Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

001marcus ROL
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 10:43 pm    Předmět: 001marcus ROL Citovat

Zdravim,..k trosce sem poprvý načuchl u kamaráda,.a to tak, že jsem mu jí pomáhal rozebírat do šrotu Wink byl to dodávkový typ, motor 1.5 (který jsem taky z něj vydřel do domácího traktůrku),.uplynul rok, a začal jsem stavět, s tím, že potřebuju nějaké velkokapacitní přibližovadlo za co nejnižší cenu, a odpověd byla jasná,..škoda 1203 valník
1. pokus,.našel sem na inzerátu z brna, za 6 000 kč i s dokladama,.rv. 1993,..už na první pohled mi bylo jasné, že je něco v nepořádku,.protože to byla kšiltovka,..a samozřejmě že ano,..spálili sme se,..ale zjistili jsme to až na místě,..ramena vyhnilá,..rám opravenej svařením dvou L profilů do sebe,..převodovka tam snad ani nebyla,..byla to spíš sazka,..co padne za stupeň,..no ale řekl jsem si,..že za těch 6 000 se mi to vyplatí i kdybych to dal do šrotu,..troska vyhnilá ramena,..zadní kola spíhavost 50 %, takže auto jelo občas šikmo,.ale dojeli sme,..nakonec jsme usoudili že je to neopravitelné,.tedy ono by to bylo ,.ale řiká se tomu výměna karoserie,..to se mi nechtělo,.a tak jsem si našel jednu krásku,..byla to opět 1203, s plachtičkou,..od puntičkáře,.. spousty dílů,.rychlosti tam padají nádherně,..no paráda,..kola když je auto prázdné parádní odklon(nesprávně příklon) ,.takže auto nebylo namáhané,..no až je mi škoda s ním něco vozit,..jo a má plachtičku,..takže v létě na autocamp,..ideální Very Happy , takže jsem taky jeden z infikovaných,...mimochodem,.cena té původní 1203 se mi skoro 2x vrátila na prodeji dílů,..tak jsem docela i překvapen Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 31, 2012 10:47 pm    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 2:23 am    Předmět: Citovat

No podle popisu je snad fakt skoda ji vubec pouzivat... ale co, auto se potrebuje hejbat... aspon ty pera neztuhnou v horni poloze Smile
a neco blizsiho o tom druhym, lepsim kusu? rok, ksilt, stupacky, tvar svetel... ?
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st únor 01, 2012 5:05 pm    Předmět: Citovat


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 4:04 pm    Předmět: Citovat



krásná práce Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 10:36 pm    Předmět: Citovat

tak pujde zase do světa :-/ se stavbou sem zkončil,..a zbytečně nebudu platit pojistku a parkovat s ní doma, když může někomu posloužit, tak jí posílám za stejněj peníz do světa,..ale jen opravdovému zájemci, protože je v takovém stavu, že bys jí bylo škoda kurv** někde na louce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: st únor 29, 2012 10:56 pm    Předmět: Citovat

tak dej zminku i do "Nechcuk nekdo?", tam si toho vsimne vic lidi. ...treba s linkem sem, kdyz tu jsou fotky
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 8:11 pm    Předmět: Citovat

jojo, dám, eště si jí nechám měsíc, potřebuju si odvozit 7m trámy a to bych s vozíkem nedokázal, ale posloužila mi hodně dobře,...nevýhoda byla průjezdnost v terenu, aneb zapadnul jsem na mokré trávě z kopce, ale mám rozdělaný jeden diferák a chtěl jsem si podle urob si sám dodělat uzávěrku, stálo by za to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 8:34 pm    Předmět: Citovat

Mám uzávěrku originál Smile Už to taky musím rozebrat a nafotit jak to tam je vlastně vymyšlené.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 9:20 pm    Předmět: Citovat

..........urob si sám ..............jaký je to ročník a číslo ?
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 10:21 pm    Předmět: Citovat

j.karel napsal:
Mám uzávěrku originál Smile Už to taky musím rozebrat a nafotit jak to tam je vlastně vymyšlené.

coze? to mas nejakej dil z Agromobilu, nebo co?
Ze mas redukci bych chapal, kdyz jses pres ty funebraky,
ale uzaverka snad v pruvodu potreba neni, ne?
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 10:33 pm    Předmět: Citovat

Je to z prototypu vojenského valníku z roku 1971.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 2:05 pm    Předmět: Citovat

To je ta uzávěrka co se kdysi nabízela v inzerci někde z Krnova?
Přidávám se k prosbě čísla a ročníku USS kde je ten návod, občas je to celkem kumšt nezapadnout takže by se to hodilo.
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 9:49 pm    Předmět: Citovat

Uzávěrka by se hodila... Měl jsem dnes na korbě ještě pár metráků sněhu, tak jsem toho pohotově využil k první jarní vyjížďce, ale při zajíždění zpět jsem stejně doma zapadnul. Laughing
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 11:57 pm    Předmět: Citovat

ani mě to u tebe nepřekvapuje... když není po ruce žádný uhlí, dříví, ani osobní auto, který bys moh na rol naložit, tak aspoň povozíš sníh, ať si ještě před smrtí užije vyhlídkovou jízdu...
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com