Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Josef1203
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Josef1203



Založen: 30.12.2011
Příspěvky: 34
Bydliště: loc. JN79LT Otryby

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 12:31 pm    Předmět: Josef1203 Citovat

Zdravím všechny nemocné virem jménem Škoda 1203.Jmenuji se Josef,je mi 34 a bydlím v Podvekách okr. Kutná Hora.Už dlouho se zajímám o veterány a starý auta a proto bylo moje první auto Chevrolet Caprice Classic 5.0 V8.Jelikož toto auto neylo možné uživit tak jsem si pořídil VW Golf II.To jsem nejakou dobu provozoval a začal jsem stavět dílnu kde by ch si mohl nějaké to auto opravit a tak jsem na stavbu pořídil VW Transporter valník.Takže V roce 2012 dokončim dílnu.Chevrolet i Golf II tam už stojí a čekají na opravu.
No a jak tak jde čas tak sem stále častěji vzpomínal na první rok v práci v JZD kde nás vedoucí vozil z pole na obědy a vozili nám svačiny se Škodou 1203 mikrobus.A tim to začalo.První známky nákazy se už projevovali,takže když potkám na silnici nějakou razdvatrosku tak div nevyletim ze sedla a hlavu si po ni neukroutim a přítelkyně si pořád ťuká na čelo co na tom křápu vidim.Já ji řikám že tomu nerozumí.Jak řikám je to nemoc.Mě se o ni už i zdálo.Zdálo se mi že sem sehnal mikrobus a když sem se probudil tak sem zjistil že mám hovno a ne mikrobus tak mě to dost štvalo.No takže sháním mikrobus aby se mi splnil můj sen.
S pozdravem Josef a troskám zdar a nesmrtelnost!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 2:10 pm    Předmět: Citovat

Troska není sen, ale noční můra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef1203



Založen: 30.12.2011
Příspěvky: 34
Bydliště: loc. JN79LT Otryby

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 4:26 pm    Předmět: Citovat

Nojo,máš pravdu.Ale co by to pro mě bylo za auto u ktereho by všechno fungovalo?Já se v nich rejpu strašně rád Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: so prosinec 31, 2011 11:45 pm    Předmět: Citovat

Áno. Mnoho ľudí nedokáže pochopiť tú radosť, ktorú človek zažíva keď mu niečo nevydarené pod rukami ožíva resp. vytrvalo funguje.
Je síce pravda, že v prípade mojej poslednej 1203ky je ťažko povedať, kto práve vyhráva, ale za to už ona nemôže a ja tiež nie...
Týmto príspevkom zdravím do Žacléře Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 11:40 am    Předmět: Citovat

posim napsal:
Áno. Mnoho ľudí nedokáže pochopiť tú radosť, ktorú človek zažíva keď mu niečo nevydarené pod rukami ožíva resp. vytrvalo funguje.


Chtěl jsi napsat "vytrvale nefunguje".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Veteranista



Založen: 21.5.2008
Příspěvky: 79
Bydliště: Těšnovice

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 12:08 pm    Předmět: Citovat

Naopak, 1203 je super, taky vzpomínám na 90.léta, když jsem měli úplně první model, oranžový mikrobus

A už se mi taky zdálo, že jsem měl doma všechno plný, venku plná ulice mých škodovek, kdyby to ale asi byla skutečnost, tak se to změní v noční můru
_________________
Mára

Veterán klub Kroměříž - www.ceskyveteran.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 4:01 pm    Předmět: Citovat

Predseda napsal:
posim napsal:
Áno. Mnoho ľudí nedokáže pochopiť tú radosť, ktorú človek zažíva keď mu niečo nevydarené pod rukami ožíva resp. vytrvalo funguje.


Chtěl jsi napsat "vytrvale nefunguje".


Za 11 rokov jazdenia s 1203 (a myslím si, že dosť intenzívneho, nakoľko iné súkromné auto ako 1203 som nikdy nemal) sa mi len raz stalo, že by som nedošiel tam, kam som chcel. Aj to sa stalo tak, že mi to prdlo hneď po štarte (skrutka vypínacej páčky prítlačného kotúča spojky). Tým "akurát" nešla vypnúť spojka, ale ísť sa teoreticky dalo Wink To bolo auto, ktoré malo cez 350 tisíc km v službách záchrannej služby, resp. KÚNZ.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 01, 2012 7:45 pm    Předmět: Citovat

A měsíc co měsíc G.O.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 9:38 pm    Předmět: Citovat

Prevozové sanitné vozidlá chodili do GO zvyčajne po štyroch - piatich rokoch čo v priemere vychádzalo na 95 tisíc km, pričom zvyčajne sa pri 1. GO menila karoséria za tzv. vybavenú a pri 2. GO už zvyčajne len za olakovanú a kompletne sa prestrojovala. GO sa vykonávali v podnikoch ČSAO. Mnoho záchranných služieb, resp. dopravných služieb ÚNZ si hnacie agregáty opravovali samé, čiže GO motora / prevodovky (rovnako "výmenným spôsobom") prebiehala nezávisle od GO karosérie a podvozkových skupín. Rovnako sa však kilometrový výkon pohyboval okolo 100000 km. Vozidlá v zdravotníctve po 2. GO sa po opotrebovaní zvyčajne vyradili - odpredali do "súkromného sektora".
Toto platilo v časoch pred prevratom. Neskôr už zavládol chaos a bolo bežné, že vozidlá bez GO karosérie jazdili i 15 rokov bez ohľadu na technický stav až do úplného rozpadnutia. Na strane druhej sa vyraďovali často zánovné vozidlá a odpredávali sa kamarátom, ktorí práve začínali podnikať a potrebovali väčšie auto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josef1203



Založen: 30.12.2011
Příspěvky: 34
Bydliště: loc. JN79LT Otryby

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 7:36 am    Předmět: Citovat

Tak tohle je moje troska.Je trochu vybrabčená a nemá motor a převodovku a je trochu pobouchaná ale pracuje se na tom.
http://josef1203.rajce.idnes.cz/Obrazky/#
_________________
1 hnhnhnhhhhhn 2hhhhhn trojka mi tam nejde! 4hhhhhhhn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 10:55 am    Předmět: Citovat

Ale jo, práce na tom bude, ale udělatelný to je
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef1203



Založen: 30.12.2011
Příspěvky: 34
Bydliště: loc. JN79LT Otryby

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 11:50 am    Předmět: Citovat

Hlavně že to nejni moc schnilý odspodu.Jen trochu za každym kolem jak tam lítalo bahno a sůl.Mám jámu tak no problem.
_________________
1 hnhnhnhhhhhn 2hhhhhn trojka mi tam nejde! 4hhhhhhhn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: út únor 14, 2012 11:24 pm    Předmět: Citovat

jeje, hranaty chromovany predni svetla, to neni moc castej pripad, to je skoro rarita
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Josef1203



Založen: 30.12.2011
Příspěvky: 34
Bydliště: loc. JN79LT Otryby

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 8:16 am    Předmět: Citovat

Nojo,já sem z toho byl vyvalenej jak taras.Já je teda neviděl nikdy.Vypadá s tim chromem jak brejlovec Cool
_________________
1 hnhnhnhhhhhn 2hhhhhn trojka mi tam nejde! 4hhhhhhhn
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 1:04 pm    Předmět: Citovat

chromované rámečky oválných světel byly jen ja prvních 1203M, je jich hodně málo.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Představení pilotů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com