Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ukradená Troska!!!
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 10:21 am    Předmět: Ukradená Troska!!! Citovat

V pátek 19.března ve večerních hodinách byla z parkoviště na Zličíně ukradena Škoda 1203 COM, r.v.1976, SPZ 9A7 5504, s karoserií tmavě zelené barvy, se zaplechovanýma dvěma zadníma bočníma oknama, se zapuštěnýma klikama, s kulatýma chromovanýma světlama a blinkrama, ale už bez kšiltu. Neni to legrace, opravdu ji někdo ukrad, je to divný, taky to nechápu. Určitě nebyla pouze odtažena, protože byla spatřena, jak si to po svých šine ze Zličína směr západ. Kdybyste ji kdokoliv někde zahlédl, volejte nebo pište, prosím, ihned na tel 724/040679, nebo na 777/920265! Měla dost nápadné poznávací znamení - s tmavě zeleným lakem výrazně kontrastující hranaté bílé nárazníky. Další celkem nápadnou věcí je kérka na levém boku, kterou jí nějakej jouda udělal asi před třemi týdny, táhne se od dveří až dozadu, je to taková zamotaná vlnovka, cca 20cm vysoká, cca 2 a půl metru dlouhá. Podařilo se mi jí včas rozleštit, ale lak je na celém autě matný a po kérce tam zůstala dost znatelná lesklá stopa. Měla kola se špuntama a s chromovanýma poklicema, nebyla nijak zvlášť rezavá, snad kromě místa nad zadním nárazníkem, kde lezly dost velký puchejře (klasika). Lak byl na několika místech - hlavně na zadku, opravovaný štětcem. Nevim, jestli to ještě k něčemu může být, ale třeba přístrojová deska byla v modrý kladívkový barvě s tachometrem Š 105, p;vodn9 volant, přední sedačky světle zelené, zadní sedačka červeno černá.
Tak nevim, jestli se ještě někdy najde, nebo jestli jí někdo totálně rozkomutá a my se můžem "těšit", že z ní budou dvě nový Fabie Sad Sad Sad
PeS & Gilmore
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

nějaký fotky se mi snad podařilo dát na

http://picasaweb.google.cz/108552761547083370166/1203?authkey=Gv1sRgCIHP9KiTl7CaHQ#
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 1:16 pm    Předmět: Citovat

Jenom jedna věc: pokud to bylo některé z parkovišť u zličínských supermarketů, tak to je jedna z nejnebezpečnějších tetacích zón a ví to už kdekdo. Pokud tam ta troska stála nějak dýl, tak si tam přímo koledovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 2:42 pm    Předmět: Citovat

Tak to jsme ani nevěděli, ale to je jedno, protože vůbec nestála tam, ale na sídlišti a asi tak hodinu...
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 3:49 pm    Předmět: Citovat

Jesi už z ní nejni ODS truc sanitka... Hlásili jste to, nebo není úplně košér, tak jste státní moc raděj nezapojovali ?

Držím palce...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 6:26 pm    Předmět: Citovat

Jo, tak přesně tahle možnost mě taky hned napadla:-) To by bylo soustíčko pro Blesk, kdyby to tak opravdu bylo... No nic. Jj, bengům je to nahlášený, troska bylo naprosto košér, snad kromě toho, že trošku učurávala vodu jí nebylo co vytknout. Chjo, člověk se s tim několik desítek hodin s..e aby to vůbec jelo a pak s ní odjede někdo úplně jinej:-( Ne že bych byl škodolibej, ale mohlo by se stát, co se nám zpočátku občas stávalo... a sice že nám vyplaval bordel z nádobky do brzdový pumpy... To bychom jí našli na prvním stromě i se zakonzervovanym řidičozlodějem a už by neškodil dál... A mohl by posloužit i jako výstraha ostatním zlodějům, že krást trosky se nevyplácí...
No nic Sad
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 12:40 pm    Předmět: Citovat

Je neděle a auto stále není v registru odcizených vozidel. Hlavně že pomáhat a chránit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 12:52 pm    Předmět: Citovat

V jejich registru už je, pokud byla nahlášená. V tomhle "veřejným" né - ten není on-line. Je to škoda, protože někde ho dokonce používaj vrakovištníci. Ne že by byli tak pokrokoví nebo tak čestní - spíš maj strach, aby nekoupili čórku a neměli s tím voplítačky.

Mimochodem - zajímavost. Oni maj cajti fakt velice sofistikovamou síť a systém registrů. Vše jede po vlastních linkách (fyzicky vlastní dráty), přístupy se mění tejdně a to ještě rotačně - prostě vopravdu zabezpečený jak hovado - není šance se do toho dostat. A je tam úplně všechno. Např. když žabě šlukli auto, tak fíkus jen koukl do počítače a hned věděl všechno o tom verglu (STK, všichni majitelé, atd.) Akorát to trochu selhává na lidském faktoru. Povídá žabě - ano,ano, máme to tady, vy jste to kupovala v autobazaru. Vona že né, že sme pro to byli přímo u borca. Fíkus že ani krososo, že tam maj že je to z bazaru a je to podle registru, takže to musí bejt pravda. Začal dokonce čout nějakou nepravost a zasvítili mu vočička, že jako objeví rozsáhlou síť zdravotních sester, kšeftujících s kradenejma luxusníma lowendama. Vše se vysvětlilo prozaicky. Zeptal jsem se ve kterém bazaru - a on povídá, počkejte, ano tady to je - byl to VIRTUÁLNÍ AUTOBAZAR Cool . To byl totiž první řádek na kupní smlouvě, jejíž vzor si borec co nám to prodával, vytiskl z netu. A registrační bába to prostě tupě opsala z kupní smlouvy co se přikládá ke spisu při převodu do jejich registru jako "PRODÁVAJÍCÍ" Smile

Nic, to jen tak na okraj...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Gilmor



Založen: 10.9.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 9:35 am    Předmět: Citovat

Je to fakt k po....
Hlavně jsem si jí bral kvůli ochranářský brigádě v motole (akce čistě dobrovolná) kde měla tahat bordel a dřevo spolu s Barkasem. O5 důkaz, že každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán Sad Abych to pak vůbec odvozil, dával jsem do chudáka Baryka přez tunu a urazil si kus vejfucku - když se daří, tak se daří Smile
Máme podezření, že typař mohl bejt takovej kvazimorgoš ze sběrnýho dvora, kam jsme v pátek vezli s otcem bordel a trosku jsem pak u něj nechal. Si pučujou občanku, kde maj adresu. Občas si to i zapisujou, což bylo i těď. Třeba nějakej železář potřeboval motor, co já vím do svýho nebohýho valňase. Ztetnou trosku, na nějakym niga-dampu rozkomutaj, ANNAH. RIP. Vyhlašuji minutu ticha....
_________________
Hlavně zážitky! Nemusí být pozitivní, hlavně když jsou intenzivní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeS



Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 111
Bydliště: Bohnice

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 6:58 pm    Předmět: Citovat

Hlásim, že trosečnice Esmeralda je na světě!!! Byla nalezena sama opuštěná v pustém lese kousek od Prahy a kromě vylomenýho křídla, rozebraný spínačky, vodloubanýho víčka nádrže a totálně prázdný nádrže ji vlastně skoro nic neni! Se asi chtěli nějaký pubescenti jen projet (horská dráha a centrifuga už jim asi byla málo adrenalinová). Docela se divim, že tu nádrž vyjezdili, že to při těch jízdních vlastnostech nevzdali dřívSmile No nic. Takže pokud ji teď někde uvidíte, tak už volat nemusíte:-) I když teda člověk nikdy neví... ale teď s ní těžko někdo odjede. Našli jí policajti, to docela koukám, jsem myslel, že se říděj jen heslem vymáhat a prudit, ale někteří evidentně asi taky občas něco dělaj. Takže asi ty daně neplatíme tak úplně zbytečně...
_________________
všichni jsou blázni, jenom já jsem škodovka;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
AlvA



Založen: 10.1.2007
Příspěvky: 988
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 7:56 pm    Předmět: Citovat

Parada, samy pozitivni zpravy dneska: po 6 tejdnech od objednavky mi T-mobil pustil internet, Posim chce vod Romana koupit tovarnu na 1203 a tedka este todle. Gratulace.
_________________
Pohrebaky nehnijou, to bys mel vedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
posim
adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 489
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 12:17 am    Předmět: Citovat

Teda to som netušil, že som tak bohatý - sotva našetrím na jeden vehikel... Kde to všetko mám?? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

BTW: když už měla holka zelená skončit na šrotišti...zaplať Příroda, že to dopadlo takhle, jak se vlastně dá odevzdat sběrným surovinám auto, z nějž mne zajímá pouze starý papír a kůži, gumu a železo či drahé kovy chci odevzdat hutím?
Vemou to vůbec? a kde? Na vrakáči?
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Patrik_Novak
adept na RCG


Založen: 14.12.2008
Příspěvky: 1450

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 1:51 pm    Předmět: Citovat

my odevzdáváme auta v kovošrotu a ještě dostanem peníze , sice už ne tolik jako dřív ale aspoň něco
_________________
PVDferdamravenec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 2:18 pm    Předmět: Citovat

V pondělí tam zrovna jedno chci prsknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com