Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kosti ke zkrutkám
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Podvozek
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 10:11 am    Předmět: Kosti ke zkrutkám Citovat

Pánové,.dají se někde sehnat kosti ke zkrutkám? nebo neválelo by se někomu doma? koupil sem si valníček , a ten blb předemnou si je vyndal aby mu to sedělo na dorazech a vozil s tim auta :-////
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: pá leden 13, 2012 10:12 am    Předmět: Citovat

Řekl bych, že u pana továrníka Jirouše seženeš http://www.1203.cz/
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 5:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dnes zajel na jámu a potěš,..pod vrstvou ipy a nátěru se zkrývala rez,.konkrétně v místě držáků zadních ramen ,.uplně se vůči rámu hýbou a kolo tak mění svou sbíhavost,.měl sem tam svého mistra,.co dokáže všechno,.a řikal by,..že by to stálo 4 000, ...tak potřebuju radu
Jelikož jsem to koupil za 6 000 i s papírama bez stk. cesta mě stála 2 000,...zda se dá vydělat na orgánech aspon těch 6 000,..motor má 1500, ...slyšel sem,.že se cení,..nebo korbu často chtějí,..myslíte že bych z toho dostal aspon 7 000 zpátky? díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

no dostat to můžeš ale neznamená že to dostaneš
motor se cení , je to tak že hasiči vyhnali cenu motorů vysoko ale stejně chtějí jen tem poslední tj si od roku 95
převodovka : za 2tis ji neprodáš , za 1tis možná ale na zájemce si počkáš , spíš ji prodáš tak za 500 když si ji někdo vezme "kdyby náhodou odšla" atd ..........................

na takovýmhle autě musíš makat sám a s radostí , ne za to někomu platit

tahle závada není neodstranitelná
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 6:47 pm    Předmět: Citovat

no jasný,..ale já sem si nekoupil stavební auto na to abych se s nim kakal,.ale aby odvozilo materiál z místa a,.do b, ,...já to chápu,,dělám veterány,.ale motorky,..taky bych někoho uškrtil,.kdyby rozebíral panelku do dílů,.. tak mě jedině napadá to vyvařit a skusit prodat,...třeba se nákej blázen, jako já, najde,.kdo to koupí za 6 000,..
Jen jsem tady po vás chtěl,..kolik se cení třeba diferenciál,.motor i s převodovkou atd, protože komplet zadní nápravu jsem k tomu dostal,..a asi 3 převodovky,.a nebo jestli se to vyplatí udělat a prodat, protože materiál si s tim netroufnu,..rám je prostě prohnilej,....a navíc jak řikám,.ten blb s tim vozil auta, je to chudinka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave



Založen: 25.12.2006
Příspěvky: 166
Bydliště: Mladá Boleslav

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 7:39 pm    Předmět: Citovat

Pokud to není až tolik sežraný, tak doporučuju vyvařit a používat k účelu k jakýmu se to auto koupilo a pak ho prodat třeba za 10 000,-. No a pokud je auto sežrané tak, že se nevyplatí ho opravovat, je nejlepší ho prodat celé a aspoň za stejnou cenu, pokud na díly, tak cenu má motor, pneumatiky, převodovka včetně kardanu a řazení, plachta s konstrukcí, vše ale musí být ok. Ten valník není to ten z inzerátu jak je vyfocený s tou feldou na korbě?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobi-h



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 449
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 8:05 pm    Předmět: Citovat

Na jednu kostici jsem doma narazil,tak jestli jí chceš,tak ti jí pošlu za poštovný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 8:22 pm    Předmět: Citovat

Jak to máš s papírama? Je už to zbaveno ekodaně ? Pokud ne tak se to bude prodávat špatně protože nějáká domluva s bývalým majitelem o nepřepisování by byla asi špatně přenosná.
Pokud máš pořešené ty papíry domluvou tak zvaž záchranu no a pokud je to opravdu marné tak to asi poslat dál tak jak to je. Nejspíš proděláš ale pokud bys to měl rozebírat tak to už tu energii a čas můžeš dát rovnou do opravy Wink
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 11:31 pm    Předmět: Citovat

takže:1. ano, je to ta z inzerátu jak na ní byla felda,...
2. mám malej techničák, kterej má bejt správně ustřiženej,..protože ten původní majitel to na někoho přepsal a ve velkym je jeho jméno : zrušeno,..takže to se teď řeší,..ekodan by nebyla,..páč táta dostane do měsíce ZTP (neslyší na jedno ucho)
3. vyvařovat svépomocí trafem bych si to netrouf,..možná tak na prodej,..ale abych s tim něco pak tahal,..to ne,..protože jak řikám,.ty držáky ramen se vůči rámu hýbou,.a vlastně to drží jen silou vůle rezu a barvy, známý kovář by mi to udělal za 4000
4. vůbec nemám jistou stk,..protože sem koukal,.že už byl opravovanej rám,..vypadá to,.že byl prasklej v místě začátku kabiny a je to opravený tak,..že sou k sobě svařený dva jekly L a tvoří tak U a sou k tomu přišroubovaný a zároven zavařený,..takže mazec,...todleto Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: ne leden 15, 2012 11:33 pm    Předmět: Citovat

ovocny napsal:
Jak to máš s papírama? Je už to zbaveno ekodaně ? Pokud ne tak se to bude prodávat špatně protože nějáká domluva s bývalým majitelem o nepřepisování by byla asi špatně přenosná.
Pokud máš pořešené ty papíry domluvou tak zvaž záchranu no a pokud je to opravdu marné tak to asi poslat dál tak jak to je. Nejspíš proděláš ale pokud bys to měl rozebírat tak to už tu energii a čas můžeš dát rovnou do opravy Wink

no právě,..já už sem 2. majitelem,.co to na sebe nemá přepsaný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ovocny



Založen: 5.11.2008
Příspěvky: 64
Bydliště: Dálný východ

PříspěvekZaslal: po leden 16, 2012 9:54 pm    Předmět: Citovat

Pokud jde vyřešit ekodaň tak to je rozhodně dost velké plus.
Co si budem povídat STK projde kdeco ale to auto nesmí být nebezpečné a pokud máš pocit že by se to někde mohlo zlomit tak v tom případě bych řekl že není co řešit ne?

Na tvém místě bych asi udělal druhý pokus. Pokud te netrápi ekodaň tak je slušná šance že seženeš za podobný peníz jako tu minulou něco zdravějšího. Oono dát za přihlášení na své jméno celkem cca. 12 000,- je třeba pro mě dost a rozhoduju se i podle toho. Na téhle holt nejspíš při prodeji proděláš ale pokud to má dělat práci a nechceš se v tom hrabat tak to asi vyjde nejlevněji.
_________________
+
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 9:31 am    Předmět: Citovat

jj,..jasný,.rozhod sem se,..že to rozprodám na orgány, prodám i mého chudinku trakturka škoda 1.5 a koupim 1203 poGO i s LPG a bude to
Tak kdo cokoli potřebujete, mám zatim vše,..už jsem rozhodil bazoš.cz atd.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 2:27 pm    Předmět: Citovat

teď je jeden valník na aukru
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 10:15 pm    Předmět: Citovat

Patrik Novák napsal:
teď je jeden valník na aukru

už je muuuuj Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
001marcus



Založen: 9.1.2012
Příspěvky: 126

PříspěvekZaslal: út leden 24, 2012 10:17 pm    Předmět: Citovat

dostal sem k němu spoustu dílů, jako sou benzin. pumpy,.startery, repasovanou převodovku 2x táhla řazení,..kompletní dveře i s tapeci,..4 x kola i s gumami matador cargo 185,..no výhodné,..zajímavé je,..že je to 4q a jednička se řadí uplně normálně jako u favoritu třeba:-) a navíc to de strašně lehce,..ten pán mi řek fígle jak na to,..no řadí se tam líp, než u mého vw golf Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Podvozek Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com