Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

občanské sdružení
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chlastík



Založen: 21.6.2012
Příspěvky: 71
Bydliště: Žacléř

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 2:15 pm    Předmět: občanské sdružení Citovat

nepřemýšleli jste o založení občanském sdružení příznivců tohoto klubu? dá se jednat při výrobě triček,modelů,jednat s firmami... v jednom občanském sdružení jsem dřív byl,jednalo se o slevy olejů apod.
výroba samolepek a všechno bylo jednoduší Smile

je vůbec nějaké logo či samolepky co se dá lepit na auto??? Rolling Eyes
_________________
Škoda 1203, kolébka má , i hrob můj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 3:29 pm    Předmět: Citovat

na samolepky se podívej na aukro
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 6:50 pm    Předmět: Citovat

Založte si co chcete, ale se mnou nepočítejte, v žádný oficiailitě registrovanej bejt nechci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 9:14 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k aktivitě místního osazenstva je uvažování o něčem takovém naprosto zbytečné...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2012 9:24 pm    Předmět: Citovat

Organizovanost je k hovnu
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2012 11:01 pm    Předmět: Citovat

Rolling Eyes

přesně tak.

navíc - já osobně voleje neměním (měním je rovno i s vobalem - teda s celejma verglama), trička si buď kupuju v tesku ve slevě, nebo mi je dávaj zadax kamarádi zaměstnaní u nadnárodních korporací a samolepky si vobčas kupuju od městskejch policajtů.

ačkoliv - taková žádost poslaná na ministerstvo vnitra s návrhem na registraci OS "Spolek blbě hnětajících vylitejch palicí, zkomutanejch rozkomrdávačů a prackonasranců, laureátů AKŽ, přátel trosek, hovnocuců a BZR" by nemusela vypadat špatně. Jedním z bodů stanov, který se musí předložit jsou "Cíle sdružení" - docela by mi zajímalo co bys tam chtěl napsat. Mě kromě hnětení, tetání a komutání nic moc nenapadá.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 9:37 am    Předmět: Citovat

Ja z vlastni zkusenosti vim, ze obcansky sdruzeni se stanovama, registraci u MV a vubec vsim, co k tomu nalezi je v podstate vrazda pro puvodni zamer a smysl. Ja sem todle zazil v kolektivce OK1KQH, kdy se nekteri radioamateri postupne zacali prevtelovat na pravniky, misto prefixu, zkratek a qkodu zacali mi hlavy plny paragrafu a vysilaci akce se postupne menily na soudni sezeni, coz melo za nasledek, ze tim pohrbili jednu asi tak 40 let fungujici kolektivku.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2012 10:05 am    Předmět: Citovat

Srát na to, Zažil jsem to mockrát.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 2:14 am    Předmět: Citovat

Ja tak nerad vidím, když mladá nadšená duše plná elánu s něčím aktivně přijde, a je ostatními odrazena od realizace zamýšleného nápadu
...nicméně je fakt, že jakýkoliv papírování by bylo přinejmenším zbytečná komplikace, ba podle uvedených zkušeností až likvidace,
a zavánělo by to tím, že někdo bude trávit život tím, že povede papíry (a bude vybírat poplatky), a všechno to papírování a placení bude jen proto, aby mohlo fungovat to papírování - je ta takový perpetum mobile, který trvale něco dělá, trvale má příkon... a nemá žádnej vnější výkon... no prostě úřad.

Ale asi nemusíme ten návrh brát tak doslova...
Když se podívám na to, o co asi Chlastikoj šlo, a ne na to, jak to chtěl provýst, tak to není úplně mimo. Slevy u prodejců všeho možnýho klidně můžou jít domluvit i bez papíru, kterým by stát stvrzoval, že jsme všichni kamarádi, nebo co. Samolepky, trička i cokoliv jinýho jdou zařídit i bez razítka.
Obvykle to ale padne na lidech a jejich pasivitě (myšleno obecně, a taky se k tomu hlásím ...taky nestíhám jiný věci, takže se do toho taky nehrnu). S razítkem by pozdější pokles aktivity byl akorát větší průšvih, jinak by to bylo stejný.

Takže Chlastiku:
Tvoje aktivita může být i záslužná, jen bych na to nešel tak formálně. Neřeš štemply, ty jsou zbytečný. A soustřeď se rovnou na to ostatní.
Když budeš chtít hromadně realizovat samolepky, tak tu založ téma, navrhni tam konkrétní představu, založ hlasování, všichni to okomentujou.... A nikdo si nic neobjedná a o iluze přijdeš tak jako tak Smile
Trička se tu už kdysi řešily, a nakonec z toho nic nebylo.
Na aukru jsem si kdysi koupil takovou tu siluetu, jak s nima přišli potápěči, začali si je lepit na auta, a pak se začali opičit i ostatní... takže mám na normálním voze vzadu nalepenej mikrobus. To se nechá běžně sehnat... Sleva z toho kouká těžko, leda snad při jedný hromadný objednávce... a ta taky těžko proběhne, kdo to chtěl, koupil si to dávno...

Asi bych to neviděl tak skepticky... plně souhlasím s ostatníma, ze štempl by ničemu neprospěl. Ale když budeš chtít něco konkrétního realizovat, můžeš to zkusit, od toho je tohle fórum.
Pro povzbuzení zmíním, že tu kdysi proběhla hromadná objednávka nějaký superbarvy, a pokud vím, tak to žádným vzájemným trháním techničáků neskončilo.
Pokud se psychicky připravíš na to, že něco budeš chtít uspořádat, a nikdo nebude mít reálnej zájem, tak se nenech odradit a vymejšlej, co se dá udělat. Jen přeskoč ten štempl.
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 4:51 pm    Předmět: Citovat

Nebyla by pak nějaká hromadná sleva při ekolikvidaci? Pak by to smysl mělo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 11:27 pm    Předmět: Citovat

Třeba by Roman dal Laughing

Já teda za sebe říkám. Při pokusu o jakoukoli organizaci odsud mizim. Jsem organizovanej až, to hezký nenáí a tle? Tle teda ne"
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 11:32 pm    Předmět: Citovat

Podle mého názoru tady není nikdo kdo by se chtěl nějak organizovat, ani já o to nestojím.

Když mě to nebaví tak zavřu vrata, zamknu a půl roku o tom nemusím nic vědět. Kdybych byl organizovanej tak mi od nějakýho iniciativního fanatika budou chodit neustále infomaily plný blbejch keců. Taky jsem se tak choval, takže vím.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 11:36 pm    Předmět: Citovat

Sebekritika - cesta k nápravě? Že bys konečně začal moudřet? Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2013 11:13 am    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Že bys konečně začal moudřet? Laughing

Zas tak radikální to nebude...
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2013 3:28 pm    Předmět: Citovat

Padly tu veškeré argumenty proti. Ty můžu podepsat, proto že to opravdu nemusí existovat, aby byla trička, nebo samoblepky atp.

Jedinej argument pro je, že takový sdružení pak může inkasovat prachy od sponzorů a dárců, takže je dobré je založit, když vám někdo vehementně cpe peníze, který chce např. odepsat z daní. Což zase ne každý umí, takže to nechme tam, kde to je, i když...teď mne to teptrve trklo...

Proč se vlastně Předseda jmenuje Předseda ... ? Rolling Eyes
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Návrhy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com