Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

www.S1203.sk

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
V12



Založen: 7.12.2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 9:16 pm    Předmět: www.S1203.sk Citovat

jelikož jsem věci neznalý a zdejším nováčkem, chtěl jsem se optat, jak to vypadá s provozem stránek uvedených v záhlaví?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: út leden 03, 2012 10:31 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
No,a le já jsem na tom to samý, tak raději nic Razz
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 1:47 am    Předmět: Citovat

...pre nedostatok času - biedne Laughing
www.s1203.sk som začal pripravovať počas štúdia na škole. Moja idea bola zostaviť stránku/y, kde by bola predovšetkým kompletná TECHNICKÁ dokumentácia k vozidlám. Predovšetkým nejaký zjednotený katalóg N.D. pre všetky modelové ročníky 1203jok, podobne i dielenská príručka s prepracovanými pracovnými postupmi pre použitie v domácich podmienkach "na kolene", návody, údržba, odporúčania atď. V neposlednom rade i nejaká galéria, prospekty, poradňa (fórum) a pod. Avšak po zavŕšení štúdií a nástupe do zamestnania sa mi dlhšiu dobu nedarilo nájsť si čas na pokračovanie v prácach (čo pretrváva do dnešných dní).
Pred cca dvoma rokmi (ak ma pamäť neklame) sa prihlásili dvaja kolegovia z tohto fóra (týmto ich vyzývam, aby sa prihlásili, doplnili, príp. opravili nepresnosti v mojom príspevku;o) s iniciatívou pridať ruku k dielu, predovšetkým prevzatím prác na grafickej časti, galériách a pod. Avšak z rôznych dôvodov došlo i k pozastaveniu týchto prác...
Ešte musím doplniť, že ponúk na spoluprácu bolo viacero. Aj sa čosi začínalo rozbiehať, ale z dôvodov mne nie celkom známych a viac - menej iba sprostredkovaných cez tretie (až piate) osoby, sa údajne vplyvom neštandardných medziľudských vzťahov zrušilo i to, čo sa rodilo a začínalo formovať...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
V12



Založen: 7.12.2011
Příspěvky: 20
Bydliště: Most

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 7:37 am    Předmět: Citovat

to je škoda - myslím, že nápad s realizací těchto stránek byl dobrý !
ovšem je mi jasné, že lidé mají i jiné starosti než vytvářet weby..........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 12:31 pm    Předmět: Citovat

Toto fórum v značnej miere supluje spomínané stránky; je tu mnoho šikovných a skúsených ľudí, ktorí dokážu odpovedať, poradiť a pomôcť. Výhoda je tiež v tom, že dotazovateľ porovnáva spravidla viac odlišných názorov a to mu pomôže zorientovať sa v probléme, zapojiť vlastný rozum a problém vyriešiť aj pomocou vlastnej logiky, ktorú my akurát "nakopneme". Takže to má i pedagogický efekt Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hicotech



Založen: 11.12.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 4:13 pm    Předmět: Citovat

ze si sa nevyjadril.. Very Happy Very Happy
ja pracujem ako developer a brat ako grafik, takze by sme snad nieco spolu mohli vymysliet

na druhej strane, naco objavovat, to, co uz je objavene Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:22 pm    Předmět: Citovat

Ten web je z části naplněn základními údaji, je odzkoušena virtuální garáž, fotogalerie, Posim pracuje na souhrném katalogu dílů, já shromažďuji a skenuji prospekty, fórum by zůstalo toto s databází uživatelů propojenou s webem.

Jenže j.karel je slibotechna a nechává se ukacat do věcí, u kterých následně zjistí, že je nestíhá.
Aktuálně mám několik posledních dodělávek na www.simcacentrum.cz pak se doufám dokopu k pokračování. Už jsme uvažovali o spuštění webu, ale já osobně vím, že když to spustím jen s částí obsahu, už to tak zůstane a nic mě nebude nutit to dodělat.

Rozhodně je dobře že se to zase začalo řešit.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 5:27 pm    Předmět: Citovat

Grafika je to poslední, co stránky tohohle druhu musí mít špičkového.

Prostě to Posim chce mít ke spuštění plně naplněné a vyzkoušené a to se bohužel dělá dlooouuuho. A hlavně tvůrce současného rámce je časově mimo.
Můj názor od začátku byl, spustit to neuplně nasycené informacemi a naučit tam prostě lidi chodit a po dávkách to zdokonalovat.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá leden 06, 2012 8:43 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:

Můj názor od začátku byl, spustit to neuplně nasycené informacemi a naučit tam prostě lidi chodit a po dávkách to zdokonalovat.


Však neviem, či to tak napokon aj nedopadne, lebo inak sa spustenia ani nedožijeme Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com