Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

cudliky na poklice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 8:42 pm    Předmět: Citovat

Jen mě tak napadlo, jestli by ty čudliky na poklice nemohly nahradit odvzdušňováky nebo mazničky. Nekoukal jsem na to jak velký je rozdíl mezi odvzdušňovákem a tím čudlikem takže možná můj nápad je kravina.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 1:03 pm    Předmět: Citovat

Shocked
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

Taky mi jich pár na discích pro 1201čku chybí, ale zase to není tak složitý tvar, aby to na soustruhu nešlo vyrobit.
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 10:58 pm    Předmět: Citovat

tyvolehoši, nehněvejte se na mi, já su kua asi nákej přecitlivělej či kerej brajgl, ale fakt mi to nák hlava nebere - nezlobte se na mi. Jak u blbejch na půdě. Prostě tady se asi pětkrát poměrně srozumitelně řekne, že ty džondžeky SOU STEJNÝ na všech verglech - samozřejmě i na sedanovi (když mi nevěříte, podívejte se do katalogu na objednací číslo). Jsou na milionech zmutlejch ráfků, co se válej po stodolách a po dvorcích, kde z nich pijou vodu slepice a chčijou na to pse. Já tady mám zrovna momentálně dva ráfky ze štejsny pod kolňou na vyhození do šmelcu. Na vobouch bradavky sou. Jestli je někdo fakt takovej tragéd a považuje to za totálně nesehnatelnou věc, kerou ani Ledr za litr neprodává, tak mu je z toho všechny vymlátím a za poštovný pošlu v bubličkatý obálce koremando.

Ne. Jeden bude přemejšlet jak je vyrobit z odvzdušňováků, druhej to bude točit na soustruhu a předpokládám, že zejtra někdo přinde s tím, že by to nechal odlejt z epoxydu a začne velká svolávací akce, aby se sešlo aspoň deset zájemců.

Proboha, vo čem se to tady bavíme ? Fakt už by mělo začít víc svítit sluníčko, aby přestalo bejt namrzlo... Rolling Eyes
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 11:18 pm    Předmět: Citovat

Z epoxidu bych to nevodlejval, do sadrovy formy to vodlejes z mosazi, ta ma pomerne nizkej bod tani a je pevna. Cca pred 2 hodinama tu este rvali kosaci, takze uz je jaro.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com