Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

1203 vs 2L DOHC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2012 11:23 am    Předmět: Citovat

taky hezké, ale aspon to nic vic neznicilo Smile ....jinak prevodovka uz je jina a vymenena.....a ted uz jen ten kardan
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: so červen 22, 2013 1:32 pm    Předmět: Citovat

Zdravím...

Cas se zase posunul a pokusy o vyvoj a dalsi vychytavky se s nim snazi drzet krok ackoli mi jeste porad spatnej kardan drnci kabinou Very Happy



takze se snad z toho neco podari dat dohromady Cool

Krom toho je nachystana nadoba od hasiciho pristoje a par měchů, tak snad to letos vsecho nejak klapne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 11:37 am    Předmět: Citovat

Plany se směle hybou dál:

http://creaky.rajce.idnes.cz/rozvodovka

nejaka hodinka soustruzeni za mnou, mozna neco ne uplne idealne opracovany ale jde to blbe odmerovat kdyz sem na zacatku nevedel ak to tam presne padne, dalsi uprava hrusky bude snad uz presnejsi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: st červen 26, 2013 12:30 pm    Předmět: Citovat

Se toho nebojíte Laughing
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 9:37 pm    Předmět: Citovat

Tak čokoľvek iné, ale zo zadomotora by som tam stály prevod určite nedával. Veď z neho lietali zuby už na Š130, nieto 135/136... Občas prerazili aj skriňu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: čt červenec 04, 2013 11:21 pm    Předmět: Citovat

neni zbytí, uvidime jak dlouho to tam vydrzi, ale tezko najit neco jinyho s tak malym mnozstvim a jednoduchosti uprav.....dalsi moznosti je uz jen udelat uhlovku, suchy poloosy a pak muzu dat jakoukoli rozvodovku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadlátko



Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 373
Bydliště: Libušín u Kladna

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 6:37 am    Předmět: Citovat

Dejte tam hodně kvalitní převodovej olej, ten samej co se dával do Š130RS prej ňákej CASTROL. Laughing
_________________
brrrrhhhh a brhhhhhh ,ííííííííííííííí a stojim vo kus dál
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 7:50 pm    Předmět: Citovat

pokud prvni testy nepobezej na sucho tak tam neco naleju Very Happy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burák
Moderátor


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 2529
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: pá červenec 05, 2013 9:16 pm    Předmět: Citovat

creaky napsal:
neni zbytí, uvidime jak dlouho to tam vydrzi, ale tezko najit neco jinyho s tak malym mnozstvim a jednoduchosti uprav.....dalsi moznosti je uz jen udelat uhlovku, suchy poloosy a pak muzu dat jakoukoli rozvodovku.


Což mi přijde nejsmysluplnější Wink
_________________
Autum nerozumim, jen blbě kecám!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: so červenec 06, 2013 3:05 am    Předmět: Citovat

ja vim ja vim...... Very Happy

ale takova blbina bude muset jeste nejakej rok pockat..... Rolling Eyes

jina rovodovka, poloosy, naboje, ulozeni a dalsi rameno je ponekud vic penez a dalsi rozmejsleni co kde a jak, nez jen tahle drobna uprava hrusky a diferaku, kterou je mozny udelat pokusne skoro jen na malym soustruhu. apson zjistim na jakej prevod ten motor ma v tyhle kastli a casem se k jednoduchy uprave napravy nejspis dostanu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 9:48 am    Předmět: Citovat

Tak už Ty musíš vedieť. Na ten rok si mohol použiť rozvodovku z TAZ1,9D, tá má síce len 5,22:1, ale ten rok to vydrží určite bez ujmy.
Ale ja mám dojem, že Ty máš radosť hlavne z toho, že to vykúmeš a vyrobíš sám, že? Preto sa v tom toľko patláš s takým plezírom Laughing
Ale tak veď každý sme nejaký, co si budeme vykládat... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
creaky



Založen: 25.9.2009
Příspěvky: 89
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po červenec 08, 2013 3:42 pm    Předmět: Citovat

aaha, ja mel za to ze nafty meli stejnej prevod jako taz 1500 / 1203 kazdopande by to asi idealni vyhra nebyla, takze budu jeste chvili pokouset a radovat se z tohohle experimentu, kterej uz nekdo nabizel nekde na inzeratech jako upravu tehlech rozvodovek na staly prevody prave 4,22 a 4,44 jako bylo v s105 a s120 za pro me nedostupnou castku, tak to prubnu amatersky na jedny hrusce a taliri, pricemz mam v zaloze dalsi kterou bych pripadne nechal nekde obrobit jak se slusi a patri Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lada.blaha



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2013 11:57 pm    Předmět: Citovat

Zdravíčko Smile Jsem moc rád že jsem našel toto téma a také že někdo našel odvahu se do tohoto pustit a co víc, dokončit to. I když je tedy ještě potřeba vychytávat ale to je u prototypu normální Smile

Teď k mému dotazu, miluju 1203ky. Už od mala jsem když jsem si hrával s "modely" od Kadenu Smile Až nyní když mám možnosti jsem se rozhoupal po nějaké se konečně podívat a postavit jí pokud možno do A1 stavu. Nicméně z toho nechci dělat veterána, chtěl bych něco ve stylu westfalie akorát bez zdvihací střechy. Spolu s truhlářem jsme už navrhli krásnou zástavbu a moc se těším až to spácháme, ale k tomu je ještě dlouhá cesta.

Po karosérii bych chtěl řešit motor, ale původní taz 1500 mi moc nevoní a rád bych něco kultivovanějšího s trošku lepší dynamikou. A vzhledem k tomu že se do toho v minulosti vešel motor 1,9D od koncernu tak bych to chtěl také tak jen motor TDI ve verzi 66 či 81kW. Jsou to dobře sehnatelné a relativně jednoduché motory a do auta se hodí. Věřím že i s s velikostí motoru a příslušenství nebude problém.
Zbytek pohoného ústrojí bych si představoval použít a přispůsobit například z naftové omegy. Když by to bylo možné rád bych měl i tu klimatizaci Smile
Brzdy by se pochopitelně museli zvětšit a přizpůsobit silnějšímu motoru.

Zatím je to jen takové tlachání a plánování. Třeba to ani nemusí vyjít ale mít obytnou dodávku je můj sen a koupit si transita a dát do něj matraci prostě není ono Smile Proto sem se chtěl o tento svůj nápad s vámi podělit a chtěl bych znát váš názor byť někomu bude připadat hovadský. Ale jak je vidět když se chce tak jde úplně všechno!

Čest Láďa
Wink
_________________
Škoda 100
BMW E38 750i V12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 7:20 am    Předmět: Citovat

Nj, všecko jde když se chce, creaky je toho důkazem, samozřejmě ovšem to bude nelegální a nedej bože abys s tím měl nejakou bouračku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
lada.blaha



Založen: 30.7.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2013 10:36 am    Předmět: Citovat

No mít s troskou bouračku je záruka smrti nebo v lepším jen zmrzačení Smile Ale máš pravdu, to s pojišťovnou mi vůbec nedošlo, byl by to průser jak mraky a to radši od toho upustím protože bych auto legálně provozoval (teď nehleďme na to jestli by to prošlo TK)

Co teď s tím? Jak sem psal chtěl bych něco kultivovanějšího než je motor TAZ. Ještě před tím jsem měl variantu klasické 1203 s motorem 1,3 MPI z felicie kde by se mi alespoň schodoval obsah.
_________________
Škoda 100
BMW E38 750i V12
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Tuning Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Další
Strana 15 z 16

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com