čestný prohlášení někoho dalšího, kdo může dosvědčit v inkriminované době nepojízdnost auta, protože ho s tebou třeba sám spravoval. Nebo prohlášení pana Josefa Valenty, Kelčice 35, že v době do A do B prováděl doma v dílně GO motoru č. XYZ z auta s VINkem č. RCG, kteréžto tím pádem zákonitě muselo být nepojízdné a jako takové tedy logicky ani provozováno býti nemohlo. A podobně. Pak to ukončujou automaticky, bo vidíjou, že nejednají s tydýtem.


BTW. Přecedo, nebejval tady dřív i sanitkovej smajlík ? Chtěl jsem napsat "pičovina" - škabrnicu sem našel, ale INA tam není...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2014 6:31 am    Předmět: Citovat

Razz nebyl, sanitkovej si vyrobil Rancher z mýho pouřebákovýho. Ale zeptam se jestli mi ho může licencovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 10:41 am    Předmět: Citovat

Já mám taky jednu zkušenost.Koupil jsem oktávku v H.Brodě,majitel jí odhlásil pojistku zrušil k datumu prodeje a poslal mi to poštou.Jakmile to přišlo,tak jsem to pojistil a přihlásil na sebe.Jenže od koupi uběhnul týden a auto v době od odhlášení po přihlášení nebylo pojištěný.Takže za ten týden mi přišla složenka na necelích 500Kč za nepojištěný auto.Udělal jsem chybu že jsem hned nezaplatil pojistku podle kopie TP a kupní smlouvy nebo se to dá řešit jinak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2014 4:51 pm    Předmět: Citovat

da, pokud majitel neni debil...
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2014 10:41 pm    Předmět: Citovat

Bu - zlatá slova.

Jako důvod že jsi obdržel papíry se zpožděním, to ČKP neuznává - měl sis sjednat pojištění dopředu. Nicméně já stejnou situaci úspěšně vyřešil zase čestným prohlášením bývalého majitele a čestným prohlášením majitele odtahového vozu zajišťujícího přepravu ke mě Shocked - že vozidlo bylo v té době po havárii zcela nepojízdné a tudíž provozováno býti co ? Provozováno býti nemohlo.

Jinak bych ale asi doporučoval tuto debatu dál směřovat raději spíše po mailu či osobně - vono víte jak je to s takovým tím zbytečným znečišťováním vlastního hnízda...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt leden 15, 2015 10:08 am    Předmět: Citovat

no a maj po foréveru.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/ckp-prestava-vymahat-po-neplaticich-povinneho-ruceni-prispevek-do-garancniho-fondu--1443820
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st únor 08, 2017 2:56 pm    Předmět: Citovat

Ačkoliv...

https://www.novinky.cz/domaci/428734-poslanci-pritvrdi-proti-neplaticum-povinneho-ruceni.html Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 12, 2017 8:24 am    Předmět: Citovat

A tak dál... Rolling Eyes

https://www.novinky.cz/domaci/443275-za-auta-bez-povinneho-ruceni-se-ma-opet-platit.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 8:03 pm    Předmět: Citovat

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1999-205 zákony pro lidi????? to si dělaj Prdel palec dolu Fuj Nasranej K zblití Coo too? Pindour morm Kozy Kozy Kozy tvoje bába Mulimrdka morm morm morm a užžžžžžž je to tu zas jen novela vyhlášky troska troska troska Coo too? Nasranej Nasranej Nasranej Nasranej Pindour Pindour Pindour morm K zblití Mad Exclamation Pakarna Co je sto právníků na dně atlantiku???? DOBREJ ZAČÁTEK tvoje bába morm Mr. Green
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2018 8:25 pm    Předmět: Citovat

Jo, jedem na novo... a na "neprovozování" se už nekouká. Za chvíli to tu bude jak na Slovensku - postihy když propadne STK...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com