Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

dveře a kapoty na 105

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:00 pm    Předmět: dveře a kapoty na 105 Citovat

Vim, že to sem moc nepatří, leč nekamenujte mě, řikal jsem si, že tady na tom fóru má kdekdo kdejakej morm, kterej mu puchne na zahradě, je mu líto vyhodit a třeba by se rád zbavil...Smile No prostě shánim všechny čtvery dveře na 105/120 v bílý barvě, nemusí být super, ale slušný - na rozleštění (sem tam nějakej škrábanec neva, stejně to bude stát před barákem a ob den mi do toho nějakej moula flákne dveřma), nemusí mít čalounění, kliky... kdyby měly okna, gumy, a aspoň trochu použitelný sametky, byla by to paráda;-) Naprosto dokonalý by bylo, kdyby byly ty dveře ze 105S a neměly stahovací zadní okna, ale to už bych chtěl moc:-) V podstatě je mi to úplně jedno.

A dál přední kapotu a zadní kapotu bez křidýlka - taky bílý. Vim, že zadní kapota bez křidýlka neni už zas až tak běžná věc, ale pokud by někdo měl pěknou bílou, vyměnim za pěknou zelenou:-) Pokud má někdo celej vrak, kterej chce rušit, klidně si to přijedu vymontovat. Pokud je onen vrak od zrušení TP kvůli naplnění čestného prohlášení používán jako sklad ND či slepičárna můžu dodat i dveře jiné barvy, aby do toho nepršelo:-)
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:18 pm    Předmět: Citovat

Bílý nemám všechny, možná dvoje, ale jinejch jich mám mraky Very Happy zitra mrknu
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
HonzaV



Založen: 11.1.2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Vrchlabí

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 9:54 am    Předmět: Citovat

Myslím, že mám v depozitu 2-3 dveře v bílé barvě, až tam pojedu, mohu se mrknout. Mají dokonce nerezové ránečky LS/GL/GLS. Pokud je ještě zájem, prosím o zprávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com