Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[1203] Palubka-spínače a čudle
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Elektrická soustava
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 7:57 pm    Předmět: Citovat

mno asi neměli VRRZe k dispozici tak na prospektové focení použili jen maják , nebo měli vzduchovou sirénu
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: út prosinec 06, 2011 10:54 pm    Předmět: Citovat

Převozní sanita byla vyrobena tak, jak je na prospektu. AZD500/501 bylo drahé, tedy ho montovali jen na některé vozy, převozní auta je nepotřebovali - dostali pouze modrý maják (stejný jako oranžový třeba na traktorech a pod, jen s modrým krytem). První 1203 měli malý maják a "húhú" dělala věc za maskou, dle Medvěda hranatá siréna jiného tónu.

Já osobně jsem pána z Ranche přesvědčoval, ať tam sirénu dá jen nějakou na podběh, nikoli maják se sirénou proto, že takováhle "převozní" sanita není a asi dlouho jiná nebude. Na dobových foto jsou obě varianty promíchané, proč by tomu nemohlo být i na srazu - maják se sirénou má každá sanita na srazu.

A že převozní nedělá "húhú" "víví" nebo cokoli jiného a sanitka bez sirény není sanita - toto řeší skrytý zvukotvorný vehement.

Odborník pozná převozní sanitu, laikovi nedojde že to sirénu nemá a všichni normální se zeptají a dostanou vysvětlení. Když to zahouká nastává stejná situace.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 7:41 am    Předmět: Citovat

Nooo. Člověk jednomu podlehne a další se tomu diví a pak , ten samej, člověk neví, co vlastně dělat atd. Sad

Tak, já z toho radši uděllám pohřebáka - Idea se sirénou Idea
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
danny



Založen: 8.10.2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 10:29 am    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Nooo. Člověk jednomu podlehne a další se tomu diví a pak , ten samej, člověk neví, co vlastně dělat atd. Sad

Tak, já z toho radši uděllám pohřebáka - Idea se sirénou Idea


ale musí blikat černýmy světly a smutně houkat... Smile
_________________
nerad vám říkám, že jsem vám to říkal, ale já jsem vám to říkal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 12:36 pm    Předmět: Citovat

Rancher bude mít samozřejmě lak přebarvovací napojený k přístroji monitorujícím pulz pacienta.

Dokud bude pulz v pořádku auto si zachová béžovou s červenými kříži, navigace ho povede automaticky k nejbližší nemocnici. LeDocteur

Při ztrátě pulzu se vůz automaticky přebarví na černo, kříže budou stříbrné a navigace změní cíl na nejbližší krematorium. troska
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st prosinec 07, 2011 3:42 pm    Předmět: Citovat

NOJO...NanoHemertite Colour patented. Razz
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt prosinec 08, 2011 1:08 pm    Předmět: Citovat

Tak stěrače stírají, přední světla svítí a přepínají.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: po prosinec 12, 2011 11:27 pm    Předmět: Citovat

3-kontrolka mlhovka?
Mne prijde, ze kontrolku mlhovky ma vpravo na tachaku (mam ten samej)
a ty fotky mi pripomnely, ze bych svymu mikrobusu mel na jare doprat spinac vsech blinkru, mam tam na nej prazdnou diru...

Ha... a ona je na ty fotce i kontrolka prednich mlhovek, na tachaku vlevo - tu nemam, tam mam asi kontrolku vyhrivani zadniho okna

a propos - pro me je tahle debata prinosem, vubec jsem netusil, ze se delaly modry majaky bez sireny (teda krome tech na zadek hasicsky tatry...) - na sanitce jsem si toho nikdy nevsim
...a primlouvam se za verzi bez sireny, aspon to bude sirit osvetu (a bude to rarita, navic teda hlavne autenticka)
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 8:53 am    Předmět: Citovat

j.karel napsal:
... Na dobových foto jsou obě varianty promíchané, proč by tomu nemohlo být i na srazu - maják se sirénou má každá sanita na srazu. Odborník pozná převozní sanitu, laikovi nedojde že to sirénu nemá a všichni normální se zeptají a dostanou vysvětlení. Když to zahouká nastává stejná situace.

No a to je právě ta motivace, ale je to dilemno.
Člověk má AZDčko, vysílačku, klikorektivní anténu a paxi postaví takovouhle socku. Sad
Prostě taková varianta STADARD v sanitkách.
Takže ještě nevím. Ale vím, že jak budu měnit palubu, tak to budu muset rozhodnout.
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Koudelka



Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 366
Bydliště: Holomóc

PříspěvekZaslal: út prosinec 13, 2011 7:47 pm    Předmět: Citovat

Vysílačka s anténou snad nejsou závislé na verzi VRZ Shocked
_________________
Já neříkám nic,ale na moje slova dojde!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin.adamek
adept na RCG


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 9:30 pm    Předmět: Citovat

kontrolni otazka:
K tomu majaku, co vypada jako AZD, ale nema pod sebou sirenu, asi neni potreba ta velikanska AZD ridici krabice do kokpitu, ze jo?

Hadam doufam spravne, ze takovymu napr. oranzovymu tichymu majaku staci jakejkoliv vypinac, kontrolka, relatko, pojistka.... a k tomu se to prachobycejne pripichne, aby to svitilo a tocilo?
_________________
Martin Adámek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 9:33 pm    Předmět: Citovat

je to tak , jen to relátko je vynechaný
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Elektrická soustava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com