Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pánové poraďte mi co s papírama na 1203 ROL
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 5:02 pm    Předmět: Pánové poraďte mi co s papírama na 1203 ROL Citovat

pánové, mám papíry,zbyli mi z vraku 1203, jsou v polopřevodu na nákého pána, je to taz 1500 z roku 1993 valník, mám k tomu malej techničák,velkej,štítky,značky,..mám to jednoduše spálit? nebo se to odevzdává? nebo chtěl by je někdo? díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 6:06 pm    Předmět: Citovat

Rozhodne nepalit. nekdo uz ti tu radil zkusit Jirouse http://www.1203.cz ze pry mu dochazeji nebo co ale to neni z me hlavy tak nevim ale treba by je opravdu vzal.
Dalsi varianta je podarovat nekomu jinemu ale kdyz neni zaplacene EKO tak to bude dost problem (kdyby bylo vyreseno tak bych je mozna vzal i ja Very Happy ). napadlo me od kdy je to v odhlasce? Pokud dost dlouho tak by to mozna slo prehlasit bez ekopoplatku, klidne bych se o to pokusil protoze neni moc co ztratit.
Pak se to da jeste zrusit za prez zanik ucelu uzivani coz je tu nekde i popsano (tak jsem to udelal ja). Taky se da pokud mas zname sehnat papir o likvidaci a odhlasit to s nim.
No a nebo to proste das cloveku ktery je v odhlasce s tim ze by se o to mel postarat. Ale spravne by ses mel postarat ty protoze jsi to koupil i s papirama.
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1452

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 8:38 pm    Předmět: Citovat

jelikož jsou v "polopřevodu" tak je to jedno už je to za 10ltr , páč eko se platí při převodu na "třetí osobu" (tedy aspoň u nás)
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: čt únor 02, 2012 8:56 pm    Předmět: Citovat

ono to bude asi jak kde. dokonce si pamatuju nejakou hadku na netu jestli to treti osoba plati nebo ne a vysvetlito se o tim ze na jednom odboru dopravy penize nechteli ale v jinem meste prez to nejel vlak. Mimo jine i proto jsem rikal ze za zkousku clovek nic neda..... proste drze prijit a tvrdit ze nic platit nemusis a bud to vyjde nebo ne.
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 1:07 am    Předmět: Citovat

ovocny napsal:
Rozhodne nepalit. nekdo uz ti tu radil zkusit Jirouse http://www.1203.cz ze pry mu dochazeji nebo co ale to neni z me hlavy tak nevim ale treba by je opravdu vzal.
Dalsi varianta je podarovat nekomu jinemu ale kdyz neni zaplacene EKO tak to bude dost problem (kdyby bylo vyreseno tak bych je mozna vzal i ja Very Happy ). napadlo me od kdy je to v odhlasce? Pokud dost dlouho tak by to mozna slo prehlasit bez ekopoplatku, klidne bych se o to pokusil protoze neni moc co ztratit.
Pak se to da jeste zrusit za prez zanik ucelu uzivani coz je tu nekde i popsano (tak jsem to udelal ja). Taky se da pokud mas zname sehnat papir o likvidaci a odhlasit to s nim.
No a nebo to proste das cloveku ktery je v odhlasce s tim ze by se o to mel postarat. Ale spravne by ses mel postarat ty protoze jsi to koupil i s papirama.

polopřevod je 16.5. 2008,..jinak kdybych tim autem někoho zabil, tak by šli po tom,.kdo to měl v polopřevodu (tak mi to řekli na MeÚ) takže úpánové,.nikdy neprodávejte auto v polopřevodu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 1:10 am    Předmět: Citovat

pokud někdo ty papíry chce,..přenecham,..nebo vyměnim za nějaké díly na 1203,..potřebuju např. přestavbu 1203 na LPG,..ale s propan - butanovou pumou takže mi stačí reduktor a ventily ;-)benzinový a LPG ventil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 4:55 am    Předmět: Citovat

Předpokládám, že od toho roku 2008 až do dneška je na ty papíry pořád placený povinný ručení...

(jinak k převodu - leg. jasně říká že poplatek se platí při prvním převodu po nabytí účinnosti zákona. Pokud převod započal před tímto datem, neplatí se nic, byť by to bylo přes deset lidí - převod je dokončen až zápisem nového majitele.)
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 11:21 am    Předmět: Citovat

Tak vzhledem k tomu ze se s tim autem normalne jezdilo tak predpokladam ze pojisteni se platilo i kdyz jestli tam byla nekde mezera asi clovek nezjisti nebo snad jo? myslim jinak nez tim ze mu prijde dopis z kancelare pojistitelu:D

marcus: nesli by po nem pokud by jim ukazal smlouvu ze to auto prodal dal. samozrejme ze prvni u koho by zazvonili by byl on ale prokazat i svedectvim sousedu ze se uz dlouho v okoli nepohybujes v takovem bazmeku jako je troska bude celkem snadne.... ja kdyz chvili parkoval jak valnik tak obytnak na silnici pred barakem tak jsem videl i jak si to lidi foti a nevericne routi hlavou Very Happy
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 4:46 pm    Předmět: Citovat

jojo Wink povinné ručení ten kluk, od koho sem to koupil měl,.tak snad tam b
ylo,.a já jsem tu pojistku taky měl,..ale včera jsem jí odhlásil Wink tak snad mi nic nemůžou,..když bych to poslal dál,..tyjo to to radši fakt spálim a štítky si dám na nástěnku,...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 6:03 pm    Předmět: Citovat

Jestli jsi jí odhlásil, tak jsi blbej, fofruj jí hned přihlásit, pač jinak je to 70/den a buď si jistej, že si tě najdou.
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá únor 03, 2012 6:41 pm    Předmět: Citovat

Burák napsal:
Jestli jsi jí odhlásil, tak jsi blbej, fofruj jí hned přihlásit, pač jinak je to 70/den a buď si jistej, že si tě najdou.


Další věc je, že to většinou přijde až po "uzavření nepojištěného období" například novou pojistkou, vyřazením atd.

ČKP má z registru informace na koho to je odhlášeno a od pojišťoven kdy kdo to měl pojištěno, tedy pokud to pojištěno bylo, připrav se na doložení kdy jsi to koupil (kupní smlouva) a doložení neprovozování vozidla.

(Pokud třeba na sebe pojistíš kamarádovo auto které je v odhlášce na nějakého předpředminulého majitele, on to prodá, ty pojistku zrušíš, ČKP jde automaticky po tobě, protože jsi po ně byl poslední pojistník na tu SPZ)

Kadlátko mi na to tenkrát poslal obsáhlý mail na základě kterého jsem s ČKP začal komunikovat. Celé je to o tom, že musíš dokázat "neprovozování vozidla" - což dokážeš fotkami že je to ve šrotě.

Ekolikvidace a zrušení papírů je věc jiná, to ČKP nezajímá.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 9:46 am    Předmět: Citovat

hale fakt se domluv s Romanem www.1203.cz ten to urcite vezme, ma povolenej dlouhodobej depozit, tak je mu to fuk, jak je bude dlouho skladovat.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 8:26 pm    Předmět: Citovat

na tu pojistku fakt bacha. pojistku zaplatit a papiry nekomu bud poslat dal nebo jaopak tomu v odhlasce ale rozhodne je nepal protoze si tim zadelas akorat na problemy (jsi dohledatelny prez kupni smlouvu...) no a nejspis je pridelas i nekomu jinemu ktery z toho taky nebude zrovna stasten.
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 10:09 pm    Předmět: Citovat

no pojistku mi nechtěli zrušit bez kupní smlouvy,..tak sem jim musel doložit, že sem vozidlo použil pro vlastní účely na zahradu,.a potom mi to teda odhlásili Wink ,.jinak fotky doložit můžu,..mám to celé nafocené, jak sem to rozdělával,.to auto Wink tak si myslim, že pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so únor 04, 2012 10:12 pm    Předmět: Citovat

001marcus napsal:
no pojistku mi nechtěli zrušit bez kupní smlouvy,..tak sem jim musel doložit, že sem vozidlo použil pro vlastní účely na zahradu,.a potom mi to teda odhlásili Wink ,.jinak fotky doložit můžu,..mám to celé nafocené, jak sem to rozdělával,.to auto Wink tak si myslim, že pohoda

timž pádem papíry vlastně můžu hodit do kotle,.teď sem zjistil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nechcuk někdo? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com