Škoda 1200-1201-1202 page Škoda 1101 - 1203 fórum
Masochisti všech zemí, spojte se!
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Právě jsem se vrátil z hradu...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 10:11 pm    Předmět: Citovat

Rozhodující je razítko v TP. Pokud ho při dalším přihlášení nemáš, smůla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: ne leden 30, 2011 10:18 pm    Předmět: Citovat

Napadlo mě že by to šikovnej člověk moh skloubit všechno dohromady. Když po tobě na ouřadě budou chtít nějakou tu korunu, tak si tam před nima provrtáš koleno. Případně ještě budeš vykřikovat "Za tohle sme bojovali u Šoproně a zvonili na václaváku bošákama ?" a budeš deklarovat, že seš ZTP-P a navíc hrdina všech tří odbojů a jestli ti to nedaj zadax, že to poženeš až do štrasburgu, nebo do hágu, či ve kerý židěčí prdeli ten evropskej soudní dvůr je, popřípadě že na ně pustíš psy, nebo včely. A nebo psy se včelama v tlamách, který když zaštěkají, tak vyplivujou včely. Následně tě odveze Chocholoušek a ve zrychleném správním zřízení tě úřad zbaví svéprávnosti. A v tý chvíli máš vyhráno. Jen ať si zkusí ČKP něco vymáhat na nesvéprávným. Vemou ti sice i papíry, ale to tě jako nesvéprávnýho mrzet nemusí - budeš jezdit i tak. Nakonec tě dají sice do šaškecu, ale proč ne ? Půjde ti invalidní důchod, je tam klid, teplo, žrádlo - když máš málo tak užereš třeba karlovi čtvrtýmu, flákneš ho hliníkovým tácem přes tlamu ANNAh - prostě pohoda. A na víkend tě v pohodě provezeme přecedoburákovou sanitkou ven.
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sestra 6
Vážný adept na RCG


Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1304
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 8:41 am    Předmět: Citovat

To by se mi líbilo, až nebudem mít chuť cokoliv dělat, tak se nechat zavřít na takovém pro nás vytvořeném oddělení (jsme přece všichni pošuci Laughing ) , Mathys se sestřičkou švagrem LeDocteur burák by nás tam navozili a o víkendu vyzbrojeni zubními kartáčky bychom píglovali Ïnu. Jen bych se bál o Předsedu, aby ho nepřemístili časem mezi "vyšší" Nalitej honoraci.
_________________
Sedan1201 1957; Wartburg 353 de Luxe 1970; Wartburg 353Tourist 1973, Renault Scenic Grand 1,9 DCi; ZTS 1203Mde Luxe 1991,2 x JAWA 05, Fávo 135lx.
RIP:Sedan 1201, Wartburg 353-1 a W, Oltcit 11R, Škoda 105L, 2xDacia 1310 a plasťáky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Čezeta



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha - Chodov

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 9:24 am    Předmět: Citovat

No už má našlápnuto s tim že se dědici nedovědí vo autě. To je snad jasný že při dědictví se projedou katastr, ......, registr vozidel.
To zvládne i advokátní koncipient Standy Grosova kalibru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LeDocteur



Založen: 20.12.2006
Příspěvky: 1939
Bydliště: Krysočina

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 9:37 am    Předmět: Citovat

Těžko říct. Příkladně my zdědili pozemky třicet let potom, co prabábička zakukala. Přišlo se totiž až po tejch třicíti letech na to, že ty latifundie patřily jí. Tak jsme si to s bráchou nakonec bratrsky rozdělili. On byl tak benevolentní, že si vzal jenom ty dva hektary suchých nevlídných nehezkých zasíťovaných pozemků v průmyslové zóně u dálnice a já sto metrů krásného zurčícího potůčku se zelenými břehy, vrbičkami. oblázky, žábami a vážkami v záplavovém území...
_________________
Šel dědeček na kopeček, že zařízne Buráka, kudla se mu v ruce smekla, tak zařízl ČERVINKU.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 31, 2011 2:00 pm    Předmět: Citovat

Čezeta napsal:
No už má našlápnuto s tim že se dědici nedovědí vo autě. To je snad jasný že při dědictví se projedou katastr, ......, registr vozidel.
To zvládne i advokátní koncipient Standy Grosova kalibru.


Ne, já to myslel tak, že se třea nedozvědí, co se s tým autem fyzicky stalo, když doma neni a smlouvu se nepovedlo najít. Nevim jestli se z ČKP dá normálně veřejně zjistit, kdo na tu SPZ platí ručení, třeba jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 11:18 pm    Předmět: Citovat

To bych se docela bál, aby to vozidlo "dědici" neodhlásili definitivně z provozu jen na čestné prohlášení... Confused

Bohužel mám také dvě vozidla takto v řešení, ale podle mne je podstatné, že právoplatným majitelem jsem pouze já a že je bordel v registru, to je sice nepříjemné, ale na druhou stranu mě tohle přece nemůže v mých vlastnických ani jiných právech nijak omezovat. Tu situaci jsem ani v nejmenším nezpůsobil já, na vině je zcela jednoznačně český stát *censored (Bu) Confused
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 01, 2011 11:25 pm    Předmět: Citovat

Luboš napsal:
To bych se docela bál, aby to vozidlo "dědici" neodhlásili definitivně z provozu jen na čestné prohlášení... Confused

Bohužel mám také dvě vozidla takto v řešení, ale podle mne je podstatné, že právoplatným majitelem jsem pouze já a že je bordel v registru, to je sice nepříjemné, ale na druhou stranu mě tohle přece nemůže v mých vlastnických ani jiných právech nijak omezovat. Tu situaci jsem ani v nejmenším nezpůsobil já, na vině je zcela jednoznačně český stát *censored (Bu)


http://forum.predseda.com/viewtopic.php?t=1028
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 12:14 pm    Předmět: Citovat

Nojo, censored..., ale jak se teď dozvíme, co konkrétně nesmíme psát? Laughing
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Predseda
vedoucí tohodle kolchozu


Založen: 18.12.2006
Příspěvky: 2394
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 12:22 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Nojo, censored..., ale jak se teď dozvíme, co konkrétně nesmíme psát? Laughing


http://forum.predseda.com/viewtopic.php?t=1028
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Rancher



Založen: 19.12.2006
Příspěvky: 1061
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 1:15 pm    Předmět: Citovat

Jasný!
Bordel
a
pračurák Cool
_________________
www.spartaky.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Luboš



Založen: 25.12.2008
Příspěvky: 101
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st únor 02, 2011 8:32 pm    Předmět: Citovat

Rancher napsal:
Nojo, censored..., ale jak se teď dozvíme, co konkrétně nesmíme psát? Laughing


Tak to už ani já nevím, co jsem tam psal. To je bordel... Laughing
_________________
Škoda 1203 ROL, 1972
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Škoda 1101 - 1203 fórum -> Život kolem veteránů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com