Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1203 starter

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ritchie
adept na RCG


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 273
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2011 2:58 pm    Předmět: 1203 starter Citovat

Sháním funkční starter. Z toho mýho novýho s reduktorem jsem už na prášky,vždy mě nechá stát na tom nejhorším místě a jen cvaká.A to i po výměně fungl nový cívky a spínačky.
Díky za nabídky.


Naposledy upravil ritchie dne ne červenec 17, 2011 5:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 4:09 pm    Předmět: Citovat

No tyjo. Já bych ti děsně rád pomohl, mám ještě jeden ten starter od tebe, ale já je prostě nemužu najít Evil or Very Mad
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ritchie
adept na RCG


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 273
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: ne červenec 17, 2011 5:44 pm    Předmět: Citovat

Nevadí,nelam si s tim hlavu.Nějak to pořeším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdeněk Haase



Založen: 9.4.2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá červenec 22, 2011 2:32 pm    Předmět: Citovat

ritchie napsal:
Nevadí,nelam si s tim hlavu.Nějak to pořeším.


Je to ještě aktuální? Zdeněk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krankenwagen13



Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 22
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:36 pm    Předmět: Citovat

Startéry asi 4 v garage... tzn.. nejní probléma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:42 pm    Předmět: Citovat

Se startérama je to asi tak jako s chladičema. Čím víc jich máš v regále, tím míň sou funkční. V podstatě je to i logické. Obvykle je člověk nasbírá při vytěžování různých dědáčků. Ovšem ti málokdy mají schovanej funkční startér. Mají schovanej zmutlej startér, kterej kdysi vyndali z auta, protože byl zkrumplej, ale bylo jim líto ho rovnou hodit po psovi. Tak ho schovali s tím, že se kdyžtak NĚKDY nechá spravit. To samý ty zmíněný chladiče. Prostě na čem nejni přidrátovaná visačka z mototechny s číslem a cenou, tak brát automaticky jako podezřelý a před montáží to pořádně prověřit (což jde u chladiče a startéru uznávám nejlíp tak, že se to namontuje a zkusí Wink )
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ritchie
adept na RCG


Založen: 6.5.2009
Příspěvky: 273
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: út srpen 16, 2011 8:55 pm    Předmět: Citovat

Jelikož je úterý a v pátek odjíždím na sraz,tak za 3 dny starter nedořeším.Tak pojedu na ten co 10x startuje a půl hodiny cvaká a budu se modlit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: st srpen 17, 2011 8:43 am    Předmět: Citovat

Všechno se dá stihnout...

http://auto.aukro.cz/280-starter-1203-i1772296114.html
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1251
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 10:25 am    Předmět: Citovat

ritchie napsal:
Jelikož je úterý a v pátek odjíždím na sraz,tak za 3 dny starter nedořeším.Tak pojedu na ten co 10x startuje a půl hodiny cvaká a budu se modlit.


Kudy jedeš? Lano mám.
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jelen
Vážný adept na RCG


Založen: 8.1.2011
Příspěvky: 225
Bydliště: Unhošť

PříspěvekZaslal: čt srpen 18, 2011 9:34 pm    Předmět: Citovat

Pánové, pardon, že se Vám bagruju do diskuze a co hůř, do inzerátu, ale řešim problém. Mám starter v jednom hadrovotrubkovém zařízení, vypadá stejně, jako z felicie (viz obrázek:)

, akorát se teda točí na opačnou stranu, bylo mi řečeno, že je troskovej. A ten starter prd vydrží, už jsem ho dal asi 3x repasovat, dneska jsem se naštval a otevřel ho sám a zjistil jsem, že jak jsou uhlíky napájený, tak se to vždycky tak zahřeje, že cín odkápne a uhlík se odpojí. Problém číslo dva je, že to honí motor přes řemenovej reduktor 1:2, takže to má na motor vlastně ještě těžkej převod, protože to tam prakticky nejde vyřešit jinak. A jinej starter, dejme tomu originál troskovej, tam dát nemůžu, protože tam je upravená příruba a navíc by to bylo pak moc těžký na čumák. Crying or Very sad

Můj dotaz tedy zní: dá se starter nějak vytunit, aby toho snesl víc, nebo neexistuje nějakej silnější, avšak v tomto provedení? Třebaže abych použil jen ten samotnej motorek, třeba z něčeho jinýho? Bastlil to už někdy někdo??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Nemá někdo? (Kdo vyrve?) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com