Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ČKP Forever...
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 9:04 pm    Předmět: ČKP Forever... Citovat

Tak sem dostal další pozdrav od ČKP, kdesi z roku 2009. Proč ne, su známej bordelář a mimoto nevím co s prachama, tak co bych pojišťovny nezasponzoroval. Jedinej problém je...že nevím za co. Poslali mi výměr na automobil se SPZ 3Z19418, což mi ale naprosto nic neříká a nejsem si vědomej, že bych někdy takovej vergl měl (byť tam píšou že prej jo). Samozřejmě už moh bejt přehlášenej na novou SPZku poté co jsem ho prodal - ale vím já co to je ? Typ auta tam uvedenej není. Jenom VIN (kdybych si měl pamatovat všechny VINka verglů co mi prošly dvorním a zažívacím traktem, musel bych si přikoupit aspoň dva gigabajty ramky). Nu což, volal jsem tedy na tu jejich linku. Borec (slovák - zralej na trubku) prej cože bych si jako přál. Tak sem řek, že mě přišel výměr na to a to a že bych teda rád věděl, jaký to je auto. On chvíli něco hledal a pak že prej "VIN není v ISO formátu, je to nějaké starší auto patrně a tudíž to nemůžeme nijak dohledat". A že si mám zkusit zavolat na centrální registr vozidel a zjistit si to. Což jsem schválně jen tak pro zajímavost zkusil s předem tušeným výsledkem - samozřejmě mě vyfakovali.

Tak z toho mám radost. Su totiž zvědavej, jak ze mě chcou soudní cestou dostat tři litry za něco, co sami nevíjou co je - kromě toho, že se jedná o "osobní automobil o objemu méně než 1850 ccm"... Crying or Very sad
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 12:46 am    Předmět: Citovat

Tak to jsou docela drsný... ony i normální pojišťovny by mohly bejt tý lásky a posílat s fakturama i zančku a typ vozidla, ne jen spz... ale vymáhání za zapomenutý (nebo příp. nikdy nevlastněný Smile ) auto bez základního infa o co jako má jít, to už je docela extrém...
a co do toho probůh má borec co tahat VIN?
Sami za tebou přišli s RZ, navíc RZ je základní identifikátor v národní evidenci motor.+příp. vozidel, tak to snad maj najít podle toho, a ne řešit nevalidní VIN... to je chaos, že by jeden brečel.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 7:13 am    Předmět: Citovat

Tož sa synku poptaj v Gottwaldově, dyž je ta marka vod nich, néé?
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 10:17 am    Předmět: Citovat

Jo, mně vesele píšou zelenýž karty na SPZ, který už to auto 8 let nemá. Po 9 urgenci jsem se na to vysral a policajtum vysvětluju, že jsou v pojištovně ktereni. Zatim vždy souhlasili.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 3:32 pm    Předmět: Citovat

Mi je to uzenka. Pro sichr jim napíšu dopis (už se těším, jak to pěkně zformuluju) aby nemohli pak řéct, že sem nereagoval na výzvu, a budu chtít vědět, za co mám platit (což ve finále stejně asi budu). Nebo jako chcou mět ty prachy úplně bezpracně ? Tak to zas ne.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 2:46 pm    Předmět: Citovat

A tohle je zajímavý. Dle rady ČKP jsem si měl JÁ SÁM na evidenci vozidel zjistit o jaký vůz se jedná. Picza-Nyrwa proč jako já ? Když chcou za NĚCO zaplatit, tak proč ne - ale musej snad SAMI VĚDĚT ZA CO ?

Můj čas je drahý a nemám ho tolik, abych vystával na přepážce našeho dopravního odboru. No a tak sem se teda obrátil elektronicky hnedle na centrální evidenci vozidel s požadavkem na sdělení údaje o vozidle. Udělali mi radost - nezklamali mě. Po třech nedělích přišel dnes odpověď :

Vážený pane,
Ministerstvo dopravy obdrželo Vaše podání týkající se České kanceláře pojistitelů.
Česká kancelář pojistitelů je statutována zákonem č. 168/1999 Sb., o pojištění vozidel, který je v gesci Ministerstva financí. Proto s jakýmikoliv podněty ke kvalitě činnosti této kanceláře je nutno obrátit se na toto ministerstvo.
Ministerstvo dopravy se neztotožňuje s praxí, kdy je provozovatel vozidla oslovován na základě neprůkazných podkladů. Avšak doporučujeme na příslušný dopis zareagovat s vysvětlením skutečného stavu věci a v případě dalších pochybností s postupem ČKP v celé věci doporučujeme obrátit se na právní služby některé advokátní kanceláře, nebo na Českou národní banku, která provádí dohled nad Českou kanceláří pojistitelů.


S pozdravem


Lenka Wasyliw
referent
Oddělení administrativní a operativy
Ministerstvo dopravy


Voni to prostě zkoušej s vědomím, že 90% lidí vyměkne a raděj zaplatí.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 7:09 pm    Předmět: Citovat

Palec nahoru LeDocteur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mykesh
adept na RCG


Založen: 13.7.2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha/Teplice

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 11:35 am    Předmět: Citovat

Diky Dre, akorat jdu resit podobnej problem...
_________________
"Tigr" TAZ 1500 - r.v.: 1995 = R.I.P. (RUST IN PEACE)
Sanita S1203 - r.v.:1984 reinkarnovana do Ocelota r.v.:2000
DVS12-S1203 - r.v.:1972
--------------------------------------------------
*"Mluvici kocourek z Hrusic"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky AOL Instant Messenger
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 3:43 pm    Předmět: Citovat

Už jste někdo na nich zkoušeli uplatňovat náklady které vám kvůli nim vznikly? Dostal jsem totiž složenku za období ve které jsem měl dokonce souběh dvou pojistek (!!!!) a samozřejmě je tam i částka 170,- za uplatnění jejich domělého nároku. Vzhledem k tomu že poštovné ani výpisy nejsou zadarmo tak mě napadlo že bych to na nich nárokoval už jen z principu co si to dovolujou. Máte někdo s tímhle postupem zkušenost nebo nějaké nápady jak na to?
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 6:08 pm    Předmět: Citovat

Díky vozovému parku jednoho pacienta kterému občas pomáhám s papírama píšu dojemné příběhy o "neprovozování vozidla" docela často, ale požadovat od nich náklady vzniklé jejich občasnými (čím dál častějšími) chybami mě zatím nenapadlo. Rozhodně to stojí za pokus...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 11:17 am    Předmět: Citovat

ta jejich odpovědní obálka nelepí , nebo jsem to slíznul ???? ale když to přijde , dostat se do toho skoro nejde
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 3:35 pm    Předmět: Citovat

teprve to slízneš.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 9:24 pm    Předmět: Citovat

no to jo , sem zvědavej jaká přijde raketa za 1203 až to přihlásím to jim ty vokýnka na částku nebudou stačit
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

xra


_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.


Naposledy upravil LeDocteur dne st červen 27, 2012 1:20 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2012 9:36 pm    Předmět: Citovat

já se jich nebojim , mám připravený i fotky
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com