Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prevod auta ze Slovenska

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 7:38 pm    Předmět: Prevod auta ze Slovenska Citovat

Dovolte mi, abych se podelil se svou zkusenosti s prevodem auta ze Slovenska. Mnozi urcite znate moznost odhlasky, prevoznich znacek atd.. Existuje vsak daleko mene komplikovanej zpusob, kerej sem si vyzkousel a funguje a je naprosto legalni.

Rancher me ve 4 rano nalozil, vodvez do Bratislavy, tak sem se ve verglu postoural, aby byl schopnej jizdy, sepsal smlouvu, zaplatil, nalozil syslaty a odjel do Prahy. V Praze sem se v tom este vrtal abych s tim moch na ME a STK, ta se udelala jako dovoz byla vo neco drazsi nez normalni, ale ne vo moc a pak sem to za 2000 prihlasil - samozrejme na dedacka, abych nemusel platit ekodan. Voni vydaj novej technicak a starej a slovensky znacky si nechaj. Jediny 2 drobny zadrhely byly, ze povruc bylo psany na me a ne na dedacka a pak si este na STK museli cucat z prstu hodnoty hlucnosti, kery ve starym technicaku nejsou a v novym jo.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 7:42 pm    Předmět: Citovat

No vidíš! Tak to je opravdu jednoduchý.
Teď sehnat ještě pajdavýho dědáčka a vozím ze Slovenska Spartaky! Laughing
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 07, 2011 10:34 pm    Předmět: Citovat

No dobře, když už sis s tim teda začal, tak buď

a) vysuň dědáčka pro potřeby komunity
nebo
b) nemachruj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 10:10 am    Předmět: Citovat

Já si vo dědáčka řekl první!!! Evil or Very Mad

...kua... čím víctímmíň se mi chce zaplatit desítku za Toničku, i když to je v rozpočtu. Confused
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 10:22 am    Předmět: Citovat

"Dovozová technická" je naprosto běžná věc, ale ty ekosračky mě opravdu netěší, chápu smysl, ale nechápu proč tolik. Bejt to dvojka tak ani neceknu a postupně oživím všechny ty doklady co mám i bez ZTP. Ale deset? A navíc jak to vypadá, tak když to oživím ČKP vorve na kost... Mad
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 10:35 am    Předmět: Citovat

Taky bych měl solit desítku za Ritmo, ale to ty prachy radši rozdám bezdomovcům, než je nacpat státu za nic. ANI ZA NIC! Evil or Very Mad Pindour Pindour Pindour
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 11:44 am    Předmět: Citovat

Takle je to prave s tim dedackem je to otec kamarada z naseho radioklubu a ja mu rek, ze kdyz si to na sebe prihlasi, tak ekodan poputuje misto statu radioklubu a taky se tak stalo.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 12:36 pm    Předmět: Citovat

... tys to celý pokazil! Kde jsou úspory? Sad

A nebo tak:
Já si přihlásím na sebe Ritmo a zaplatím to za předsedu jako sponzorskej dar do něj a on totéž udělá pro mne...

Ne!
To by chtělo na podobném principu udělat letadlo Laughing
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 5:07 pm    Předmět: Citovat

Jenomze za tydle penize se nakoupej sadrokartony a vata pro zatepleni boudy na kopci a J.Karlovi se splni dlouholetej sen, ze bude moct makat na stavbe.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
j.karel
Moderátor


Založen: 27.4.2009
Příspěvky: 1250
Bydliště: Desná

PříspěvekZaslal: pá duben 08, 2011 7:58 pm    Předmět: Citovat

AlvA napsal:
a J.Karlovi se splni dlouholetej sen, ze bude moct makat na stavbe.

J.Karel miluje práci na stavbě Very Happy protože furt hnije u počítače Sad


Rancher napsal:
Já si přihlásím na sebe Ritmo a zaplatím to za předsedu jako sponzorskej dar do něj a on totéž udělá pro mne.

Nejsi ty náhodou inženýr? Twisted Evil
_________________
Až tvé tělo dodýchá,
až dožiješ svých dní,
tak i k tobě přispěchá,
má 1203 pohřební...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so duben 09, 2011 7:05 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Já si přihlásím na sebe Ritmo a zaplatím to za předsedu jako sponzorskej dar do něj a on totéž udělá pro mne.

Nejsi ty náhodou inženýr? Twisted Evil[/quote]
Taky máš šanci Razz
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Co se jinam nevešlo Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com