Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

[jiné] GO motoru Nesuchyně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 7:06 pm    Předmět: Citovat

S tim piskovanim me taky docela sokovali. Je pravda, ze ja mam vod nich motory z obdobi pred piskem a jsou vsechny 3 bez problemu. Ota si tam nechal delat 1500 do staryho blokua to uz bylo po piskovani a ten se vylagroval, uznali to jako reklamaci, dal nevim, jak to dpoadlo, protoze ho Ota este nezprovoznil, bo ho to prestalo bavit.. Tedka mam u nich motor do trosky, v pondeli tam nastesti jedu, tak jim to zakazu piskovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 8:33 pm    Předmět: Citovat

Ono jako - kdo to kdy slyšel, pískovat blok a nota bene zevnitř???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 9:23 pm    Předmět: Citovat

Voni ho pochopitelne zevnitr nepiskujou, ale nalita to tam. Ja sem nechal piskovat valec na prase, udelal sem tam na prvni pohled nepropustnej sarkofak, ale stejne to tam nalitalo, ale to slo nastesti dobre vymejt. Horsi to bylo kdyz sem onehda repasoval zadni napravu na Hillmana, nalitalo to dovnitr, kde se to smisilo se zbytkama voleje a vytvorilo to povlak, kerej sem z toho dostaval pomoci wapky a arvy asi pul dne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne květen 06, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

Ono ten písek na 4 lágru asi taky byl. Ale v mym případě prostě udělali malý vůle na klice a prostě se to přidřelo
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 10:20 am    Předmět: Citovat

No tak ty bloky pískují i zevnitř, pan Bohm nám řekl, když jsme mu oponovali co je to za blbost pískovat i zevnitř, "jak jinak by jste z motoru dostali karbon" Shocked .
Jinak včera jsem si pro motor byl a tak už doufám, že už to bude v pořádku, bohužel jsem tam viděl další opískovanej karburátor a to do Piccoly, chudák majitel, já bych asi inzultoval, kdo to kdy viděl pískovat karburátory Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
ZDRAVÝ LID - MÍR A KLID
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 11:12 am    Předmět: Citovat

Mi to hlava nebere. Ještě že s nima nemám žádný zkušenosti a po těch vašich ani nikdy mít nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 11:48 am    Předmět: Citovat

Já vím odínko, ale podle mě písek v bloku až tak nevadí - však když se ten blok vyráběl jako novej, tak v něm písek taky byl ( a rozhodně ne málo Smile ) a ničemu to nevadilo...

Vyfoukat a vyplavit to jistě de - a pár zrníček nemůže vydřít lágr, podle mě. To spíš blbý vůle, nebo třeba i nekompatibilní dodanej materiál (šály a ojnice z jinýho provedení atd.), nebo pochopitelně zesraná montáž. Blok se ale dá velmi úspěšně vyčistit chemicko-mechanickou cestou za půl dne i doma, takže já osobně bych písek taky nevolil - ale jiná věc je to pochopitelně u karbecu s jeho tryskama, kanálkama a vodítkama - to mi fakt nende na rozum, proč by se měl pískovat. Snad jako příprava pod chrom pro pravé veteránisty ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sestra 1



Založen: 22.1.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 1:07 pm    Předmět: Citovat

Nemyslím, že písek v bloku nevadí, já ho měl do půl vany a museli měnit všechno, prý ani výbrus a přebroušení kliky aj. nepomohlo, zkrátka vše nové a to měl ještě kecy proč jsem nezastavil když to začalo kouřit. Jo milý pane kdo to mohl tušit že mám z motoru pískoviště. Pro příště i když to bude znít blbě, tak chci na to papír co na tom chci udělat atp. mě ten opískodavnej blok zvenčí štve ani nevíte jak..... .
_________________
ZDRAVÝ LID - MÍR A KLID
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 2:20 pm    Předmět: Citovat

Jasně, já měl na mysli pískování samé - že nevadí. Pokud to však nějaké hovado po tem nevyčistí a nechá tam půl vany písku, tak je to pochopitelně něco jiného...

Mě spíš udivuje, po tom co píšete a co mají reklamací, že to vůbec ještě dělají - to se jim přeci nemůže vyplatit ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 2:36 pm    Předmět: Citovat

To jsou teda vyhlídky. Já mu rozhodně materiál dodal správnej. Dokonce dle katalogovýho čísla. Pan Böhm machroval, že má všechny vůle v tabulkách a že nic nechce. Mělo mi upozornit, že nejdřív mi vrátil písty a potom jsem je reklamoval a bylo mi řečeno, jak se značí a že je to správně. Tak DObeš řikal, jestli ti řekli tle, tak rychle pryč. Tak jsem mu dovezl TY SAMÉ! a on řikal, že ty jsou správné. Že já debil neposlechl. Jo a to mi taky vařili prasklý vejfukový svody a ani se nezeptali, jestli jich nemám posledních 6 v garáži. Evil or Very Mad
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 6:06 pm    Předmět: Citovat

Tedka sem se vodtamtud vratil a dozvedel sem se, ze s piskovanim definitivne skoncili, problemu bylo vic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: po květen 07, 2007 6:22 pm    Předmět: Citovat

To brzo Confused
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Základna



Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 149
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 08, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Je to fakt šlágr, to pískování. Ale teď je novinka - čištění suchym ledem.
To je prej pecka, protože se led prostě odpaří.kdyby někde zvostal.
A jinak sestra 1 měla blok tak vopískovanej,že měla ÚPLNĚ vypískovaný kroužky - abyste teda rozuměli,už tam prostě nebyly. Zmizely. Vypískovat se znamená ode dneška zmizet. Šlááááááááágr !!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
9Tr



Založen: 21.12.2006
Příspěvky: 76
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 5:19 am    Předmět: Citovat

Jo, u nás se tím čistí povozky, protže kvůli kabeláži ma trakčním motorům se to tolik nepoškodí. Je sice pravda, že písek bere vše, po něm nezůstane nic, led zase moc škody nenadělá. Jinak je tu s ním maximálnbí spokojenost.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš, s ňákým anarchistickým bohémem, rudým bolševickým nokem!
Сегодня, завтра, Шкода.Tatra-lid, Škoda-lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st květen 09, 2007 7:06 am    Předmět: Citovat

Nešlo by to místo pískování hodit do brableniště ? Negříci takhle čistíjou trofejní lebky a podobně. Takoví rezatí brablenci by třeba žrali i motorovej morm a rez ? Však ve školce nám říkali, že negříci jsou černí vod toho, protože žerou čokoládu. Tak vod čeho by rezatí brablenci byli rezatí ? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Motory a převodovky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com